Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיים הכט חוזר בתכנית "יצאת צדיק" עכשיו בערוץ 2

LiranAr
שימו לב! השרשור הזה בן 7427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הלא מיומן בד"כ ורמאי... כמובן יש גם צדיקים ויפה דואגים לצ'פר אותם...

אני מקווה מאוד שהם גם יגלשו לכיוון המוסכים ולא יישארו רק בבית...

רק דחופים לתוכניות של הכט הרבה מאוד פרסומות והרבה הפסקות-כל 10 ד"ק הפסקה ארוכה ומעצבנת!

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכט ידוע כאחד שלוקח חומר מורח ומותח אותו על גבי יותר תוכניות-יותר רווח לערוץ 2.

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העקרון של התכנית נחמד, אני אוהבה כאלה תכניות.

ומי שראה היום יכול להבין איפה אנחנו חיים,

פשוט 6 חשמלאים מתוך 9, 66%!!!!!!

עובדים על הלקוחות, שלא נדבר על זה שאחד מהם דרש 2000 שקל בגלל שמישהו הוריד את הפחת!!!!

על זה נאמר:

רק במדינתנו הקטנה..... :mad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתחיל בכך שלא ראיתי.

אבל אני יכול להגיד שרמת המניפולציות של חיים הכט פשוט עוברת גבולות. הבנאדם אומן בדברים האלו. המטרה של התוכנית הזאת היא בעצם לחשוף את פרצופם של נותני שירות רמאים, רק הוא הופך את זה על פיו - לא "יצאת רמאי" אלא "יצאת צדיק". הרי ברור שמה שמעניין אותו זה כל הרמאים. בדיוק כמו שמעניין אותו כל אלו שעוברים על החוק על הכביש. אבל הוא לא ייצור תוכנית שמדברת על רמאים, כאלו כבר יש, זה גם לא נראה מספיק טוב. הוא ייצור תוכנית על הצדיקים ו"יצ'פר" אותם, רק "במקרה" בדרך מגלים הרבה יותר רמאים...

בלי שום קשר, אני משוכנע שהוא עזר לאותם רמאים לרמות ביצירת תנאים נוחים לרמאות, הם פשוט כנראה ניצלו פירצה ב"תמימות" של אותה משפחה אוכלת ג'חנון. מה גם שבמקום להתעסק במי שבאמת מרמים כמו הגופים הגדולים במדינה הזאת, הוא מתעסק בזוטות של כמה מאות שקלים... טוב, נו, זה הרבה יותר קל (מה זה מזכיר לנו?)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי קריזה זה הנבלה שחיבל בלוח ממש וניתק חוטים שבטוח ירוצו אליו :mad:

את זה בדיוק עשה לי מזגניסט רכב בראשל"צ.

באתי רק כדי למלא גז, והוא ניתק לי נעל כבל מהמאוורר של רדיאטור המזגן, וניסה להפחיד אותי שאם אני לא מתקן אצלו במקום, אז המזגן יתפוצץ לי :evil:

נבלה.

הגעתי הביתה, וחיברתי את הכבל מחדש. אם אשתי הייתה אצלו במקומי, הוא בטח כבר היה מוציא כמה מאות שקלים על הסבוטז' שלו. :evil::evil::evil:

בנוסף - הם גם רימו במחיר. במודעה שלהם במקומונים הם ציינו שהמחיר הוא 80 ש"ח, אבל דרשו כמובן 80 ש"ח + מע"מ.

אין בושה למניאקים. אין בושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי קריזה זה הנבלה שחיבל בלוח ממש וניתק חוטים שבטוח ירוצו אליו :mad:

את זה בדיוק עשה לי מזגניסט רכב בראשל"צ.

באתי רק כדי למלא גז, והוא ניתק לי נעל כבל מהמאוורר של רדיאטור המזגן, וניסה להפחיד אותי שאם אני לא מתקן אצלו במקום, אז המזגן יתפוצץ לי :evil:

נבלה.

