Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש חוות דעת על טויוטה קורולה עם הגיר הרובוטי

ofers
שימו לב! השרשור הזה בן 3874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני צריך לבחור רכב מהעבודה ולצערי אין אפשרות לגיר רגיל.

הדבר הכי קרוב לזה זה הקורולה עם הגיר הרובוטי.

לכן אני מחפש חוות דעת מגוף ראשון על נהיגה לאורך זמן על הקורולה.

כדי להיות קצת יותר ברור

גוף ראשון זה אומר שהמספר עצמו נהג ולא אח, דוד, הכלב של השכן וכו.

לאורך זמן זה הכוונה שהרכב צמוד ולא קיבלתי סיבוב ל5 דקות.

אני מצטער על הציניות פשוט נימאס לי לשמוע סיפורים גוף שלישי על הגיר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי את הרכב למשך חודשיים מהעבודה של אבא שלי...

אני יכול להגיד לך שכשמתרגלים לאופי הפעולה של הגיר הזה אין שום בעיות וזה אחלה אוטו עם צריכת דלק מצויינת וכוח גם לא חסר...

אני אישית ממליץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאמרת שאתה מעוניין במישו שהיה לו את האוטו לאורך זמן, אני מציע שתיקח נסיעת מבחן על האוטו ותיווכח בעצמך ותדע אם הוא טוב או לא, אני יכול להגיד לך שלקחתי נסיעת מבחן על הרכב הזה ולא הבנתי אם הוא אוט' או ידני, כי לכאורה אתה נוסע על אוט' אבל כדי להעביר הילוך צריך להרים רגל מהגז, לפעמים גם ההילוך הבא לא נכנס לפעולה, ככה שבכל אופן רק נסיעת מבחן תעזור לך פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי את הרכב למשך חודשיים מהעבודה של אבא שלי...

אני יכול להגיד לך שכשמתרגלים לאופי הפעולה של הגיר הזה אין שום בעיות וזה אחלה אוטו עם צריכת דלק מצויינת וכוח גם לא חסר...

אני אישית ממליץ.

מדוע "להתרגל"?

למה לא לרכוש את האלטרנטיבות שקיימות בשוק הרכב וליהנות ממכונית שמתנהגת כפי שמצפים ממנה, חסכונית לא הרבה פחות מהטויוטה וכן אחת שתשמור על ערכה לאורך זמן בלי שתשאל בעת המכירה "האם זה מהשנתון ההוא שהגיע עם גיר דפוק".....?

חסרות חלופות?

דני

נ.ב לשכן שלי ישנה טויוטה קורולה כבר חצי שנה ויצא לי לנסוע אתו לא פעם. פשוט לא נעים. הוא עצמו אומר שאילו חשב קצת יותר, הזדרז קצת פחות והיה מתייעץ ועושה סיבוב ניסיון רציני(ולא 2 קמ' על מישור, כפי שעשו לו...!!!) לא היה מתקרב לקורולה.

"נשים. אי אפשר לחיות איתן. אי אפשר לשלוח את כולן לקנדה"

(משנתו הסדורה של אל באנדי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע "להתרגל"?

למה לא לרכוש את האלטרנטיבות שקיימות בשוק הרכב וליהנות ממכונית שמתנהגת כפי שמצפים ממנה, חסכונית לא הרבה פחות מהטויוטה וכן אחת שתשמור על ערכה לאורך זמן בלי שתשאל בעת המכירה "האם זה מהשנתון ההוא שהגיע עם גיר דפוק".....?

הרכב זה רכב מהעבודה אז דברים כמו חסכוני, שומרה על הערך או יהיה בעיות למכור בגלל הגיר לא כל כך רלונטי לי.

ולמה להתרגל, כי אני מעדיף גיר רגיל ואין לי אפשרות לבחור אחת כזאת וטויוטה זה הדבר הכי קרוב לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

אני צריך לבחור רכב מהעבודה ולצערי אין אפשרות לגיר רגיל.

הדבר הכי קרוב לזה זה הקורולה עם הגיר הרובוטי.

לכן אני מחפש חוות דעת מגוף ראשון על נהיגה לאורך זמן על הקורולה.

