Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא מצליח למצוא טריד+עבודות בחו"ל האם זה אמיתי?

maatrixx
שימו לב! השרשור הזה בן 5788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני זוכר פעם מצאתי פה ת'רד על מישהו שדרך חברה ישראלית עבד בחו"ל בסוג של עגלות....

עשיתי חיפוש ולא מצליח לאתר!

וגם מישהו עם ניסיון האם זה אמיתי כל העבודה בחו"ל הזה? או שסתם עבודה בעיניים ובורחים עם הכסף?

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עשרות חברות שעושות את זה.

בשורה התחתונה - אם אתה SALE MAN מטורף שיודע לדחוף לאנשים כל מיני מוצרים ולמכור - אז אולי זה בשבילך.

אם לא - חבל על הזמן שלך.

חבר שנסע לפני שנה בערך (ספטמבר 07) לאנגליה דרך MAKA.co.il, אחרי שבועיים כבר היה בחזרה בארץ.

2 חברים אחרים שלי יוצאים ביוני לארה"ב דרך חברה בשם "סופרנוס" או משו כזה..

תריץ חיפוש בגוגל. לא חסר.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החבר שלך שנסע לאנגליה מאוד רלוונטי! יש דרך לייצור איתו קשר?

אימייל, אייסיקיו?

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר מאוד טוב שלי מנהל כמה סניפי "עגלות" כאלה.

הבן אדם ישר כמו סרגל, ואומר שמי שיודע לעבוד יכול להגיע לסכומים יפים מאוד(1.5K בשבוע).

בכל אופן, כשניסיתי למצוא בשבילו אנשים נתקלתי במן רתיעה כזו מן העניין כי הרבה חבר'ה נכבו ממעסיקים נצלנים. והוא סובל מכך.

אם אתה מעוניין, ומכיר עוד אנשים רציניים ואיכותיים, אני יכול לקשר ביניכם.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה חבר שלך נמצא בארה"ב או אנגליה?

אני גם מעוניין לנסוע ובודק חברות בשביל להגיע להחלטה טובה כבר מהארץ, נראה לי שהרבה יותר משתלם לטוס לאנגליה בגלל מחיר הכרטיס הזול והפאונד הגבוה ולמרות שהמחיה יקרה יחסית זה מתקזז מול ההבדל בכרטיס טיסה בכמה החודשים הראשונים.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר ללכת למחנות קיץ לחודש-חודשיים (חוקי+משכורת בסיסית+מחיה), ובתום התקופה מקבלים ויזה חוקית לעבודה בארה"ב למשך כמה חודשים. ככה אפשר למצוא עבודות שונות ומגוונות ולא רק עגלות בקניונים, מה גם שזו חוויה לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כמה חברים שניסו את העבודה הזאת בעגלות בארה"ב והנסיון שלהם היה מר.

כרגע יש לי בארה"ב (מיאמי) בן דודה שגם נכנס לקטע של העגלות,והעסק איך לומר, מקרטע...... צריך להבין שארה"ב במיתון חריף ואנשים כבר לא רצים כמו מטומטמים וקונים מכל הבא ליד.

לגבי אנגליה, אני לא בטוח בכלל ששם תוכל לחסוך יותר מאשר בארה"ב מכיוון שהפאונד מטבע מאוד חזק והמחייה שם פשוט בשמיים.

אגב, במונחים של היום, לעשות סביב ה-500$ לשבוע,שזה סכום מאוד ריאלי לעבודות האלה וברוב ימות השנה זה סכום שגבוה ממה שאתה באמת תעשה בפועל,אבל גם 500$ היום זה כבר לא מהפנט ולא מרשים,כי אם תעשה חישוב זה אומר שלחודש אתה עושה 2000$, שזה בעברית 6600 שקלים.

בשביל סכום כזה לא עוזבים את הארץ,אלא אם כן אתה רוצה לעשות את זה רק בשביל החוויה,וזה כבר משהו אחר.

בכל מקרה בהצלחה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר מאוד טוב שלי מנהל כמה סניפי "עגלות" כאלה.

הבן אדם ישר כמו סרגל, ואומר שמי שיודע לעבוד יכול להגיע לסכומים יפים מאוד(1.5K בשבוע).

בכל אופן, כשניסיתי למצוא בשבילו אנשים נתקלתי במן רתיעה כזו מן העניין כי הרבה חבר'ה נכבו ממעסיקים נצלנים. והוא סובל מכך.

אם אתה מעוניין, ומכיר עוד אנשים רציניים ואיכותיים, אני יכול לקשר ביניכם.

אני מחפש ספציפית בסן פרנסיסקו מכמה סיבות, תוכל לשאול אותו עם קיים של סניף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...