Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ליטל רוצה לדעת אם HONDA JAZZ מודל 04-05 זו רכישה טובה [כותרת נערכה]

litalj
שימו לב! השרשור הזה בן 5796 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ברצוני לקות רכב חדש. חשבתי על הונדה JAZZ.

שנת 2004-2005.

ברצוני לדעת אם רכב זה נחשב לרכב טוב.

כלומר, מהי צריכת הדלק? האם תדירות התקלות גבוהה יחסית?

האם עלות התיקונים/טיפולים גבוהה?

בקיצור האם כדאי לקנות את הרכב.

תודה,

ליטל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליטל שלום,

מדובר באחד סופר מיני הטובות בקטגוריה מבחינת מרחב פנים, אמינות, סחירות וצריכת דלק.

לקרובי משפחה שלי יש רכב כזה שנת 2003 כבר שנתיים.

צריכת דלק 1:17 בנסיעה מעורבת כאשר 80% מחוץ לעיר.

בשנתיים אלה לא היו שום תקלות, רק טיפולים.

בקיצור, רכב מומלץ בחום.

פבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. הרכב מצליח להתקדם.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו לעניין הרכב הבדובר - כמו שכבר נאמר כאן, ג'אז אמין, חיסכוני, מרווח ברמה של רכב משפחתי, בגאז' יחסית גדול.

טיפולים כל 10 אלפים ק"מ אבל אין חגורת טיימינג (יש שרשרת תיזמון במקומה).

ביטוח מקיף לא זול - קרוב ל 3000 ש"ח (ללא נהגים חדשים או תביעות קודמות).

אם אין צורך בבגאז' אפשר לשקול את טויוטה יאריס שהיא יותר זולה לאחזקה או את דייהטסו סיריון צורה חדשה(החל משנת 2006)שהיא יותר זולה לקניה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר וקיבלתי תלונה על כך שכביכול מסרתי מידע לא אמין על כך שבחו"ל הרכב החדש עולה 12500$ בלבד והודעתי זו אף נמחקה, הנה המקור למידע זה:

http://www.triplepundit.com/pages/hybrids-vs-the-honda-jazz-001503.php

"

It seats five adults, and with “magic seats” offers a tonne of cargo room and layout flexibility. The Jazz was the Car-of-the-Year in Japan several years ago, and continues to be a leading seller globally with UK prices (for example) starting at a miniscule £8,800 – that’s around $15,000 US converted directly. You can expect it to be stickered substantially less ($12,500?) in North America without the traditional Euro-premium. Word is that Honda will start selling it in North America in 2006 (replacing the migrated-upwards Civic as Honda’s entry-level car). "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"ר פוליצ'וק, זה ידוע מה שאתה אומר- גם יאריס בארה"ב עולה רק 9,999$, אבל מה זה קשור לשירשור?

היה לא מזמן שירשור ארוך ב"רכב כללי" שדן על מחירי המכוניות בחו"ל לעומת הארץ אם זה מעניין אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט קיבלתי הודעה זועמת ממנהל הפורום על כך שנמסר כי הנני מפרסם מידע שקרי וצפויים על כך אף סנקציות נגדי. הפוסט העומלל שלי דאז גם נמחק מהשירשור. ניסיתי לשלוח תשובה למנהל הפורום, אך הדבר לא צלח. לכן החלטתי להתגונן כאן.

אציין גם כי לאחר בדיקה נוספת הסתבר שאכן המידע שמסרתי מיושן, וכיום המחיר עומד על 15,000$, אך לדעתי אין זה גורע מאום מהודעתי שנמחקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לנו יש את ג'אז משנת 02, זה אחד הרכבים המיני הטובים שהיו לנו, קודם כל ההגה שלו ממש כמו מרגרינה, יצבעות מעולה על הכביש.

כמעט ולא שומעים את המנוע ברמזורים, רכב מאוד שקט.

הצריכת הדלק שלו לא מהעולם הזה, נראה לי מחוץ לעיר זה 1/19 ואף אולי 1/20 ובעיר זה בערב 1/17 משהו כזה...

ממש ממש כפי ונוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יציבות ונוחות לא הייתי קונה אבל על כל השאר כן.

הרכב אמין, מרווח יחסית לסופר מיני וחסכוני בדלק.

חיסרון נוסף שצויין שהטיפולים שלו יקרים ומתבצעים כל 10,000 ק"מ.

בשורה התחתונה לדעתי מכונית ראוייה בהחלט למי שמחפש רכב בקטגוריה הזאת שמציע יותר מרווח וחיסכון בדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט קיבלתי הודעה זועמת ממנהל הפורום על כך שנמסר כי הנני מפרסם מידע שקרי וצפויים על כך אף סנקציות נגדי. הפוסט העומלל שלי דאז גם נמחק מהשירשור. ניסיתי לשלוח תשובה למנהל הפורום, אך הדבר לא צלח. לכן החלטתי להתגונן כאן.

אציין גם כי לאחר בדיקה נוספת הסתבר שאכן המידע שמסרתי מיושן, וכיום המחיר עומד על 15,000$, אך לדעתי אין זה גורע מאום מהודעתי שנמחקה.

ראשית ידם של המנהלים כאן קלה על ההדק. שנית ולגוף טענתך הג'אז היא דוגמה צנועה דווקא להפרשי המחירים המדהימים, יש לומר, בין ישראל לארה"ב. יש דוגמאות אכזריות בהרבה אגב. בדוק כמה עולה נניח מיני קופר בארה"ב, כמה עולה אותו אוטו בארץ ואני מעז לנחש שתגיע למסקנה דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5796 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...