Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיואש מיואש מיואש! - חייב לחזור ל- WIN XP!!

אביחי א.
שימו לב! השרשור הזה בן 5821 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זהו...די, אני כבר לא מסוגל יותר...

לפני קצת יותר מחצי שני רכשתי מחשב חדש מבית HP (מחשב נייח).

המחשב הוא מסדרת הפביליון מדגם a6130.is

מן הסתם, המחשב הגיע קומפלט עם WIN-VISTA home edition והדבר היותר מתסכל הוא שמבחינת HP ותמיכה בדרייברים של כול רכיבי החומרה במחשב - יש תמיכה אך ורק למערכת של VISTA. אין להם שום תמיכה ב- XP למחשב ששוחרר עם המערכת של VISTA.

אני מאבד את שפיותי...זה לא צחוק. למרות שהתקנתי את ה- SP1 של וויסטה אני עדיין לא מרגיש בשום שינוי והמערכת הזו הורגת אותי!! אני מקבל ריסטרט באופן פתאומי 3-4-5 פעמים ביום! יש על המחשב 3 ג'יגה זיכרון, מעבד ליבה כפולה מאוד חזק וכרטיס מסך מאוד חזק עם מעל 512 מגה זיכרון - ואני מרגיש שהמחשב אפילו איטי יותר מהמחשב הישן שהיה לי!!

אני ממש מתוסכל! יש לי עותק XP מקורי וחוקי וזו ממש לא בעיה להתקין אותו על המחשב - הבעיה שלי היא הדרייברים לכול רכיבי החומרה שלי - אין מאיפה להשיג אותם ואני לא יודע אפילו איך!

אני חייב חייב חייב עזרה!!! אם יש בעל מקצוע אפילו שמוכן לעשות זאת בתשלום (וכמובן ליצור לי דיסק של הדרייברים הנחוצים לי למקרים של פירמוט עתידי) אין לי בעיה בכלל.

תודה לעוזרים!

Chevrolet Silverado 2500HD - 2015 - LTZ

TW: Morel Supremo Piccolo | MID: Morel CDM 880 | MIDBASS: ScanSpeak Silver

SUB-WOOFERS: 2X JL Audio 10TW3 - Original Under The Seat StealthBox

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לי עותק XP מקורי וחוקי וזו ממש לא בעיה להתקין אותו על המחשב - הבעיה שלי היא הדרייברים לכול רכיבי החומרה שלי - אין מאיפה להשיג אותם ואני לא יודע אפילו איך!

זה הפתרון. מבחינת דרייברים, תבדוק באתר היצרן, אני בטוח שיש ל-XP.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ידידי,

אכן ה-VISTA בגירסא הבייתית לא נחשבת למוצלחת במיוחד,ובייחוד בהשוואה ל-XP PRO המעולה.

גם אני רכשתי מחשב לפני כחודש וחצי (נייד) וגם הוא הגיע עם אותה גירסא שמותקנת אצלך,אבל אצלי מראש עשיתי UPGRADE ל-VISTA BUSSINESS ואני יכול לומר לך שאין לי שום בעייה,המערכת יציבה לחלוטין,המחשב סופר מהיר,ואפילו כשאני מתחבר למערכת מבוססת השרת של מקום עבודתי העניינים זזים מאוד מהר וביעילות.

במקביל לרכישה שלי קנו במשרד של החברה שלי בארץ 2 מחשבי HP מהדגמים החדשים והחזקים יותר (לא זוכר דגם מדוייק) ובהם מותקנת אותה גירסא שיש אצלך,וגם המחשבים האלה סובלים מאיטיות מעצבנת במיוחד (הבוס שלי כל כך התעצבן על ה-HP החדש שלו עד כדי כך שכשהייתי בארץ לפני שבועיים הוא אמר לי להשאיר לו את המחשב שלי ושאני אקנה לי אחד חדש בהונג קונג...).

אני לא יודע להצביע לך אם הבעיה של האיטיות מקורה במחשבים של HP,שאני אישית לא מת עליהם,או במערכת ההפעלה הבעייתית שפשוט מסרסת את המחשב לחלוטין.

ההמלצה שלי עבורך בתור שלב ראשוני תעשה UPGRADE לויסטה ביזנס ותראה איך העניינים זזים,או שתעשה DOWNGRADE ל-XP PRO.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי בדיוק כמוך.

DELL INSPIRON 1720. בין 5 המחשבים החזקים ביותר שקיימים כיום.

הגיע עם VISTA BUSSINESS

ו 4 גיגה זיכרון.

המחשב זחל, התרסק ולא התאים לחצי מהתוכנות שאני משתמש איתן.

בסוף נשברתי - פירמטי וחזרתי ל XP.

השינוי פשוט מדהים.

כנס לאתר של HP - חפש את הדגם ותוריד דרייברים ל XP + הדרייבר ל SATA.

את הדרייבר ל SATA תטמיע בהתקנה של ה XP עם תוכנה כמו NLITE.

ותתחיל להנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עשיתי את הצעד אחורה בנייד של HP. זה קשה ובאתר של HP לא יספרו לך אילו דרייברים אתה צריך, אבל כל מה שאתה באמת צריך זה חבר צדיק שמבין ויעזור, קצת סבלנות, והמחשב יחזור להיות מכונה מתפקדת.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קשה ובאתר של HP לא יספרו לך אילו דרייברים אתה צריך,

צודק, HP מתנערים מתמיכה ואחריות בעניין XP כשמדובר במחשב שנמכר במקור עם ויסטה. ראה כאן

אבל כל מה שאתה באמת צריך זה חבר צדיק שמבין ויעזור, קצת סבלנות, והמחשב יחזור להיות מכונה מתפקדת.

