Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פירלי VS מישלין VS קוהמו - לרכב מסחרי צרפתי (אני בצרפתי?)

HeadSpiN
שימו לב! השרשור הזה בן 7448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא ייאמן ככה שנאה ככה באה המכה..

אם כל השנאה שלי לצרפת.. :lol:

נתרם לי רנו אקספרס שמשמש כרכב זונה בסק של אבא שלי ככה..שהוא איתי לעד הודעה חדשה.

היום אנוכי עוצר במצב שהגלגלים פונים שמאלה יורד מהרכב, ו...שמו שמיים הצמיגים איך להגיד את זה לא רק אצל הבורא אלא כבר בגהנום - פעם ראשונה שאני רואה סליקס תוצרת קוהמו :shock: ,מרוב שהצמיג היה חלק יצאו לו כל מיני חוטים וברזלים מתוכו... :lol: אז לבנתיים החלפתי רק את הקידמי הפצוע עד מוות ברזרבי חדש.

לפני הקניה באתי להתייעץ מה כדאי?

המידה היא 155 משהו 13 .

הציעו לי פירלי P3000 ב 700 שקל ל4.

קוהמו 800 ל4.

מישלין - 900 ל 4.

אליאינס? 650-600 ל 4.

את המישלין לא שאלתי דגם אבל בסה"כ זה לא רכב מאותגר שילדה..במיוחד לא אחרי שמשכרתי לו הנדברקס ואחד הסיבובים וחשבתי שאני אומר שלום לבית מאחורה שיש לו שם :lol: .

אז זה הוא רכב מסרחי מסריח מודל 94 אבל יחסית נוח.

אני צריך צמיגים נורמליים שיספקו את הסחורה בגשמים ויאחזו ברמה הנורמלית.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר הזה - שהוא באמת טוב - אתה כנראה תקבל את המישלין ENERGY שזה מעין דגם "התחלה" של מישלין.

לי יש אותה עוד מעט שנה ואני ממש מרוצה.

האם תנסה לקרוע את האוטו הם נמרחים בקלות, אבל זה יכול להיות שבזמנו הם פשוט היו לי חדשים.

הצמיגים האלה עברו איתי שלג בשנה בעברה, עברו איתי נסיעות לאילת והיו ממש ממש בסדר.

לעומת היוקוהמה שקודמים שהיו לי לא הרגשתי שום שיפור, אבל בסך הכל אני מרוצה.

אם בא לך, תברר כמה יעלו לך רביעיה של פאלקן. שמתי פאלקן ברכבה של בת זוגי וגם מהם אניממש מרוצה, הם אמורים להיות זולים יותר.

בהצלחה.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי לרכב כזה קנה אליאנס שחיקת סוליה נמוכה מאוד(מתאים יותר להובלות ) ומחיר זול משמעותית .הייתי ממליץ לך לגשת ל AUTODEPOT לראות מה יש להם להציע לך .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב כזה אליאנס יספקו את הסחורה - אין צורך להשקיע במישלין או משהו מעין זה, ממילא הרכב מסחרי, ונתוניו מוגבלים.

כמו שאמר קודמי צמיגים אלה אכן מאריכים ימים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע זה לא רכב הובלות אומנם זאת הזונה של העסק אבל הובלות לא עשו איתה. :lol:

בכל אופן רק אני ינהג בה וזה אומר זה לא הולך להיות רכב עבודה... אלא סתם רכב פה ולשם.. :roll:

עדיין ההבדל לא כזה משמעותי בין פירלי לבין אליאנס 600 שקל לעומת 100 שקל נראה לי שווה לזרוק עוד 100 שקל ולהיות מבסוטים לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...