Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

X5 האם יש מתחרים נוספים ?

Yakov s
שימו לב! השרשור הזה בן 5811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם .

לאחר טוטללוסט של הג'יפ של אמא שלי(ML270 ז"ל) ההחלטה היא לקנות גי'פ חדש שיחליף את מקומו .

כאמור אמא שלי לא רצתה להחליף את הגי'פ בגלל הנוחות שלו עד למקרה שקרה לפני כשבועיים.

הלכנו לראות את הX5 ומאוד התרשמנו ממנו , יפה והכל הבעיה היא הזמן של ההזמנה (לא רק של החברה...) מדובר על קצת מעל חצי שנה , אבל לדברים טובים לוקח זמן .

השאלה היא האם יש ג'יפ אחר שיכול להראות מעמד הוגן ואף יותר גבוה מהX5 בערך באותו התקציב .

עוד משהו נוסף...למרות שאני בעד טוארג הוא לא בא בחשבון עקב כך שכבר קיים במשפחה .

תודה

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

Q7 ארוך מידי ואגרסיבי מידי לאישה ... בכל זאת , עדיף רכב שיהיה לה יותר קל לשלוט בו .

תאמין לי שאנחנו לא צריכים עוד ילד אני ועוד 2 אחים , ולי מקציבים יונדאי אלנטרה אז... :(

מהמרצדס לא התרשמנו לעוד דוד יש את הרכב הזה , לא ממש בעל שיפורים רבים ופטנטים מרהיבים , יופי נחמד עדיין הBMW לטעמי יפה יותר ...

רינג'רובר ? שווה בדיקה ...

תודה

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקטגוריה נמצאים גם וולוו XC90 ולקסוס RX.

אה, וגם ב.מ.וו. X6...

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסכומים האלה כדאי מאוד לשקול ייבוא אישי. אפשר לחסוך עד 100 אלף שקל. וגם אפשר לעשות את זה בפחות מחצי שנה.

בהחלט מסכים אם KOKA יבוא אישי עדיף,מה גם שהמיבחר גדול יותר,תיבדוק אופציה של X6 ,של הניסן אינפינטי,והביואיק אנקלייב

http://www.buick.com/enclave/index.jsp?section=home&fromBuick=true

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האינפנטי ישקל בכבדות ראש , למרות העדפה להימנע מהעסק של היבוא האישי .

ML270 חוששני שלא מייצרים חדש .

X6 נשמע יותר טוב , אבל שוב דורש שיקול .

את הוולוו לא אהבנו , לכיוון הלקסוס בכלל לא חשבנו , הוא נראה לי פחות מרשים (ואני לא יכול להשים את האצבע למה) .

מזה טל"ח ?

תודה לכולם על האופציות , בנתיים נראה לי שנדבר יותר על הכיוון של ה X6 .

יעקב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר של הX6 הוא כ800.000 שקל והוא כבר נימצא באולם תצוגה כבר ישבתי בו והוא חתיכת דבר אגב הוא שם בצבע אדום.

לגבי הביואיק אנקלייב עשו לו מבחן בארץ לאחד שרכש כזה בייבוא אישי הנא הקישור http://www.auto.co.il/content/exams/CarTestDetails.asp?id=549.

והאופציה שהיא לטעמי מאוד מרשימה ומאוד גם יפה היא הניסאן מורנו.

גם האמר H3 יכול מאוד להתאים אתה הרי מחפש רושם.

ואחרון חביב הוא הפורשה קאיין וזה באמת חתיכת רושם על גלגלים.

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה סיבה שאמא שנוסעת בעיקר בעיר (אני מניח) תצטרך רכב ענק כמו Q7 או אפילו ML כמו שהיה לה. אני חושב שהיא תהנה הרבה יותר ממשהו טיפה יותר קטן (וכמובן שעדיף לא כבישטח, אבל מזה אני מניח שלא נצליח להניא אתכם).

לטעמי, לנדרובר פרילנדר יהיה מצוין, ואם רוצים להשתדרג - דיסקאברי הוא פשוט מעולה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה אקס 5 חדש מהחברה שלח לי הודעה פרטית יש אפשרות לייבא אישית .

או גש לרכב קסם שנמצאים בצומת קאסם עובדים חזק מאוד X5 ובימרים נוספים

לא החזק או החכם שורד , אלה זה שיודע להתאים את עצמו לסביבתו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...