נכון,

בעיקרון צריך לאתר מנהלי התקנים לXP עבור החומרה שלך. במקרים מסויימים {כפי שצוין קודם} יש להכין דיסק התקנה חדש

עם NLITE. זה אכן תהליך קצת ארוך ומייגע אך לא בלתי אפשרי אם יש לך סבלנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-) ...Help Please

אם זה מנחם אותך, אני סובל מהתנהגות דומה על ה-IBM החדש שלי.

נראה ששנמוך ל-XP הוא אכן הפתרון היחידי. סבלנות והתקנה יסודית יביאו אותך לשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם חיים בסרט כבד אם נראה לכם שXP רץ שונה על מחשב DUAL CORE עם 3 גיגה זיכרון וכו שונה מויסטה.

הבעיה היחידה שלכם זה כל הזבל שמגיע מותקן עם הHP מראש ועולה עם כל העליה של המחשב.

תתקינו התקנה נקייה של ויסטה , הפתעה מובטחת.

ולבחור שנתקע לו המחשב 3-5 פעמים ביום - זה כבר ממש לא בעיה בויסטה , אלא חומרה או מה שהתקנת

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז כמה הבהרות:

1. מעולם לא היה לי זבל על המחשב ומעולם לא סבלתי ממחשב שרץ איטי - אחת הסיבות המרכזיות שבגללה שידרגתי למחשב חדש הייתה עבור ביצועי גרפיקה טובים יותר בשביל משחקים.

2. אני לא יודע למה אבל נראה שכמעט כול אחד כאן המליץ לי לשנמך ל- XP בשביל לפתור את הבעיות שלי. אני יודע את זה. אני יודע שזה מה שאני צריך לעשות ואני יודע שזה מה שאני רוצה לעשות. מה שאני לא יודע זה איך לעשות את זה (מבחינת הדרייברים) ומי כן יכול לעשות את זה.

falou - תגיד לחבר שלך שאני מוכן לשלם לו אם הוא עוזר לי בעיניין הזה.

אני צריך למצוא מישהו שיעשה לי את זה.

לבחור שהמליץ לי לשדרג לגרסא היותר מתקדמת של וויסטה: אין מצב שאני מוסיף עוד כסף בשביל התוכנה האומללה הזו.

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מ"ה צריכה להיות זריזה, אמינה ושכמה פחות תתפוס מקום והאצות גרפיקה. דבר שלא קיים בויסטה.

אחרת היא הייתה מצליחה לדעתי.

תפרמט את המחשב ושים את הXP כמו שאתה בטח רגיל ותמיד יש את הסקינים של הVISTA רק בשביל ההרגשה.

בהצלחה!

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפרמט את המחשב ושים את הXP כמו שאתה בטח רגיל ותמיד יש את הסקינים של הVISTA רק בשביל ההרגשה.

בהצלחה!

מה? אני לא כותב מספיק ברור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה,

אולי כל אחד יכתוב פה את הניסיון שלו בויסטה ואז נראה אצל מי הוא הכי מבוסס ומי מתבסס בעיקר על שמועות וניסיון קצר?

יצא לי לעבוד על ויסטה בעבודה עוד לפני שהיא יצאה ובביתי על כמה מחשבים מאז היום שהיא יצאה בצורה חוקית לגמרי.

פעם אחת אני דפקתי את ההתקנה שלה מה שהתבטא בבעיות בדרייברים , חוץ מזה - כבר שנתיים כמעט אני עובד איתה חלק לגמרי.

2 גיגה זיכרון , מעבד סביר וכרטיס גרפי סביר ואין שום סיבה שהיא תעבוד לאט או פחות באמינות (במיוחד בימינו , כשגם התיקונים של מייקרוסופט וגם הדרייברים השתפרו פלאים) מאשר XP.

כן - הדרישות מערכת שלה יהיו יותר גבוהות.

גוזל, כמות האופטימיזציה בויסטה היא עצומה , החל מדברים קטנים כמו READY BOOST , ניהול זיכרון חכם בהרבה והעברת כל עומס הגרפיקה לכרטיס מסך במקום למעבד.

גם בתחום של המשחקים היא תומכת בDX10 שXP פשוט לא ונותנת עוד כלים למפתחים.

רוצה מערכת קלה, נראית טוב ומואצת כראוי? תעבור למק :) משם ויסטה לקחה את רוב הרעיונות.

אבל לפחות כשאתה מדבר על ויסטה על תעוות את הדברים , במיוחד כשמה שאתה אומר לא ממש מדויק וללא הבנה יותר מדי עמוקה.

במחשב ישן עם גיגה זיכרון או מעבד / כרטיס גרפי חלש , יש באמת טעם להשאר בXP , במחשב חזק שאחרת הכח עיבוד הזה סתם יושב - ממש אין טעם.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה,

אתה מיואש מחוסר הבנה.

אתה יכול בשקט לעבור לויסטה בגירסת הביזנס,המערכת הפעלה בגירסא הזאת יציבה, את זה אני אומר לך מנסיון שלי אישי ומנסיון של חברים שמשתמשים בגירסא הזאת כבר שנה וחצי,ואין להם שום בעיות.

מה שכן אומר לך,שרוב אלה שנתקלו בבעיות כלשהן היו כאלה שביצעו בעצמם את ההתקנה ומשהו לא היה תקין בתהליך ההתקנה.

לדעתי אתה סתם מפתח אנטי כלפי הויסטה,כשיכול להיות שיש לך במחשב בעייה שקשורה גם לחומרה,ואז כל הדיון הזה הוא לחינם.

אין סיבה שמערכת ההפעלה תעבוד לך כל כך איטי במחשב חזק כמו זה שקנית.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...