Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ממל"ז

אייל
שימו לב! השרשור הזה בן 7919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום בלילה בשעה 3 לפנות בוקר בעודי משייט לי על 150 בכביש חיפה-ת"א הישן

ליד צומת רעננה , אני מבחין בניידת עם ממל"ז.

סביר להניח שלא הספקתי לרדת למהירות המותרת וראיתי את הממל"ז מכוון עלי.

השאלה היא האם הייתי צריך לראות פלאש ? או שיש להם עוד דרך נוספת לצלם אותי?

האם השוטר שמפעיל את הממל"ז אמור לעצור אותי במקום, אם הקריאה מצביעה על מהירות לא חוקית, או שיש לו אמצעי צילום שפועל ללא פלאש.

כל מה שראיתי זאת נקודה אדומה (סביר להניח שזה הלייזר עצמו)

בכל מקרה, פלאש לא ראיתי.

השאלה אם יש סיבה לנשום לרווחה.

אייל.

נ.ב. מה עם קנייה מרוכזת של גלאי רדאר איכותיים?

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם אתה נוסע על מהירויות שהיו מסבכות אותך באופן רציני והרבה (כלומר מה שהאוטו נותן והדרך מאפשרת כמה פעמים בשבוע) גלאי יכול להיות יעיל בלהוציא אותך מהבוץ, זאת בתנאי שתצליח להאט בזמן וכמו שצריך. מצד שני, אם אתה לא עובר +30 מהמהירות המותרת באותו רגע ועושה את זה לעיתים רחוקות, עדיף לך להימנע מהגלאי כי במקרה שיתפסו אותך עם הגלאי אתה מכניס את עצמך לעוד צרות עם המשטרה :evil: .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שיודע לי, בליזר עוצרים מיד. לא עצרו ניצלת. (ויתקנו אותי חברי פורום אחרים אם אני טועה...)

ואגב, גלאי רדאר חוקי לחלוטין, אך לא עוזר נגד לייזר (כמו שאיתן כ.) בדק. הגלאי פשוט מודיע לך שניה לפני שהשוטר קופץ לכביש, להוריד מהירות לא ממש תספיק, לעומת זאת למצלמות למיניהם הוא מעולה.

אגב, תעיין באתרים:

http://www.topspeed.co.il/

http://www.speedtraps.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. גלאי רדאר הוא חוקי לחלוטין.

2. משבש הוא לא.

3. לממל"ז אין מצלמה. אם אכן השוטר השתמש בממל"ז ולא עצר אותך, אתה יכול לנשום לרווחה.

4. כפי שגיא כתב גלאי לא יציל אותך מהממל"ז, הוא אמנם יגלה את הלייזר ויתריע, אך זה יהיה אחרי שכבר נמדדת.

5. משבש טוב (בליינדר למשל) יציל אותך גם מלייזר, אך הוא אינו חוקי.

6. אגב, גיא רוב הגלאים לא ממש יעילים כנגד מצלמות על עמודים. רובם מגלים את המצלמה אחרי שעברת אותה.

:evil:

With nasty big pointy teeth

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן גלאים חוקיים לחלוטין, אבל התכוונתי לכך שאתה מאבד את הטיעון שאתה לא פורע חוק בד"כ. כשהשוטר עוצר אותך על מהירות, והוא רואה גלאי, הוא מציין זאת בדו"ח :evil: .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2. משבש הוא לא.

3. לממל"ז אין מצלמה. אם אכן השוטר השתמש בממל"ז ולא עצר אותך, אתה יכול לנשום לרווחה.

4. כפי שגיא כתב גלאי לא יציל אותך מהממל"ז, הוא אמנם יגלה את הלייזר ויתריע, אך זה יהיה אחרי שכבר נמדדת.

6. אגב, גיא רוב הגלאים לא ממש יעילים כנגד מצלמות על עמודים. רובם מגלים את המצלמה אחרי שעברת אותה.

זה חדש לי.

אז מה הגלאים כן תופסים? את ה KR11 ואת הניידות שמתחברות בצדדים עם הרדאר? הייתי בטוח שהם כן תופסים את המצלמות העמוד...

מישהו חוץ ממני רוצה לשים בליינדר? (נארגן קנייה..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ככה אז נשמתי לרווחה. כנראה שלא יגיעו שום הפתעות בדואר אם לא היה פלאש.

לגבי הגלאי רדאר , אין אפשרות למקם אותו במקום נסתר באוטו עם אנטנה חיצונית?

או אולי אפילו להעביר את השמע שלו דרך המערכת?

נשמע לי כמו משהו מאוד קל לביצוע ואם היה לי רדאר כבר הייתי עושה זאת מזמן...

הבליינדר נשמע עסק יקר יחסית... אם אפשר להשיג במחיר קצת יותר נמוך אני מעוניין...

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את גלאי הראדאר אין צורך להחביא, הוא חוקי כבר משהו כמו שנה (או יותר)

בליינדר אינו חוקי אך מציל אותך מלייזר (מה שגלאי לא עושה אלא אם כן סימנו אותך עוד לפני שהגעת לטווח הקריאה של הממל"ז)

בכל מקרה באחת ההודעות נאמר שהגלאים אינם מגלים מצלמות קבועות, אלא רק אחרי שעוברים על פניהן, זה נכון לגלאים "פשוטים" כגון קוברה, יונידן ועוד כמה שמות שאני יכול להוציא

הגלאים הבאמת טובים הם בל 990 וולנטיין 1

את הוולנטיין יש לייבא מחו"ל

את הבל היה ניתן לקנות בארץ עד לא מזמן, כעת הם החליפו לסדרה חדשה והיא פשוט גרועה, יש אומרים שתוך כמה שבועות יתחילו ייבוא של הישנה

ואפשר לתכנן מעגל שיגרום בזמן התרעה לניתוק/הנמכת מערכת השמע

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יכול אולי להיות במקום פחות בולט... אבל חייב להיות עם קשר לחוץ דרך החלון הקדמי... ולכן...

מישהו יודע מה מחיר בליינדר בארה"ב? יש לי אפשרות להביא השאלה האם ההפרש במחיר שווה... וגם האם הקניה בארץ נותנת אחריות כל שהיא...?

גיא שתוהה האם כבר להגיע למיגון מלא ולשים גם גלאי... וגם בליינדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא,

הבנתי שהקנייה בארץ כוללת התקנה ואחריות

אתר הבליינדר בישראל http://www.blinder.dk/il/index.htm

טלפון:

054-207172

אימייל:

[email protected]

בנוסף מחיר הבליינדר בחו"ל אמור להיות כ-295$ כלומר 1400 ש"ח בערך

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2. משבש הוא לא.

אין שום חוק נגד הבליינדר ולכן הוא עדיין לא מוגדר כחוקי או לא חוקי

ובכל זאת סביר להניח שאם שוטר יעצור אותך על חשד לשיבוש מהירות, ויגלה את המכשיר הוא לא יעביר את זה בשתיקה...

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...