כדי להיות קצת יותר ברור

גוף ראשון זה אומר שהמספר עצמו נהג ולא אח, דוד, הכלב של השכן וכו.

לאורך זמן זה הכוונה שהרכב צמוד ולא קיבלתי סיבוב ל5 דקות.

אני מצטער על הציניות פשוט נימאס לי לשמוע סיפורים גוף שלישי על הגיר הזה.

עופר,

קיבלתי טויוטה קורולה חדשה לפני כחודש.

הלכתי על הקורולה למרות כל האנשים כאן שניסו לשכנע אותי לבחור באופציות אחרות קודם כל בגלל הבטיחות הירודה וגם בגלל הגיר הרובוטי.

עשיתי נסיעת מבחן של חצי שעה שכללה נסיעה ערונית, בנעירונית וזינוקים בעליה וראיתי שאין לי בעיה להסתדר עם הגיר.

גם אשתי נהגה ברכב ואמרה לי בעדינות "זה קצת מפריע לי, אולי נבחר ברכב אחר?".

בסוף כאמר הזמנתי את הרכב בליסינג מעבודה כמובן :wink:.

כעבור שבוע התחלתי "להרגיש" את הגיר והגעתי למצב שבאמצעות משחק עם מצהרת הגעתי ב-90 אחוז העברות הילוכים חלקות, כאשר הרכב מאיץ.

ה- 10 אחוז הנותרים הם הבעיה הגדולה של הרכב וזה קורה כאשר הגיר מתחיל לשחק בין הילוך ראשון לשני ולהיפך.

למשל, כאשר הרכב יורד למהירות של כ- 10 קמ"ש, הוא תמיד מחליט להוריד להילוך ראשון !!! אי אפשר לשלוט בזה והתוצאה היא טילטול לא נעים עם רעש של תיבת הילוכים. אבל זה לא הסוף, כי ברגע שאתה רוצה להאיץ ולוחץ על גז, צריך לעשות זאת מאוד בעדינות, אחרת מתקבלים טילטולים חזקים (אלה לא טילטולים של מעבר להילוך שני) ורק לאחר מכן אתה צריך להוריד את הרגל מהגז כדי להמנע מטילטול של מעבר להילוך שני.

יש טריק שכמעט פותר את הבעיה - לעבור למצב ידני כשהרכב עומד (ונמצא על ראשון) ולעלות להילוך שני.

במקרה כזה הרכב ננעל על הילוך שני אם אתה לא עובר 40 קמ"ש. זה מיועד לפקקים.

למה זה לא פותר את הבעיה לגמרי? מכיוון שהבעיה מתחילה עוד לפני שהרכב עומד וגם לא תמיד אתה מגיע למצב עצירה. הדוגמא אצלי היא רחוב צר עם מבפרים אותו אני חייב לעבור כדי להגיע הביתה.

למרות שלתיבה יש 5 הילוכים, ברוב המקרים הוא מעביר מ-3 ישר ל-5 וזה קורה בסביבות 50 קמ"ש ואז אתה מרגיש חסר כח.

אם בכל זאת הוא מחליט להחליף לרביעי, הוא עושה זאת בדיוק שניה לאחר שהעביר ל-3 ואז עוד לא התעוששת מטילטול של המעבר הקודם וכבר יש לך עוד אחד. גם אם אתה מאוד מיומן עם התיבה הזו, טילטול אחד יהיה לך על בטוח :?.

לא ניתן לשנות את עוצמת התיאורה של הטייפ והפנל. הסיבה שאני מציין זאת היא שהעוצמה די חלשה והזכוכית של LCD של הטייפ נראית כאילו משופשפת או שיש עליה מדבקה שלא הורדת. לפעמים בגלל השמש אתה פשוט לא רואה מה כתוב שם.

שעון ומד טמפרטורה נמצאים על לוח השעונים יחד עם מחשב הדרך. עם החלטת שאתה רוצה לראות במהלך הנסיעה את צריכת הדלק או עוד משהו, תצטרך כל פעם להסתכל על השעון האישי שלך וזה ממש מרגיז.

כשהרכב נוסע 100 קמ"ש הוא נמצא על 3000 סל"ד. זה גבוה, אבל עדיין לא שומעים את הרעש של המנוע.

