Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בנוגע לקניית ניסאן טראנו

punto99
שימו לב! השרשור הזה בן 5773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

קיבלתי המלצות חמות על הפורום - שמח שיש כזה פורום!

אני מעוניין לקנות ג'יפ ניסאן טראנו קצר

הבנתי שהשנתונים הנמוכים משנת 99 הם רכבים מעולים

מישהו יכול לתת לי המלצה? מבחינת איכול הרכב? שותה דלק? האם כדאי לקנות ידני / אוטומט?

ביטוח? תחזוקה?

כמו כן, רוב הג'יפים נמכרים עם קילומטרג' גבוהה יחסית - הגיוני שרכב שנת 96-97 יעשה 200 אלף....

האם כדאי ומומלץ להתעסק עם הטראנו? שמעתי כל כך הרבה חוות דעת הן לרעה והן לטובה...אשמח לתגובה

יום טוב וחג שמח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין גיפ שלא שותה אל תשכח שמחירון סולר לפני הנחה הגיע כמעט 10 ש:ח לפני הנחה

קח בחשבון את נושא הדלק

אני היה לי פאגרו קינג 2001 רכב מצויין אבל הדלק גמר אותי קשה להתמודד עם פול טנק 500 ש"ח

תבדוק את הנושא

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק אתה מחפש ברכב?

הטראנו הוא לא הדבר הכי אמין בעולם, אבל בהחלט נחשב לאחלה רכב שטח. אמין, נוחות סבירה (זה לא סיטרואן ZX, אבל זה גם לא סמוראי) ועבירות לא רעה.

תצרוכת דלק - במחירי הדלק של היום זו אכן בעיה. הסולר יקר יקר וצריך לפעמים לנסוע רחוק כדי למצוא תחנה שנותנת הנחה טובה. מצד שני, עם סולר בכל זאת תצליח להוציא עוד כמה קילומטרים טובים לליטר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק אתה מחפש ברכב?

הטראנו הוא לא הדבר הכי אמין בעולם, אבל בהחלט נחשב לאחלה רכב שטח. אמין, נוחות סבירה (זה לא סיטרואן ZX, אבל זה גם לא סמוראי) ועבירות לא רעה.

תצרוכת דלק - במחירי הדלק של היום זו אכן בעיה. הסולר יקר יקר וצריך לפעמים לנסוע רחוק כדי למצוא תחנה שנותנת הנחה טובה. מצד שני, עם סולר בכל זאת תצליח להוציא עוד כמה קילומטרים טובים לליטר.

אז ככה, תודה לכם על התגובות,

יש לציין מצאתי טראנו, יד 6 שנת 96 בנזין! עשתה 180 אלף...כבר יותר סביר..... במחיר סביר גם....

הבן אדם טוען שהשקיע בה המון צמיגים חדשים וכן הלאה.... כמובן שאני אעשה בדיקה!

מה דעתם אבל?

*** מישהו נעזר בשירותי "המומחה" האם הם אכן אמינים ואפשר לסמוך עליהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...