Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר: משומשים ברמה גבוהה יותר vs חדשים ברמה פחותה

shorlakk
שימו לב! השרשור הזה בן 5789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מגברים אני בעד לקנות יד שניה . שאר הרכיבים זה בהתאם לסיטואציה המסויימת.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגברים מבית טוב קשה להרוס אז כן יד 2 (למרות שלמגברים ישנים מאוד יש בלאי של הקבלים בפנים)

HU או שהוא עובד או שלא אז גם הייתי הולך יד שניה .

קומפ בטוח שלא

וגם סאב לא

וכמובן שהכל תלוי במחיר .. לדעתי לא יותר מחצי מחיר של חדש ... ובלי קישקושים של "היה בשימוש יומיים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה מתן.

אני שוקל את זה כדי שאם אחסוך במגבר/ים ובHU את ההפרש בין חדשים למשומשים אוכל להערכתי לחסוך איזה 2000-2500 שח אותם אזרים ישירות למטרת האיטום ו/או עלייה ברמה של קומפ'

לכן אני סוקר אתכם בהעדפותיכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה בציניות או בהומור? :wink:

אני מתכוון בשלב הבא (שלושה ארבעה חודשים) לעשות איטום בתקציב של 2K.

עש שאעשה את זה אני רוצה לדעת שאני עושה את הדבר הטוב ביותר שאני יכול להרשות לעצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד בעד יד שנייה.

HU אם הוא מתפקד, במצב טוב, והחיסכון הוא משמעותי? יד שנייה!

מגברים- אם הם מחברה טובה ומוכרת, את שומע את המגבר שהכל עובד, רואה שהוא במצב טוב אני בעד.

קומפ- יותר בעייתי, טוויטרים פחות בעייתיים בעיקר הוופרים, צריך לחבר אותו לראות שהוא עובד בצורה תקינה, בלי חירחורים, לחפש עליו פגיעות או זכר לתיקונים. אם הכל במצב טוב והוופר נראה טוב אני גם בעד.

סאב- זה כבר בעייתי כי הרבה סאבים זוכים להתעללות אותה בדיקה כמו עם הוופר. אם המצב תקין והחיסכון הוא מאוד משמעותי אני שוב בעד. אם יש שמץ של ספק. לוותר.

אמיר

!!!205rallye -->206XS -->clio172-->fiat bravo tjet 1.4t --> Ford Focus ST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגברים זה הכי נח ובטוח לקנות ביד שניה כי יחסית הבלאי הוא נמוך והמוצר אמין יחסית.

הד-יוניט אני דווקא פחות מתלהב לקנות יד שניה כי זה יחסית רכיב שהגורם האנושי מתעסק בו הרבה , יש בו המון חלקים נעים , המון מערכות נפרדות ולכן יש יותר סיכוי לתקלות.

מעבר לזה גם בציוד שהוא יותר רגיש (רמקולים , סאבים) אפשר לקנות בצורה חכמה ולהקטין את הסיכון. יש פה לא מעט חברה ותיקים בפורום שמוכרים ציוד מצוין . הסיכוי שמישהו שהוא חלק משמעותי מהפורום לאורך זמן ימכור ציוד בלוי\תקול וכו הוא קטן מאוד. אף אחד לא ירצה להרוס לעצמו את המוניטין ולהסתבך כאשר הוא חלק מהקהילה הנחמדה שלנו ..

אני חס וחלילה לא אומר שמי שחדש בפורום הוא מוכר לא ראוי או רמאי בצורה כזו או אחרת , אבל אני הייתי הרבה יותר שקט לקנות ציוד ממישהו שהוא מוכר וחשוף שלא יעלם אחרי המכירה.

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעבר לעניין של מחיר . זה הקטע של קניה בראש שקט.

בצורה הזו אתה גם יכול לדעת יותר מה עבר על האלמנט וללמוד על איך המוכר מתיחס לציוד ומה הוא עושה איתו על ידי ההודעות שלו.

ומעבר לזה , אתה יודע שאם יש בעיה יש למי לפנות . זה אני חושב היתרון הכי גדול של קניה ממישהו מוכר בפורום..

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...