Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהיגה בהאמר H2

חנזו
שימו לב! השרשור הזה בן 5806 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי שקונה פרארי מראה שיש לו טעם טוב והוא יכול להרשות לעצמו דבר כזה, שהוא קלאסיקה בלי עוררין.

.

ממש לא.

בוא נגיד את זה ככה, לא כל אחד שיש לו פרארי יש לו טעם טוב.

לא חסר אנשים שמכרו את הנשמה שלהם לבנק, כדאי לקנות פרארי.

גי גי גי גי גי גי גיטרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לאחד מהאחים אבוקלב (למי שלא מכיר זה משפחת פשע מאוד מוכרת בחיפה) יש H2 שחור עם גאנט 24. ניראה לי די מבאס שנסיעה של חיפה-תל אביב וחזרה שורפת לך יותר מ800 שקל דלק (מנסיון של בעל האמר כזה.........)...

הינה החמוד משייט לו ברחובות כפר כנא כשאנחנו אחריו (2 e30 קבריו...)

93151047ws4.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכותך לא להסכים. אני חושב שהתיאור הבא ממחיש בדיוק מה דעתי על כל העניין

לעניין המרצה שלך:

כאן כבר מדובר בדוגמה קיצונית של אדם, שלא זאת בלבד שאינו מכבד את עצמו, אינו נותן גם כבוד לסובבים אותו. תופעה כזאת אינה מקובלת בעיני ולא ניתן למצוא לה הצדקה.

אגב: בעבודתי, אע"פ שאין קבלת קהל פרונטלית, עדיין יש חובה להגיע במכנס ארוך וחולצה, וחל איסור להגיע בחצאית מיני, מכנס קצר, חולצת בטן, גופיה וכיו"ב.

אם נחזור למנכ"ל עם הפוקוס, גם אם הרכב היה צנוע ביחס לתפקידו ומעמדו, הרי שלא היה מדובר ברכב דפוק/מלוכלך/מוזנח (מחק את המיותר), כך שלא ניתן לומר שהוא לא היה מכובד. מפואר? לא. צנוע ומכובד? כן. וזאת השורה התחתונה, לפחות בעיניי.

הדוגמא שהבאת דווקא ממחישה בדיוק את אשר אמרתי. הפוקוס רחוקה שנות מאותה אודי אוואנט או בימר טורינג (שאגב, צנועות ככל שיהיו, עדיין מפוארות מאד), או, לצורך העניין בקונוטציה הישראלית, פאסאט/B4 וכדומה. נכון הוא שבארץ המוסכמות אחרות, אבל זה לא אומר שכל מי שרוכש רכב יקר (לאו דווקא האמר) בהכרח מגלם את שורש כל הרע שבעולם. צודקים, לדעתי, אלה שאמרו שרכב קונים עם הלב, תחשוב על מה שאתה, או לצורך העניין רוב חברי הפורום נוהגים או אף על מה שהם חולמים לנהוג עליו. אני בטוח שזה לא פריוס ואפילו לא פוקוס :wink:

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודקים, לדעתי, אלה שאמרו שרכב קונים עם הלב, תחשוב על מה שאתה, או לצורך העניין רוב חברי הפורום נוהגים או אף על מה שהם חולמים לנהוג עליו. אני בטוח שזה לא פריוס ואפילו לא פוקוס :wink:

אמת. אולם אתה יודע היטב שמה שמבדיל אותי מאותם אלה שרוכשים האמר ולא יורדים עמו לשטח, היא העובדה הפעוטה שאני בד"כ משתדל לנצל את היכולות הדינמיות של רכבי, אשר מלכתחילה נבחר ונרכש בגללן.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד , במקרה שלך יכול להיות שהבחור צנוע מאוד , או שדברים כאלה לא אומרים לו כלום ופורד פוקוס נראת לו כהמכונית .

לגבי התמונות של הפורד , איזה ענקיות אלה ,באמריקה נסעה מאחורינו אחת שנראת כמו זאת שבתמונה השלישית , עם חבורה של בוטנים , מוסיקה גבוה ברמות צורמות שגם ברכב שלנו לא היה נעים , והשיר אומר "move move mother fu*** bla bla bla" משהו כזה +- ,מפחיד :|.

אחלה קוברה :lol: .

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5806 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...