Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איחור לטסט עקב שהות במוסך - מה כדאי לעשות?

gorenziv
שימו לב! השרשור הזה בן 5777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

הרכב שלי מתעכב קצת במוסך.

הכנסתי אותו להכנה לטסט, בדיקת ואישור בלמים, שיפוץ ציריה דופקת ושיפוץ סרן אחורי שמצייץ כמו להקת ציפורים.

אני צריך להעביר את הרכב טסט ביום חמישי הקרוב.

יש סיכוי שהרכב יסיים עד אז, (מחזיק אצבעות)

אבל ייתכן שהוא יסיים יום או יומיים אחרי.

מה לעשות מבחינת חוקית בעניין?

הרכב באיזור יצחק שדה בת"א, יש מכון טסטים קרוב ו"מומלץ"?

תודה לעוזרים

נ.ב. האגרה לרכב שולמה כבר, אני מדבר על המבחן עצמו..

----------------------

Peugeot 308
SW
1.2
T

:lol::twisted::lol:
!Family man

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד, האחריות היא שלך להגיע עם הרכב למכון הרישוי לפני

תום תקופת הטסט ולעשות את כל ההכנות\בדיקות מראש.

מצד שני, אני לא סגור על זה.. אבל אני חושב שניתן

להגיע למכון הרישוי ולקבל אישור תנועה זמני של שבוע,

כזה שמקבלים אם הרכב לא עבר טסט למשל, ולסיים את כל הטיפולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רק מכון רישוי אחד קרוב לרח' יצחק שדה בת"א וזה "דינמומטר" שליד היכל הספורט יד אליהו.

אני ממליץ לך לבצע שם את מבחן הרשוי בגלל קרבתו למוסך למקרה של תיקונים חוזרים.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Haunted,

אישור התנועה שמקבלים ממכון רישוי, הוא רק אם נכשלת בטסט, כלומר הרכב היה בפועל בטסט.

אי אפשר לקבל אישור תנועה בלי שהרכב יהיה פיזית במקום ויכשל בטסט.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף שוטר לא ירשום לך דוח על נהיגה ברכב בלי טסט יום אחד או יומיים (250 ש"ח), במיוחד כשאתה נוהג בת"א ב-12:00 בדרך למוסך.

רק אם תיכשל בטסט תוכל לקבל אישור לתיקונים בלבד למשך שבוע (בדיוק כמוני, פתחתי הודעה על זה השבוע), אבל תקווה לעבור, חבל למשוך את הזמן.

Xbox12341

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבו, על יום-יומיים איחור סביר להניח שיוותרו לך,

במיוחד אם תסתובב עם הקבלות הרלוונטיות (מכונית נכנסה ביום כך וכך, ויצאה רק עכשיו).

אישור תנועה זמני לשבוע תקבל רק אם תלך למכון עכשיו.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מוכנים לחתום לו ע"כ שלא יקבל דו"ח, ואולי אם ירצה השוטר הוא גם יזמן בוחן?!

מבחינה חוקית עליך לגשת למשרד הרישוי ולבקש רשיון זמני ל-48 שעות. אתה גם יכול לבקש מבעל המוסך שיתמש ב"שלטי-המבחן"(אם יש לו) בכדי לשנע את הרכב. מוסכים רבים עושים זאת תמורת תשלום מועט ויש כאלה שנותנים זאת כשירות ללקוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון של מת"ח די טוב.

אם כבר אתה צריך לשלם, בקש מהמוסכניק להעביר את הרכב טסט, אם מדובר במקום קבוע שאתה מטפל שם, וכבר שילמת סכום לא קטן על התיקון, סביר יותר שהמוסכניק לא יקרע אותך בשירות הזה.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה מעשית, כן, אני מוכן לחתום שהוא לא יקבל דו"ח על נסיעה ללא טסט כמה ימים ברכב. בתנאי שהרכב תקין, עם ביטוח בתוקף והוא לא ביצע עבירת תנועה.

אלעד.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להיפך. אם הוא ביצע עבירת תנועה הוא יאכל אותה עוד יותר, כי הדוח שהוא יקבל יהיה 1000 ש"ח (פלאפון לדוגמא). זה דוח איכותי יותר ואף שוטר לא יעדיף לרשום על הטסט, ככה ששיקול עבירת התנועה לא רלוונטי למקרה הזה. הכי חשוב להראות שהרכב תקין ואתה בגישה חיובית לתיקון הרכב.

Xbox12341

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתח למה להתחכם?

אני נוסע הרבה בלי טסט ,בגלל תקלות שצצות דווקא כמה ימים לפני הטסט ואז אין לי טסט ,אף שוטר לא עצר אותי.

אם אתה מפחד שיתפסו אותך תגיד למישהו שיסע לפניך ויגיד לך אם יש משטרה.

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבל פעמיים "גבר"! :nono:

אין לי כל צורך בפחד נסיעה ללא רישוי שנתי, מאחר ואני מבכר ליסוע עם ולא להרגיש בלי.

מדוע יש צורך להגיע לסוף מועד החידוש? הרי את האגרה לתשלום שולחים אליך כ-45-60 ימים לפני תומו. גם אם תמתין עד 14-21 ימים לפני פקיעתו, עדיין נותרו די ימים לתקן את הרכב. הגם שאני דואג לתיקונו של הרכב כל השנה ובטסט לעולם איני מופתע מתקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנושא הנפתח ישנם פתרונות חוקיים, אז את כל הצעותיכם אשר אינם כאלו בעליל שמרו לעצמכם.

** הנהלת הפורום מברכת את הצעתו של מת"ח ומבקשת להדגיש שכל הצעה אחרת גובלת בעבירה על החוק **

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...