Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסתבכות בהחלפת בלמים בפיג'ו 206 CC וקשר לרמאות לפני רכישת רכב

colauti 9
שימו לב! השרשור הזה בן 5777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברכב המדובר של הבוס שלי שנקנה לפני שנהב מאחת מ"סוכנויות" הטרייד אין בצפון,נתקל שלשלום הבוס שלי בעיה קשה.

הגיע הזמן להחליף בלמים אך בפירוק הסתבר שבכל צד יש דיסקיות וצלחות שונות (כלומר 2 סטים שונים).

המוסך המורשה שבו טופל הרכב (יש תיעוד),טוען שעשו שם קומבינה,החליפו את המתלה הקדמי ימני (כנראה תוצאה של תאונה ובכל מקרה הריג'קט לא נאמר לקונה בבדיקה לפני קנייה,במכון אמין דווקא,מעדיף בשלב זה לא לפרסם את שמו) ולכן יש שני סטים והוא לא מוכן לקחת על עצמו להחליף את הבלמים.

פנייה למוסכים נוספים הובילה לאותה תשובה "הבלמים לא זהים בשני הצדדים,לא רוצים את הכאב ראש הזה".

העלו בפניו את האפשרות להחליף את כל המתלה הקדמי כולל בלמים.

מה כדאי לעשות עכשיו (האם יש צעד בו ניתן לנקוט נגד הסוחר,שממוקם דווקא באולם תצוגה יפה מבלי שננקוב בשמו ? האם ניתן לעשות משהו נגד מכון הבדיקה ?

מה הייתם מציעים ?

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה ידוע שהרכב עבר תאונה, וכך נקנה הרכב - אז אין מה לעשות.

הייתי מכניס את הרכב לתיקון במוסך מורשה. יש לי גם המלצה לאחד מצוין.

יכול להיות ששווה להביא מתלה קדמי מפירוק, צריך לבדוק אם כל 206 מתאימה לזה.

אח"כ החלפה של יתר החלקים, ושלום על ישראל עם הקומבינה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער שלא ציינתי בכותרת את שנת הרכב- 2003.

כמו כן,שוב למען הסר ספק- המוסך לא יידע בשום אופן את המנהל שלי על החלפת המתלה.

במורשה פיג'ו ביקשו ממנו לא פחות מ-2500 ש"ח כולל החלפת המתלה והבלמים והוא לא ממש שש להשקיע במתלה תחליפי/מחודש אבל חייב להחליף את הבלמים (דיסקיות +צלחות).

ממתין,לדעות ועצות נוספות.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי נקנה האוטו? מתי נבדק? יש לכך משמעות האם הבדיקה היתה לאחרונה או לפני זמן רב (ואולי לא).

אולי שווה לעבור למכון הבדיקה ולקבל את תגובתם, לנסות לקבל השתתפות בהוצאה מהם. בסך הכל ,אם היו מגלים בתחילה, הנזק הכספי שאמור לצאת עכשיו מכיס בעל הרכב, יתכן והיה נמנע.

זו דעתי האישית.

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...