Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זימון לבית משפט על סעיף נהיגה בקלות ראש

galione
שימו לב! השרשור הזה בן 5815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לפני מספר חודשים בשעת ערב מאוחרת פגעתי בהולך רגל במעבר חצייה, בפנייה שמאלה ברחוב חשוך.

תנאי הכביש היו בעיתיים (פקקי תנועה בשני הכיוונים שחסמו טווח ראייה, גשם קל, והכביש אליו פניתי היה צר מאוד).

הפגיעה היתה קלה מאוד (אם בכלל היתה, אני לא בטוח שלא נפל פשוט בגלל שנבהל, מאחר וכן ראיתי אותו ועצרתי ברגע האחרון, אבל אצא מנקודת הנחה שכן היתה פגיעה לצורך העניין). האדם אמר שהוא מרגיש טוב והלך לדרכו לאחר שהחלפנו פרטים "ליתר ביטחון". לאחר חודש הוא התקשר לאמר שאומנם הכול היה בסדר אך הוא חש מעט כאב ברגל ולכן הלך להיבדק בבית החולים, שם נאמר שאין שום פגיעה, ורק קיבל מספר ימי מחלה שכן טען שיש לו כאבים. כדי לממש את ימי המחלה "נאלץ" כך אמר, להגיש תלונה במשטרה.

קיבלתי זימון לבית משפט בעיקבות כך על נהיגה בקלות ראש סעיף 62 2בקשר עם סעיף 38 2

וכן אי מתן אפשרות להולך רגל לחצות מעבר חצייה - תקנה 67 א

על פי חיפוש שלי ברשת על עורך הדין שלי לנסות להמיר את סעיף 62 בסעיף של נהיגה בחוסר זהירות, אחרת אקבל מינימום של 3 חודשי שלילה.

(ברשותי רשיון ורכב 14 שנים ומעולם לא קיבלתי דוח תנועה, או אפילו דוח חניה!!)

אך על פי העו"ד שלי אין אפשרות כזו שכן היתה פגיעה במעבר חצייה (אך כאמור - הולך הרגל לא נפגע באמת, אין סימנים על גופו, צילום לא הראה שום פגיעה, ולמעשה רק טענתו על כאב שנמשך מספר ימים וחלף מעצמו, הוא שהביא אותו להגיש את התלונה.)

מה אני יכול לעשות בנושא? האם העו"ד צודק או שעלי להחליפו בדחיפות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא הלך לרופא/מיון והצהיר על ת"ד אז מבחינת החוק זו תאונה עם נפגעים.

אם הוא היה גם מאושפז היית מואשם גם בגרימת חבלה של ממש ואז היית נפרד מהרישיון לחצי שנה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה חשוב לך רשיון הנהיגה שלך ?

מכול מקום, לתאונה עם נפגעים מומלץ להצטייד בעו"ד.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...