Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בידוד על בידוד זה אפקטיבי?

roeiav
שימו לב! השרשור הזה בן 5809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי עכשיו בדלת הפנימית 3 שכבות של רפאבנד, ואני רוצה להוסיף עוד חומר(אקסטרים או משהו) כי המידבאסים החדשים שלי פשוט מפרקים את הדלת.:lol:

השאלה היא:עם זה יהיה אפקטיבי בכלל להוסיף חומר על חומר?

עם אני יעשה את זה, יהיה כבר שיכבה מאוד עבה על הדלת הקידמית.(אולי פשוט להוסיף חומר לדלת החיצונית)

נ.ב-שירשור עם תמונות יעלה יום ראשון.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 שכבות והם מפרקים את הדלת?

הייתי מציע לך קודם לעבור על נקודות תורפה כמו חלקי פלסטיקה ומנגנונים. קשה לי להאמין שוופר חזק ככל שיהיה מצליח להרעיד את הפח אחרי 3 שכבות של בידוד.

ובאשר לשאלתך המקורית, כן, כמה שכבות עדיין אפקטיביות יותר משכבה אחת (בגלל שיש יותר מסה ויותר חומר מעמעם).

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לאיתמר לגבי זה שאתה צריך לבדוק , ומוסיף שיש גם אפשרות נוספת , אבל היא כרוכה ביותר עבודה , יש חומר ששמים בתור תרסיס שמתייבש , אבל אאל"ט את זה שמים לפני ששמים ריפאבנד

אבל מעניין אותי לדעת , הרי "אלפיין" עשה לך את הבידוד לא כך ?, אם כך למה שלא תבדוק איתו

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבודד עם ריפה בנד ומתפלא שמתפרקת הדלת?

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל שמתי 3 שכבות בדלת,

אל תשכח שיש גם שכבה של דנמיט אקסטרים בדלת החיצונית.

אני הייתי בטוח שזה יהיה בסדר, אבל כנראה שהמידבאסים האילו חולים ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי אל תשכח שכל המשקל הזה = דלק. והדלק מאוד יקר בימינו :)

אז בוא תעשה ככה. כשאתה שומע רעשים מהדלת, תגביר עוד עד שכבר לא תשמע אותם וככה נפתרו לך כל הבעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו מה להתפלא ריפה בנד זה בדיוק אותו הרכב חומר כמו האקסטרים! דק ממנו באפס נקודה משהו מילימטר.

3 שכבות של ריפה בנד הן יותר כמות חומר מ-2 שכבות של אקסטרים. הוא נדבק חזק מאוד ועושה עבודה טובה ואין שום סיבה לזלזל בו.

רועי, הדלת שלך אני מאמין לא רועדת מבחינת פח, אלא ריפוד שרועד.

אמיר

!!!205rallye -->206XS -->clio172-->fiat bravo tjet 1.4t --> Ford Focus ST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא בתוך תיבה(מפיבר) שיוסי בנה לו.

הרמקול יכול לעבוד בתיבה עד 42 ליטר אז שאין בעייה של תיבה.

גם הריפוד(פלסטיקה של הדלת) עם חומר איטום של סקין פרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה המשקל הסגולי של הריפה באנד של מול המתחרות?

אני מוכן להביא למפגש הבא מודד מיקרונים אם מישהו יביא חתיכות מהיריעות הנ"ל, ונמדוד סופית את העובי שלהם עד רמת המקרון

אם למישהו יש שקע 220V באוטו, אני אביא גם משקל אלקטרוני קטן שמודד עד לרמת המיליגרם, כך נדע גם את ההפרשים במשקל הסגולי:)

חדל עם הדבר הזה.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...