Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רמקול ימין מתנתק מפעם לפעם

mr
שימו לב! השרשור הזה בן 5818 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

רמקול ימין שלי התחיל לעשות צרות בזמן האחרון, פתאום באמצע נסיעה הוא מתנתק, לא שומעים בו כלום ואם אני מגביה לפול ווליום שומעים ממנו רשרושים.

ציוד:

הרמקול הבעייתי: מורל פולס.

מגבר: jbl המפורסם.

סאב: lightning audio.

תצורת חיבור:

רדיו דיסק מתחבר לכניסה high level במגבר, משם יש שרשור עם כבל rca ל-2 ערוצים הנוספים (עבור הסאב)

בחיבור ה-rca הרגיל של המגבר מחובר כבל מאריך עבור הפלאפון (לשמוע שירים), החיבור נמצא בשימוש לעיתים רחוקות.

remote של המגבר מחובר לממסר, כל שיחת טלפון מכבה את המגבר.

יש לי דווקא נטייה לחשוב על בעיה במגבר מאשר בעיה בקומפוננט/חיווט (מאחר וגם הטוויטר מפסיק גם)

שלילת רכיבים שביצעתי:

חיווט בין הרדיו דיסק למגבר תקין (כנ"ל בין הפלאפון למגבר)

לא מדובר בבעיית עומס, אין קשר בין הווליום או אורך הנסיעה. ניתוק הסאב לא פתר את הבעיה.

אשמח לשמוע עצות/פתרונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה למה הפלאפון מכבה את המגבר מתי שיש שיחה ?

תנסה להפוך את הרמקולים את ימין תחבר לשמאל וההיפך תיראה אם הבעייה נימשכת

::FEEL THE {XS} power::

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיבורית מחוברת לממסר, ברגע שנכנסת שיחה היא משתיקה את המוזיקה ברכב

אני אנסה להפוך צדדים.

מעניין אותי לדעת אם מישהו נתקל ב"מחלה" של המגבר בבעיה הזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה רק רמקול ימין שמע מה תעשה לך למגבר ותחליף את הערוצים שרמקול ימין יתחבר על יציאה של רמקול שמאל וכך השני ואז תיראה אם הבעיות עברו צד אז הקומפוננט אם הבעיות נישארו באותו צד אז המגבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5818 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...