הגעתי הביתה, וחיברתי את הכבל מחדש. אם אשתי הייתה אצלו במקומי, הוא בטח כבר היה מוציא כמה מאות שקלים על הסבוטז' שלו. :evil::evil::evil:

בנוסף - הם גם רימו במחיר. במודעה שלהם במקומונים הם ציינו שהמחיר הוא 80 ש"ח, אבל דרשו כמובן 80 ש"ח + מע"מ.

אין בושה למניאקים. אין בושה.

בארץ ישראל הסוחרים נולדים ללא בושה.

רובם לפחות.

MITSUBISHI GALANT SPORT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיים פרכט הזה ליקק תתחת של "הצדיק" על זה שהוא עשה את עבודתו.

אני ממש לא מבין למה מישהו צריך לקבל פרס על זה שהוא עושה בדיק מה שהוא אמור לעשות.

כל העניין נראה לי מפוברק,הנתונים שהציגו שם לא היו נכונים בגרוש.אני מכיר הרבה(ממש הרבה) אנשי מקצוע דרך אבא שלי וראיתי אותם בעבודה.אין בילופים ואין רמאות.

כדי לקבל ריטינג הקקה מכניס את כל המדינה לסרט.

ועוד משהו.את האנשים שרימו צריך לתלותעל עץ גבוה,על זה שהם מוציאים שם רע לכל חבריהם לעבודה.

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיים פרכט הזה ליקק תתחת של "הצדיק" על זה שהוא עשה את עבודתו.

אני ממש לא מבין למה מישהו צריך לקבל פרס על זה שהוא עושה בדיק מה שהוא אמור לעשות.

כל העניין נראה לי מפוברק,הנתונים שהציגו שם לא היו נכונים בגרוש.אני מכיר הרבה(ממש הרבה) אנשי מקצוע דרך אבא שלי וראיתי אותם בעבודה.אין בילופים ואין רמאות.

כדי לקבל ריטינג הקקה מכניס את כל המדינה לסרט.

ועוד משהו.את האנשים שרימו צריך לתלותעל עץ גבוה,על זה שהם מוציאים שם רע לכל חבריהם לעבודה.

כמו שאמרתי, אין שום הגיון והצדקה ל"צ'פר" מישהו בגלל שעשה את עבודתו. הסיבה היחידה שהתוכנית נקראת "יצאת צדיק" היא כי "יצאת אפס מניאק חרא רמאי" לא נשמע טוב בטלוויזיה. מה שמעניין את חיים הכט זה רק לדפוק את הרמאים, וכמו משטרת התנועה הוא הולך על מה שהכי קל לו "לאכוף", וזה את החשמלאי המסכן שהגיע לביקור בית וקלט שבני המשפחה מאפשרים לו לעבוד עליהם קצת, אז ניצל את הפרצה (זה לא מוריד מהעובדה שהוא באמת רמאי, כמובן)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לחיים הכט על כך שהוא מנסה לשנות את פני החברה הישראלית.

תוכנית זו מראה מסר מסוים, שכן יושר שווה המון.

תוכנית נחמדה כמו התכנית הקודמת שלו.

יישר כח :!:

ורוני, למה אתה מבלבל במוח מבלי שראית את התכנית בכלל :?::!::mad:

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורוני, למה אתה מבלבל במוח מבלי שראית את התכנית בכלל :?::!::mad:

זה בדיוק העניין, שאני לא צריך לראות את התוכנית בשביל לקלוט את הראש של חיים הכט. אתה מוזמן להסביר לי מה לא נראה לך הגיוני במה שכתבתי (ותחשוב טוב אם היית כועס באותה הצורה אם לא הייתי כותב שלא ראיתי את התוכנית...).

תיכף תקנה מודעת תודה במעריב בשביל האינסטלטור שלך בכל פעם שהוא יפתח לך סתימה בביוב מבלי לרמות אותך, ותחלק כרטיסי ביקור של הגנן שלך בכל תיבות הדואר באזור בכל פעם שהוא לא יגבה ממך עבור 5 שעות כשהוא עבד רק 3. :p

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...