Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מקום לשטיפת רכב ידנית במרכז [כ"ע]

שימו לב! השרשור הזה בן 5774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נמאס לי מהשטיפות האוטומטיות שגם שורטוט וגם לא שוטפות טוב!!!!!

פעם ברמלה היתה שטיפה ידנית (כמה ילדים ערבים היו שוטפים את האוטו מאחורי תחנת דלק). השטיפה הייתה פשוט 10!!!!!

מיהו מכיר שטיפות ידניות טובות באיזור המרכז?? אולי גם שטיפות שעושות "DETAILING" איכותי?

יבגני

בחו"ל: Audi Q7 3.0 TFSI 2014, ו- Porsche Cayman S 2013

בארץ: מחפש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. חברים, אף-אחד לא מכיר שום שטיפת רכב ידנית במרכז?

2. קבלתי אזהרה מהמנהל על שפה לא נאותה בהודעה זו. משהו יכול להסביר מה לא בסדר?

יבגני

בחו"ל: Audi Q7 3.0 TFSI 2014, ו- Porsche Cayman S 2013

בארץ: מחפש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באור יהודה שטיפה ידנית - אני הולך לשם עוד חודש ככה פעם ראשונה אחרי שאני יתקן את המכות ברכב.

הלכתי לשם ביום שישי האחרון - קיבל אותי בחור בשם אבי - אחלה קבלת פנים.

תבדוק את העיניין- אני עדיין לא הכנסתי את הרכב אז אני לא יכול להמליץ.

106Rallye S2 :onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון יש בגני אביב אבל הכי הכי ממולץ זה במתחם נתב'ג מאחורי תחנת דלק דור אלון יש שם שטיפת סיטי וואש תבקש מהמנל שטיפה ידנית ותבקש שדוד ישטוף לך את האוטו! הוא יוציא לך את האוטו חדנדש!!!

בהמלצה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...