Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גודווד

Halperon
שימו לב! השרשור הזה בן 5750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני ואמי מתכננים לטוס לבריטניה, ולבקר גם בגודווד (לי זאת המטרה העיקרית...).

הקטע של הכרטיסים באתר (http://www.goodwood.co.uk) מאוד מסובך. מישהו יודע איזה כרטיסים צריך לקנות, אם רוצים לראות הכל לאורך כל משך הפסטיבל?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להירשם בשביל לראות מחיר.

לפי איך שאני מכיר את האנגלים זה מאוד יקר.

תראה כמה את המוכן לבזבז.

אני פעם אחרונה באנגליה נהגתי בלוטוס אקסיג' בסילברסטון.

לא חסר מה לעשות לחובבי רכב באנגליה.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בידיוק לפני כמה ימים בדקתי מחירים

http://www.goodwood.co.uk/booking/TicketsV2/Speed/SpdGnd.asp?Stand=startline

יש שם כמה סוגי כרטיסים לפי מיקום הישיבה לאורך המסלול, ובנוסף יש מחיר לכרטיס שכולל רק כניסה (אני מניח שהכניסה היא לאיזור האחוזה בלבד ששם מוצגות המכוניות)

£30.00 fri.gif

£47.00 sat.gif

£47.00 sun.gif

£99.00weekend.gif

Drive carefully! most people are caused by accident.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שהילדון ציין, המכירים רשומים שם בצורה ברורה מאוד.

לעניות דעתי, מדובר באירוע הכי-הכי מעניין ביבשת אירופה, בה' הידיעה. אם הייתי מתכנן מעט מראש- הייתי טס כבר השנה.

כל שנה שאני לא שם, אני אוכל את עצמי על כך שלא טסתי כשאני רואה את התמונות המרהיבות באתרים ובמגזינים השונים.

למי שלא מכיר, תמצות קצר על הפסטיבל (מתוך וויקיפדיה). ממה שראיתי מאירועים קודמים (וראיתי המון-יש לי את כל ה-DVD הרשמיים של הפסטיבל מאז 98'), מדובר באירוע ענק עם אווירה נהדרת. ניתן לראות אין ספור מכוניות-על, חדשות וישנות; למשש מכוניות מירוץ רבות מכל הקטגוריות האפשריות ומכל השנים וגם לראותן שועטות במעלה הגבעה המפורסמת; להחליף מילים (פלוס תמונה+חתימה) עם נהג המירוצים החביב עליך (כמעט כולם- רוקי'ס ונהגים\רוכבים במיל', מכל הדספלינות- נגישים וזמינים לכל שם); להתרשם (ולקנות) מאלפי תמונות, תצלומים, ציורים, ספרים, מגזינים של היוצרים הנחשבים ביותר בתחומם.

האירוע מתנהל תחת כיפת השמיים, במדשאות רחבות הידיים של האחוזה ואם לא יורד גשם-והוא בדרך כלל יורד, באחד מימי הפסטיבל (אנגליה או לא?)- זאת אוטופיה בהתגלמותה, פשוט כך.

נו, אולי בכל זאת נטוס השנה..?

(מישהו מצטרף..?)

יגאל.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את כל ה-DVD הרשמיים של הפסטיבל מאז 98' אהממ :shock:

נו, אולי בכל זאת נטוס השנה..?

(מישהו מצטרף..?) - WOW. רעיון לא רע. אני אבדוק עם האישה. חבל שהילד לא יותר גדול, הייתי לוקח אותו...

יגאל.

תודה על העזרה חבר'ה, אבל לא יצא השנה, בגלל המסיבת סיום של השכבה...:brickwall::bigcry:כס@$ק...

אולי שנה הבאה?!

מזל, כבר ממש קינאתי בך ;-). כשאני הייתי ילד לקחו אותי מקסימום למוזיאון השעווה במגדל שלום או לחוף טנטורה :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרוצה הרבה מידע בעברית - מגזין אוטו יצא כבר פעמיים לגודווד (גיליונות 247 ו-258 ).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

פרסומת מעניינת לפסטיבל, בכיכובו של 12 (!) פעמים אלוף עולם באופנועי טריאל, דאגי לאמפקין:

http://www.youtube.com/watch?v=mZkZKU_DxQI

יאללה, מי בא?

יגאל.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...