Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

USB ברדיו דיסק פיוניר dehp5050ub

Niv18
שימו לב! השרשור הזה בן 5804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל רציתי לשאול איך הרדיו דיסק מאנשים שיש להם אותם והתנסו איתו.. דבר שני רציתי לשאול אם כניסת ה USB במכשיר נמצאת מקדימה ? או שהיא בכלל מאחורה וצריך להעביר כבל?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדרה 3 של פיוניר תיתן לך USB קידמי על הפאנל + כל האופציות שיש ב5 למעט אקולייזר שב5 יש לך 7 ערוצים וב3 יש רגיל של 3 ערוצים

ותצוגה שונה + פאנל נופל

אם הUSB חשוב לך מקדימה הייתי ממליץ לך על סדרה 3

רוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את המכשיר ואין לי משהו רע להגיד עליו. אכותי למדי USB מצויין, 3 יציאות למגבר ופאנל דוגמן!

בתוך הערכה שתקבל יש מאריך לUSB עם פקק שמכסה אותו בזמן שהוא לא בשימוש. מצויין למי שמוציא את המאריך לאזור הריצפה.

מה שכן יש לי להגיד היציאות של הRCA בעיתיות כמו בכל הפיוניר.

לפני שאתה מכניס או מוציא את הRCA תוציא את הפנל. אחרת יפרץ קבל ויהיו רעשים.

אם יש לך עוד שאלות חופשי.

עומר

מחפש שילדת חיפושית או חיפושית שלמה עד עם רשיונות! (לצורך פרוייקט באגי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה רבה קודם כל לכל החבר'ה על התגובות.

היום שמתי את האוטו בהתקנה וקניתי את המכשיר הנ"ל , מה להגיד , פשוט מעולה~!!

אני מאוד מרוצה ממנו , נותן תמורה טובה למחיר למרות שרציתי שה USB יהיה בפאנל כדי שיהיה יותר נוח אבל גם הכבל היא אופציה טובה.

מכשיר פשוט יפייפה עם שלל פונקציות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...