Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך מומלץ לרנו

Daniel S
שימו לב! השרשור הזה בן 6065 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

עקב חששות כבדים לחוסר מקצועיות ואף חוסר הגינות במוסך "אדמירל" בת"א

(מורשה לרנו), אבקש המלצה על מוסך מקצועי ואמין לרנו באיזור ת"א (קליאו, ד"א).

התודה מראש.

לבדיקת חורף חינם לרנו - לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום ללכת לחיוב, אני דווקא אזהיר אותך איפה יש שלילי...

מוסך רנו בראשון לקח את רכבי לסיבוב של 7 ק"מ, בטענה שהוא נסע לפחחות (שנמצאת מול המוסך, מרחק מדהים של 15 מטר).

מוסך רנו ברחובות ביצע עבודות שלא נדרשו (החלפת שמן גיר שבוצעה חודש לפני כן באותו מוסך) וחייב עליהם מלוא הסכום, ואיננו מקצועי באופן כללי (לא הצליח לעלות על תקלה שהוא גרם בארבע ביקורים נפרדים, תקלה שאיציק גילה אחרי הצצה קטנטנה).

כך שאין לי מוסך בשבילך, פרט להמלצה פה ושם שקיבלתי דווקא על המרכזי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני מטפל במוסך המרכזי של רנו במחלקת מכונאות מס' 1 ואני מאוד מרוצה מהם, לפני כן טיפלתי בקליאו במוסך המורשה שהיה בנתניה, ולא הייתי מרוצה. טיפלתי שם גם ברנו אספאס שהיתה לי (רכב מאוד נדיר בארץ) והייתי מאוד מרוצה מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני צריך מוסך טוב לרנו, אבל יתקבלו רק מוסכים טובים, אמינים וזולים.

אני מטפל כרגע במוסך במודיעין שבו אני מקבל הנחה משמעותית, אבל לא הכי מתלהב מהמקצועיות ולכן לא אמליץ עליו.

בקשר להמלצות על מוסך מרכזי - זה לא לעניין כי העלויות גבוהות פי כמה מבמוסך רגיל, מה עוד שאני לא רוצה חלפים מקוריים.

להשוואה :

אני צריך כרגע גומיה וציריה ימנית. נסעתי למוסך רנו ניסאן בחולון, ו'הצעת המחיר' שקיבלתי היתה (השירות היה אחלה) - 950 ומשהו שקל לציריה, 250 ומשהו שקל לגומיה, כל זה כמובן לפני מע"מ ועבודה. לא בשבילי.

דרך אגב - לבעלי הקליאו - יש לכם ספר רכב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי, שמטפל במוסך קטן בפתח תקוה (אצל בחור עירקי מבוגר ונחמד), החליף גומיה לציריה ב 205 שלו באיזה 150-170 שח... מדובר על גומיה אוניברסלית (המחיר אמור להיות זהה גם לקליאו)

בנוסף לנ"ל - החלפתי פעם גומיה לציריה במוסך מורשה סובארו - שייך לרשת יפנאוטו - וזה עלה לי 170 שח כולל מעמ ועבודה (חלקים: גומיה מקורית, גריז גופריתי, ו-2 אזיקונים ממתכת...) המחיר שנתנו לך נשמע לא מציאותי.

בנוגע לציריה, למרות שזה משתנה מרכב לרכב, חבר נוסף שהפניתי לאותו עירקי נחמד החליף אצלו ציריה קומפלט ל-306 1.4 (משופצת) כולל עבודה באיזור ה 500 ש"ח כולל מעמ ועבודה...(עם אחריות כמובן).

950 שח לציריה נשמע גם כן לא מציאותי לציריה שלך.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספר לי על זה....

בהתחלה כשהוא אמר לי את המחיר שאלתי אותו אם זה לשתיים או לאחת :mm_tongu:

ידוע שזה טווח המחירים, עדכונים מההחלפה בקליאו שלי כולל עלויות יהיו ביום שני בערב.

