Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איכות הדלק בתחנת דלק בעזרייה (ליד מעלה אדומים)

מנחם פ
שימו לב! השרשור הזה בן 5759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לכם מושג מה לגבי הדלק שם, אם הוא מהול או לא?

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דור אלון מישור אדומים .

(הערת ההנהלה- לטענת הכותב, רכב של חבר נתקע לאחר תדלוק. לא הובא סימוכין לכך).

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני המגיבים האחרונים.

באם אינכם בטוחים ויודעים בוודאות, שאכן מוהלים דלק בתחנה כזו או אחרת, נא לפנות לאחד המנהלים בבקשה למחיקת התגובה.

בכל אופן, אחד רשם "עזרייה" ליד מעלה אדומים, ואחד רשם מישור אדומים.

נא לעדכן איזו תחנה זו, כמו כן, בבקשה, לרשום מאין הוודאות לעובדה לה אתם טוענים למהילת דלק (ועם איזה חומר/דלק).

"רשימות" , לא מספק.

עד להמצאת הוכחות לטענתכם, על הקוראים להתייחס לכתוב , לא כאל נתון עובדתי, אלא כאל דעתם ו/או טענתם הפרטית של המגיבים.

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שכתב את ההודעה: תגיד לי אתה נורמלי להכנס לשטחים בשביל דלק, ועוד בעזריה כנראה אין לך מושג איזה מקום בעייתי זה. ואת זה הרגשתי על בשרי ששירתי שם בתור שוטר מג"ב. אנא מבקש לא לתדלק בשטחים חבל לקחת סיכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לכם מושג מה לגבי הדלק שם, אם הוא מהול או לא?

האם התחנה היא של חברת "דלק" או חברה אחרת?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני!

בפעם האחרונה שתדלקתי שם רכב של חבר, דיזל, לאחר כמה קילומטרים הוא התחיל לקרטע, ובסופו של דבר נכבה ולא הניע עוד, עד שהוא היה אצל מוסכניק.

התחנה נמצאת בתוך [b\] עזריה. התחנה שהחבר דיבר עליה, שמוהלת דלקים, היא נמצאת במישור ולא במעלה או בעזריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי ממליץ לך להכנס לשם , אחרי הפשיטה של המשטרה שהחרימה כ40 מכוניות שנכנסו לתקן את רכבם שם ובכללי לא הייתי ממליץ להכנס לשם , אני פעם הייתי נכנס לשם ותאמין לי זה לא תחושה נעימה לדעת שמסביבך יש כל כך הרבה אוייבים ששונאים אותך שינאת מוות.

מנחם פ ,התחנה במישור אדומים היא של דלק

gozal, הכוונה שלך לתחנת דלק בכביש הישן לכיוון מעלה אדומים??.

תאמת אני יגיד לכם אני חושד בתחנת דלק פז שנמצאת בתוך מעלה אדומים שהיא מוהלת דלק , אני מנסה למצוא תחנת דלק אמינה באיזור של מעלה אדומים , אם למשהו יש המלצות אני ישמח. אני אישית שמעתי על דור אלון שיש להם דלק טוב (אני מתכוון בכללי לא לתחנה ספציפית)

ולפי מה שידוע לי יש שתי תחנות בעזריה אחת של סונול (רק הלוגו כנראה ) ואחת של פז עם הסמל בצבע שחור שזה גם רק לוגו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן החרימו רכבים במבצע שנערך לפני כשבוע.

אך עד כמה שידוע לי מבחינה חוקית אין הגבלה או חוק שמונע מאנשים לתדלק את רכבם מעבר לקו הירוק.

כמובן שמצטרפת לדעה שלך שבה אתה נמצא במקום מסוכן ומוקף באוכלוסיה לא ידידותית.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי ממליץ לך להכנס לשם , אחרי הפשיטה של המשטרה שהחרימה כ40 מכוניות שנכנסו לתקן את רכבם שם ובכללי לא הייתי ממליץ להכנס לשם , אני פעם הייתי נכנס לשם ותאמין לי זה לא תחושה נעימה לדעת שמסביבך יש כל כך הרבה אוייבים ששונאים אותך שינאת מוות.

תאמת אני יגיד לכם אני חושד בתחנת דלק פז שנמצאת בתוך מעלה אדומים שהיא מוהלת דלק , אני מנסה למצוא תחנת דלק אמינה באיזור של מעלה אדומים , אם למשהו יש המלצות אני ישמח. אני אישית שמעתי על דור אלון שיש להם דלק טוב (אני מתכוון בכללי לא לתחנה ספציפית)

ולפי מה שידוע לי יש שתי תחנות בעזריה אחת של סונול (רק הלוגו כנראה ) ואחת של פז עם הסמל בצבע שחור שזה גם רק לוגו.

תחנת גד שרלין היא תחנה מצויינת! הייתי מתדלק שם את הרכבים שהיו לי (שברולט קורסיקה וניסאן אלמרה פרפקט), והם היו מצויינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן התכוונתי לכביש הישן.

באמת שאני לא מבין את הסיבה למלא דלק אצל בני דודינו. פשוט חבל על האוטו.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות שלי, חשבתי שהוא מתכוון לתחנת דלק שליד איסעוויה.

אתה מדבר על התחנת דלק של דלק שנמצאת כ 100 מטר לפני הכניסה לעיסוויה? הם מוהלים?

דרך אגב, מישהו מכיר פה את התחנה של פז ברמת אשכול במרכז המסחרי? איך הם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...