Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי לזוג צעיר עם ילד

זאב בלו
שימו לב! השרשור הזה בן 5813 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחנו מחפשים רכב משפחתי שיש בו מקום בתא המטען לעגלה ומקום נח לכסא בטיחות לילד.

תקציב בסביבות 35-45

קריטריונים חשובים: ידני (שגעון שלי - אבל לפחות יתרון במחיר), אמין ובטיחותי, חסכון בדלק, מחיר שרותי מוסך נמוך יחסית.

חושבים על טויוטה קורולה בסביבות שנת 2000, מה יש לכם להגיד עליה.

האם נראה לכם או יש הצעות אחרות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חובה לקנות רכב "משפחתי". גם סופר מיני יכולה לשנע שניים+ילד בלי בעיה, גם לחופשה באילת. מה גם שלמצוא משפחתיות ידניות מאוד קשה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אבא צעיר עם ילדון קטן אני ממליץ לך בחום על רנו סניק ורק בנפ"ח 2000 ,הרכב מדהים למשפחה (שפע תאי איחסון ,מרחב פנימי עד כדי כך שאפשר להחליף לילד חיתול בכיף או/ו לתת לו לשחק ברכב ) ,הרכב מגיב טוב =לא מתאמץ ,נעים לנסיעה ומאוד מאוד מאוד מפנק ,אישתי נוהגת עליה ואני על צעצוע בשם 106 ראלי שרוב הזמן חונה בבית מכוסה (נהנים מהנסיעה בסניק ) .קח את ההמלצה שלי ותראה שאתה ואישתך תחייכו (ותראה גם כמה זמן יקח לך למצוא אחת ).

חוץ מזה המחיר מאוד אטרקטיבי תודות לאנשי ללוי יצחק (שנת 2000 ב32 אלף בערך ) .

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ על רנו מגאן ידנית, רצוי עם מנוע 1600 המצויין אבל גם 1400 יעשה את העבודה (וגם יהיה יותר חיסכוני).

רכב נח, מפנק, בטיחותי (לדעתי מס. 1 בבטיחות לתקופתו).

בתקציב שלך אפשר לקנות מודל 2003.

הרצון שלך בגיר ידני מוריד מהפרק את בעית האמינות העיקרית האפשרית - גיר אוטומטי ברנו.

קח בחשבון שבמגאן אין אפשרות לבטל כרית אויר של הנוסע מקדימה ע"י מפתח הרכב .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שספייס תתאים.

205 94' 1.4, שלוש דלתות אדומות, שני פגושים שחורים והזרקה אחת, מצחיק איך שהאהבה עיוורת... :inlove:

205 1.4 94' 3 דלתות לפניות. :twisted:

KLE 500 2004 לשיוט בקו ישר. :cool:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5813 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...