Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תהייה - רכבים משופרים ללא פחד

שימו לב! השרשור הזה בן 5803 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

כבר זמן רב שאני חושב לשפר את הרכב שלי ולוסיף לו כוח בצורה כזו או אחרת.

אך הדבר שעוצר אותי הוא המפגש עם הכחולים במדים (כן...ילד טוב ירושלים :-)).

יש ברשותי רכב מושך עיניים ולכן להסבירות להיעצר גבוהה אך אני רואה שהדבר אינו מפריע לאנשים אחרים בעלי רכבים מושכים (לפני יומיים התפרסמה בלוח S2000 מוגדשת!) והם משפרים ככל העולה על רוחם וארנקם.

האם המפגש עם הכחולים לא כזה נורא כמו שאני חושב? האם אוכל לשפר ללא פחד?

אשמח לשמוע את דעתכם.

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שיפורים שאי אפשר לגלות. השאלה כמה כוח אתה רוצה להוסיף ואיך.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור:

ומה קורה שמגיע יום הטסט? איך עוברים טסט עם כל השיפורים?.

ואני לא מדבר על דוד או משהו קטן שאפשר להחליף בדקות בודדות, אלא על דברים יותר רציניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כולם עוברים טסט בדרך שאתה מכיר, חלקם כלל לא מגיע פיזית למכון.

חלק אחר מסיר ו/או מרכיב חלקים במיוחד לטסט.

חלקים נוספים לא ממש רואים בטסט..

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה קורה שמגיע יום הטסט? איך עוברים טסט עם כל השיפורים?

איפה שיש כסף, תמיד יהיו אנשים שישמחו לקחת אותו.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאתה ניגש לטסט לא מעניין אותם אינטרקולר חזית,או טורבו גדול.

הם עושים בעיות על ממיר שאין,קסנונים וצמיגים,כול השאר שטויות.

גם ככה אין להם מושג מי נגד מי בתוך המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BIG M, ניגשת פעם לטסט עם רכב עם אינטרקולר חזית מוגדל ?

עמדת פעם מול בוחן רכב וראית אם הוא מבין מי נגד מי בתוך תא המנוע ?

ואני אחדד את הנקודה עוד יותר - גם אם הוא החליט שהאלטרנטור שלך זה טורבו,

אתה עדיין תקבל הורדה מהכביש, כי הוא החליט ככה (סיפור אמיתי).

נכון, אם זה באמת אלטרנטור, הרכב יוחזר כלאחר כבוד, אבל אתה תבזבז זמן וכסף על זה.

ועכשיו - בחזרה לשתי השאלות בתחילת ההודעה שלי.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רכב דיי משופר עם קולר חזית וכול מה שצריך.

בטסט אף פעם לא היו בעיות עם חלקים משופרים, כי אין להם מושג עם זה מקורי אוו לא,ובאמת שזה לא מענין אותם,ולפעמים גם מקבל מחמאות איזה יופי כמה כוח יש לה :lol:.

וגם היה לי מקרה ש3 קצינים ובוחן פתחו לי מכסה מנוע,כול מה שעניין אותם זה שעון לחץ דלק שהם חשבו שיש נייטרו ברכב.

אין להם מושג בכלום שלפעמים זה גם בעיה,כמו הקטע עם האלטרנטור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תשים אינטרקולר חזית מקצועי, בהתקנה יפה, עם צינורות שחורים "רגילים" וללא כל מיני ריתוכים וחיתוכי שילדה מבהילים, (לרכב עם טורבו במקור - כן) או אם תתקין מתלים ספורטיביים (אפילו מתכווננים) "רגילים" ולא איזה קויל-אובר בוהק וצועק, עם הנמכה של 80 מילימטר, וכל הרכב זועק: "באמא'שך תראה איזה תותח אני" , ואם אכן הגלגלים יהיו במידה המאושרת (אפילו 18), ממיר מותקן ותקין (ולא סתם כאילו ממיר), תאורה סבירה, ועוד, לא יעשו לך בעיות.

אם "תשפר" כמו חאפר, תקבל הורדה גם על אלטנרטור, רק בגלל שהתקנת שיפור של ספוילר מייד-אין-גאזה

אני מחזיק שני כלים, משופרים בטוב טעם (לדעתי) ומעולם לא עשו לי צרות מי יודע מה, אני הגון, ישר, משלם רק למכון מה שכתוב על המחירון שלהם, ולא מעיז לעשות קימבינה אפילו בשקל.

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה למגיבים, אך שימו לב לשאלה.

הבעיה הגדולה היא לא עם המכונים, אלא עם החוק (שוטרים ליתר דיוק), כיצד עוברים משוכה זו?

(שלא נדבר על ביטוח, רכבים משופרים ויקרים מוכנים להסתכן באיבוד ביטוח בעת הצורך בלי להניד עפעף, דבר שלא מובן לי בפני עצמו)

יש משהו שרק אני לא רואה/יודע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה עליכם להבין דבר פשוט

בוחני הרישוי מבינים הרבה יותר ממה שאתם חושבים ולו רק כי הם בדקו עשרות מכוניות הדומות לשלכם ,וההבדלים הם ויזואלים ולכן רובם מעדיפים לא להתעסק מפני שאתם לקוחות המכון קרי הכנסה \כאב ראש ניירת הסברים ויכוחים\אין בחוק שום דרך לבדוק את השפעת ההתקנות כאשר הדגש הוא על כסוי התחת החוקי של העניין\חלקם חובבי רכב

עליכם לזכור חובת ההוכחה היא עליכם כל שעל הבוחן לעשות הוא לסמן X בטופס ומכאן הדרך לאיבוד השפיות הוא קצר ביותר

ולכן ,אל תזלזלו,תתנשאו ,אלא השתדלו למזער את אפקט הבלינג בלינג בצביעת כל התוספות בשחור ולהצניע עד למראה מקורי את כל התוספות

בעייתך היא לא עם כחולי המדים (רק בשעת תאונה עם נפגעים) אלא עם עובדי משרד התחבורה המנהלים ביקורות דרכים או גם עוצרים לבדיקות אקראיות במהלך נסיעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Volk, למיטב ידיעתי הביטוח לא ישלם לך בכלל אם ידע שהרכב משופר.

יגאל - לשוטר אין את סמכות לעצור אותך בצד, לפתוח מכסה מנוע ולהוריד אותך מהכביש אם משהו לא מוצא חן בעיניו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן ראה שירשור של חבר הפורום רון, אך מקרים נובעים עקב שינויים בחיצוניות הרכב בצורה כזו המושכת את תשומת לב השוטר,בעיקר גלגלים הבולטים מקו הכנפיים

ככל שהרכב יצמד לצורתו המקורית לא תהיה שום בעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו בחיים כך גם בעולם השיפורים, כמה שתיגרום לרכב למשוך עיניים ככה תסתכן. עצה שלי, פשוט תשאיר את הרכב סטוק מבחינה חיצונית (לא מדבר על חישוקים או צמיגים, שיפורם חיוני לשיפור אחיזה ותוספת זו מינורית מבחינת משיכה), פשוט להמנע מספויילרים שנראים כמו כנף של בואינג 767 או קסנון, לגבי הטסט והמפגש עם הכחולים, אמרו כבר הכל.

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5803 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...