Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה זה מגיע לי? חוויות מה S-3

celica gt-i 16v
שימו לב! השרשור הזה בן 5744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היא הגיעה, בצבע שאני לא מאמין שצבעי כלשהו יכול לצבוע,מטאלית סקסית,חלקה ומדהימה עם הנעת 4*4, 265כ"ס,6 הילוכים, נוחות של מלכים-הוא קיבל אותה. חבר קיבל את נסיכת הנסיכות(אני מאוהב..)S3החדשה,איזה אוטו...

איך הייתי טיפש כ"כ להגיד לו "מה אאודי,קנה STI/EVO?!?!" איך לא חשבתי מחוץ לקופסה?

מהרגע שראיתי אותה הבנתי שזהו,צריך להיות נחמד לבחור בבנק-מתישהוא אני מנחית עליו את הפצצה. אני רוצה גם...

שמספיק כבר,לא צריך להיות עם ספויילרים,קארבונים,הנמכות...אפשר גם להיות ליידי אמיתית עם אופי,וגם ספורטיבית נשכנית מהגהינום.

יאלה מתחילים-

51706575rn6.th.jpg

19955004lv7.th.jpg

מלפתוח את הדלת אפשר להבין שמישהו פה חשב שיש סיכוי שפורעי חוק ינהגו בה-ולכן לא חסכו במשקל. היא נפתחת בכבדות/בבטיחות שלא מתירה לך ספק על רמת הבנייה

094om5.th.jpg

אני נרדם מרוב שנוח פה...

אחרי שקמתי רציתי להבין אוקיי על מה כל המהומה? אני מתלהב בעצם מA3 משודרגת?

לחיצה ראשונה על הקלאץ' מראה שאולי ברכבי 4*4 של סובארו יש הבדל,אבל אצל אאודי זה לא משנה.

הוא רך ונעים כמו חמאה (מה שהפליא אגב..) העברת ההילוכים רכה ונעימה שאין לך לב להכניס אותם ב"מצב קיזוז אלפיות":wink: וסאונד שהמנוע שלה מפיק פשוט גורם ללכת לקחת הלוואה:cry:.

מה שדי מפתיע זה הLEG [לא Leg אלא Lag] המטורף שיש שם,שאגב בכניסת הטורבו נשכח-כי לרגע אתה לוחץ פול וחושב "זה מאיץ ב5.7"? אין סי....ואז הוא נכנס,נותן לך פצצת התעוררות של מה נראה לך שאתה עושה? כשהמחוג כבר מן הסתם במהירות לא חוקית בעליל ולסל"ד יש עוד המוווווןןןןן.....

היא יושבת ברמה לא הגיונית-אני אישית נכנסתי איתה לסיבוב של 90 מעלות לגמרי בלחיצת פול וציפיתי לקצת חריקה,רעש,משו קטן....באמא ש'לך... כלום,היא לא זזה. דבוקה לכביש כאילו יד אלוהים לוחצת עליה.

למהירויות גבוהות לא יצא לי להגיע אבל אני מאמין שלא צריכה להיות בעיה כלשהיא עם צעצוע כזה בפנים:

095fo0.th.jpg

לסיכום,אם אתם רואים משאית של הוצאה לפועל עם אחת כזאת עליה תדעו שלי זה לא הצליח:wink: סתתתםםם בנתיים אני ימשיך להנות המ306GTI שלי,עממית ומהנה לנהיגה,ובעתיד נקווה ש.....

עוד קצת מהבפנים,ושיהיה אחלה לילה!

091hi7.th.jpg

092zh5.th.jpg

090tg4.th.jpg

ולסיכום ה-סמל שכולנו אוהבים:

11uz2.th.jpg

*תוספת קטנה-בכדי שלא יפתח פה שרשור "מה עדיף באותו מחיר",אני משתף אותכם בהתרשמות אישית,ולא משווה בין לבין.

ערב-טוב!

CELICA כמה פוזה8)

VTI כמה כח:twisted:

GTI6 כמה אחיזה:lol:

S2K4LIFE:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 221
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

באמת חלום. איך ההנעת 4*4 יש שוני בנהיגה? עוזרת בפניות?

תהנה ושחברך יתחדש

עומר.

מחפש שילדת חיפושית או חיפושית שלמה עד עם רשיונות! (לצורך פרוייקט באגי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב נהדר.

נסעתי(במושב הנוסע) לפני כמה ימים בכרכרה כזו..מהיר מאד, מפנק, מהודר. אבל עדיין הייתי מעדיף מיצו אוו לו היה לי הסכום המדובר..

לבן: 6 הילוכים קדמיים+רברס.

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו נישה אחרת לגמרי מEVO STI הנינג'ות עתירות הטכנולוגיות עזר לביצועי התנהגות.

S3 מדובר ביוקרה אמיתית יחד עם התנהגות ספורטיבית.

כמו שאר הSים :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש ככה,נישה שונה(הגדרה מצויינת).

6 הילוכים ורוורס(או 7 כולל:wink:) כמו שכתבתי לא אציין העדפות בכדי לא לגרור את השרשור למצב השוואתי.

אין ספק שמרגישים את ה4*4,פשוט יציבות מטורפת בהאצות פניות ובלימות. אני לא יודע לנתח אופי התנהגות בצורה מקצועית כן? אבל אכן מורגש היתרון,שאגב מלווה בהוצאות גדולות יותר-בלאי,קלאץ',צמיגים,טיפול דיפ',וכו'... אני חושב ש2*4 ייספקו אותי גם-אם הם מונעים מאחור....

CELICA כמה פוזה8)

VTI כמה כח:twisted:

GTI6 כמה אחיזה:lol:

S2K4LIFE:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופסוף מישהו שלא שוכח לצלם גם את המנוע :lol:

נראה פגז , נתחיל לאסוף כסף (יש לי 12.30 לנסיעה באוטובוס , מה עוד חסר לי? :oops: )

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת קצת מפתיע שהם בחרו בכיוון שכולל LAG ארוך - חשבתי שכבר עברו ימים של סט אפ כזה וכולם כבר למדו להתגבר על הסיפור הזה........

תודה על השיתוף :-)

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בEVO וSTI קיים LAG , אומנם קטן , אבל יש.

אני לא מאמין שיש לאג כל כך ארוך בS3 , המנוע זהה בכל המכלולים למנוע של הליאון קופרה , ולא ציינו בשום כתבה על שניהם שקיימת בעיית לאג.

יכול להיות שהבחור התכוון לדחיפה שנותן הטורבו כשהוא נמצא בפול בוסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהגזמת קצת. כבעל אותו הרכב בדיוק (אספתי אותו כמה שעות לפני חבר שלך) יש לך כמה טעויות:

- הקלאץ לא "רך ונעים כמו חמאה" - הוא מנותק

- הגיר גם כן לא "רך" הוא מעורפל

- (הטעות הכי גדולה שלך) הסאונד ממש ממש לא מרהיב. נשמע כמו מנוע טורבו סטנדרטי (חוץ מבהתנעה - שם הוא נשמע כמו דיזל), בלי שום רעשים מעניינים ואפילו נשמע שטוח כשהוא בסל"ד הגבוה. הדבר המעניין היחיד זו השריקה ב5K+.

סה"כ הרכב הוא GTI משודרג בכל אספקט. מאוד מאוד נעים לשבת בתוכו (במיוחד על מושבי הבאקט :)) והוא משרה המון רוגע, אבל הוא לא גורם לך לרצות לנהוג כמו חוליגן. פשוט אין בזה דבר מרגש מלבד להגיד וואו, איזו מהירות.

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...