אבל ב- 120 קמ"ש המנוע כבר ב- 3700 סל"ד וזה כבר מרעיש ולא נעים. לפני זה הייתה לי מאזדה 3 ובנסיעה על 120 קמ"ש היה 3000 סל"ד ושקט.

הפריעו לי כל מיני זימזומי פלסטיקה מהיום הראשון שקיבלתי את הרכב. בטויוטה עדיין לא הצליחו לאתר אותם וזה מאוד מרגיז אותי.

אף פעם לא חשבתי לטויוטה המיוצרת ביפן תהיה כזאת איכות הרכבה ירודה. למען האמת, אולי אני סתם קטנוני והרעש נובע מכל מיני אביזרים שהותקנו בארץ, מכיוון שבטויוטה טוענים שאני הראשון במגיע עם רעשים כאלה...

אשתי לא הצליחה או לא רוצה להצליח להתרגל לגיר ובסופו של דבר ביקשתי מחברת הליסינג להחליף לי את הרכב.

מכיוון שמצאתי מישהו שבדיוק התכוון להזמין קורולה והוא מוכן לקחת את הרכב שלי, הסכימו להזמין לי רכב חדש :-D.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עופר כמו שנאמר לך פה ובשרשורים בלי סוף לגבי הרכב הזה. פשוט קח אותו לנסיעת מבחן. תיכנס לסוכנות של טויוטה ובקש לבחון את הרכב. בגלל הסיפור הזה יש לא מעט רכבים שהועמדו לצורך המבחנים האלה ולא תהיה בעיה לספק לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עופר כמו שנאמר לך פה ובשרשורים בלי סוף לגבי הרכב הזה. פשוט קח אותו לנסיעת מבחן. תיכנס לסוכנות של טויוטה ובקש לבחון את הרכב. בגלל הסיפור הזה יש לא מעט רכבים שהועמדו לצורך המבחנים האלה ולא תהיה בעיה לספק לך.

הזמנתי נסיעת מבחן החברת ליסינג.

הבעיה היא שזה יהיה משהו בסביבות החצי שעה עם אחד הנהגים שלהם(די מעפן).

אבל עדיין אין על חווית משמש של משהו שהיה לו את הרכב צמוד מספר חודשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את חברת הליסינג, לך לבד לסוכנות של טויוטה. אני בטוח שסוכן מכירות שמכירה יכולה לשפר משמעותית את המשכורת החודשית שלו יהיה הרבה יותר פתוח לדרישות שלך בנסיעת מבחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את חברת הליסינג, לך לבד לסוכנות של טויוטה. אני בטוח שסוכן מכירות שמכירה יכולה לשפר משמעותית את המשכורת החודשית שלו יהיה הרבה יותר פתוח לדרישות שלך בנסיעת מבחן.

מניסיון, נסיעת מבחן של הסוכנות מתבצעת במספר מסלולים בדוקים מראש עם יציאה לכביש מהיר, זינוק בעליה וזהו.

אני ביקשתי להכנס לחיפה ביום שישי, לראות איך הרכב נוסע בקקים, במיוחד אם הפקק הוא במעלה הפרויד וקיבלתי כל מיני תרוצים שלא מהעולם הזה.

בסופו של דבר, לקחתי רכב מחבר לעבודה לשעתיים, נסעתי את הדרך הביתה וחזרה לעבודה שאני עושה כל יום ואז התחלתי להרגיש את הרכב.

עם כל זה, בנסעיה הזו לא הצלחתי להגיע ולהרגיש כל מיני נקודות קצה של הרכב, אותם התחלתי להרגיש רק לאחר שקיבלתי את הרכב שלי.

הסוף ידוע - למזלי חבר מעבודה רצה להזמין קורולה, ניסיתי לשכנע אותו לא לקחת ובסוף הוא לקח את הרכב שלי ואני הזמנתי היום פורד פוקוס :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי כל התגובות פה וכל ה"קומבינות" שצריך לעשות עם כל מיני כפתורים באוטו אני בחיים לא הייתי הולך על האוטו הזה.

ככה אני גם מציע לך.

למה לך להסתבך עם "דמויי אוטומט" קח אוטומט וזהו!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...