איציק -

1. אני מקווה שאתה שומר לי יפה על הגלון (לא שתית אותו, הא ? :beerchug: )

2. יש מצב לסגור ליום שישי הזה ל'סגירת פינות' של הטיפול ?

3. היום היתה לי הרגשה מוזרה בדוושה של בגז, ונזכרתי שהתחלת למלמל משהו על הכבל גז אצלי בדיוק לפני שהלכתי, לפני שהחבר שלך עם ה 306 ה'שמורה' גנב לי אותך לכיוון האוטו שלו. אתה זוכר מה באת להגיד ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה גלון ?

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלה טעות כלשהיא - דבר איתי במסנג'ר ואני אסביר לך.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי פעם אחת במוסך רון, ויצאתי לא מרוצה.

הגעתי לשם בעקבות תקלה במד הדלק ברנו מגאן שלא עבד בכלל.

במהלך היום התקשרו אליי והודיעו לי שצריך להחליף את כל לוח השעונים ושזה יעלה לי בערך 2500 ש"ח. אמרתי להם לא לגעת בכלום, ונסעתי למכון ספידומטרים.

שם תוך 2 דקות הרימו את המושב האחורי, עקפו את המנגנון החשמלי שעל מכסה מיכל הדלק, ומצאו שהבעיה היא במצוף, ושמד הדלק עצמו תקין לחלוטין.

מכיוון שמושב התינוק לא הוזז בכלל בזמן שהאוטו היה במוסך רון, הגעתי למסקנה ששם אפילו לא טרחו לעשות את הבדיקה הפשוטה שעשו במכון ספידומטרים, והיו גובים ממני המון כסף על תיקון שאפילו לא היה פותר את הבעיה....

מה שכן, האנשים שם היו אדיבים ונחמדים.

בעניין ציריות - שבוע שעבר שילמתי למוסך "הדקל" בהרצליה 350 ש"ח להחלפת גומיית צירייה פנימית, כולל פירוק והרכבה, גומייה, ומילוי שמן גיר.

הציעו לי לשים צירייה משופצת, שהיתה עולה לי עוד 130 ש"ח. ביקשתי מהם לעשות את זה רק אם יש סימני שחיקה בצירייה הקיימת.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון כמו שהבטחתי מהחלפת הציריה :

ציריה + גומיה ימנית (מגיע קומפלט), עלתה לי 400 ש"ח.

הטיפול בוצע במוסך מוכר למשפחה וזול (חייב להגיד שאני קצת פחות מתלהב מאבא שלי שמטפל שם קבוע). עלות החלק קומפלט היתה 400 ש"ח, קיבלתי את העבודה כאילו בחינם, במקום הנחה של בערך 10 אחוז שאני תמיד מקבל.

(העבודה בהתקנת ציריה היא גם ככה פשוטה וקצרה מאוד, עבודה של כמה דקות - בגלל זה כנראה קיבלתי את העבודה בחינם.....מצד שני בשביל כמה דקות עבודה במוסך מרכזי צריך למשכן משהו)

הדרך חזרה ממודיעין (שם אני מטפל) היתה זורמת מתמיד, אבל האמינות של הציריה תמדד עם הזמן. מקווה שהיא תחזיק מעמד קצת יותר טוב מהקודמת בעומס הקצת לא רגיל שאני לפעמים מפעיל עליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר טוב היו כבר 3 רנו רצוף בבית, וכולן טופלו במוסך שנקרא החוף או ליד הים...

משהו כזה....

בת"א-יפו.... ונשמעו רק מילים טובות.

אנחנו אישית טיפלנו ברנו 18 שלנו במשך 15 שנה במוסך של UMI דווקא...

(מוסכי עדן, ראשל"צ...) אבל הבנתי שאתה מעוניין במוסך מורשה של קרסו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני מוסכים (מנסיון עם טווינגו):

1. מוסך רנו מורשה בגלגלי הפלדה בהרצליה פיתוח (איזה"ת)

2."המכונן" - איסראליש 20 בת"א (קרוב ל"ליטל" למי שמכיר..)

נמרוד

The higher you go, the harder the fall..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 6065 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...