Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יוזמה חדשה: אנטי ניידות משטרת התנועה.

avisw
שימו לב! השרשור הזה בן 5818 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתור אחד שחווה את ההשפלה...אני חושב שזו יוזמה מצויינת....

[כאן היה קישור לאתר אשר מנסה לעשות כסף על חשבון נהגי ישראל האומללים, וזאת על ידי גביית 5 שקלים על קבלת SMS]

מה אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אולי לא הרבה זמן נוהג, אך עד היום כל פעם שמשטרה עצרה אותי, זה לא היה ליותר מ3 דקות של בדיקת רישיונות ושהכל תקין.

לי זה נראה יותר כמו קומבינה (חייב לציין -ממש עלובה-) של מישהו לנסות בדרך מגעילה לעשות קצת "ג'ובות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב שקבלת התראה עולה 5 שקלים (לא שאני בכלל מעוניין להרשם), כך שכל דיווח (אפילו שיקרי) יגיע אליכם ואתם תשלמו.

נניח שכל יום יש 10 התראות בכל הארץ, אז כל יום תשלמו 50 שקל על השטות הזו,

כבר עדיף לקבל דוח.

נוסע על:

טויוטה פריוס 2019.

טויוטה קורולה 2008 רובוטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[קישור הוסר]

מה אומרים?

תיסע נורמלי ולא יעצרו אותך.

אני עושה כיום כ 35,000 ק"מ בשנה (בעבר עשיתי הרבה יותר) ולא עצרו אותי יותר מפעם עד פעמיים בשנה. בשביל לשמור על בטיחות הילדים שלי ובטיחות כל ציבור הנהגים אני מוכן לשלם את ה"מחיר" הזה אז תפסיק להתבככיין שעברת על החוק ותפסו אותך.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[קישור הוסר][/url]

מה אומרים?

1. זו אכן יוזמה מצויינת! (למפעילים של השטות הזאתי שיעשו הרבה כסף).

2. לדעתך שוטר שעוצר אותך בצד לבדיקה זאת השפלה?

אני מציע שתבדוק את זה לפני שאתה רץ להרשם לשירות הדפוק הזה.

3. שיהיה לך בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי והיו רק 10 התרעות ביום.

אם השרות הזה היה מכוון לפי המיקום שלי (ניתן לבדוק לפי הרשת הסלולרית) אז אולי היה ראוי לשלם עבורו משהו כמו שקל ביום. (לפי זיכרוני, יש שרות כזה שעולה 10 ש"ח לחודש).

מיקומים כלליים ועלויות של אלפי שקלים בחודש... לא רק קומבינה אלא טרוף של קומבינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל שמתי לב שכותב ההודעה רשם פה את הודעתו הראשונה בפורום, ודווקא על נושא זה. מעניין.

וכמו כן פתאום מחיר ההתרעה ירד מ 5 ל 2 ש"ח.

משהו פה מוזר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אימאל'ה איזה שטויות ממציאים היום כדי לעשות כסף אפילו עם זה מ-SMS הכל שקר למה צריך התרעה על ניידת עם אני גם ככה נגיד עוד מעט עובר שם ואם אני בן אדם נורמלי אני לא אסע 150 קמ"A ואסתכן בקנס?

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלופ אחד גדול.

הסרתי את הלינק כדי למנוע פרסום בחינם של העוולה הזאת וכדי לשמור על חברי הפורום מ"הצעות" כאלו.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הזה שמפורסם כאן הוא פשוט שוד לאור יום, והמפעיל של ה"שירות" הזה (פותח השרשור כנראה) הוא פושע לכל דבר. :evil:

החכמים מבינינו ידעו לא להתקרב לניסיון העוקץ הזה. אבל מה לעשות שיש גם אנשים תמימים בעולם, שאולי לרגע יחשבו שזה דבר טוב, ישלחו את ההודעת SMS הזו ע"מ לנסות והופ, יאכלו אותה ב-500 ש"ח בערך.

והכסף הזה לא יחזור אליהם גם אם יתהפך העולם, הרי הם קיבלו "שירות"... עקב פרצה בחוק ניתן כיום לבצע עקיצות מהסוג הזה כמעט בלי בעיה...

אני ממליץ למנהלי הפורום למחוק את השרשור הזה כלא היה, לפני שעוד אנשים יפלו בפח. זוהי נוכלות לשמה.

עריכה: הרגע ראיתי שאחד המנהלים עשה את הדבר המתבקש. ישר כוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

" אחרי קבלת הדיווח אנחנו נאמת את הפרטים, ואם יימצאו כנכונים" - איך בדיוק יאומת הדיווח? ישלחו "חוליית אימות" לכל מקום שבו דווח על נוכחות משטרה?

ממש אמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו אחד הוא שחבר יתקשר אליך ויודיע על מכמונת מהירות בכביש החוף, ומשהו אחר לגמרי הוא לשלם כסף בשביל שיגידו לך איפה יש ניידות.

אחת הבעיות הגדולות שיש בארץ מבחינת הכבישים היא העובדה שתמיד תופסים את האנשים הלא נכונים, ועוד החארות האלו רוצים שערסים ישלמו בשביל להינצל?

אני מעדיף שיעכבו אותי פעם-פעמיים בשנה ויתנו לי אזהרה או אפילו פחות, כי אני יודע שעל כל אדם כמוני שתופסים, ככה גם תופסים 5 ערסים מסוכנים עבריינים.

עם כמות ההיסטריה שיש כאן בהקשר של תאונות, הדבר האחרון שאנחנו צריכים הוא שירות שאומר איפה הניידות.

כן, אפשר להוריד מהירות כשרואים ניידת בכביש, אבל אם אתה עושה שטויות כמו לנהוג שתוי, לעבור קו הפרדה, לא לעצור בתמרור עצור ודברים אחרים, מגיע לך שיתפסו אותך ושתעבור את "ההשפלה" כשהמשטרה מזכירה לך שאתה חי במדינה עם חוקים ושאתה לא מלך הכביש.

יוזמה מבורכת (לכיס של הפושע הזה שהגה את הרעיון), אבל רעיון ממש ממש גרוע לכולנו.

אני מקווה שזה לא חוקי ושיעשו לבן אדם הזה נזק כלכלי רציני.

נראה לי שמה שקרה כאן הוא שהפושטק הזה חשב שהוא מצא גן עדן לעברייני תנועה בלי טיפת תרבות נהיגה שרק רוצים את הפורום כדי להתלונן על המשטרה ועל הקיפוח.

אני שמח מאוד שהוא טעה.

יש פורום אחר שהוא יכול לנסות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך בדיוק יאומת הדיווח? ישלחו "חוליית אימות" לכל מקום שבו דווח על נוכחות משטרה?

בקרוב - במודעות ה"דרושים"... :lol:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5818 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...