Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת טיוטה לאנד קרוזר קצר 2006 דיזל. ייעוץ והכוונה.

Tito
שימו לב! השרשור הזה בן 5826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

בקרוב אני עומד לרכוש לנד קרוזר קצר משנת דגם 2005 או 2006 כנראה רמת גימור פרימיום, ואם לא אמצא אז לאקשורי.

רציתי לדעת האם יש דברים שעליי לדעת לפניי הרכישה.

שאלה נוספת תקלות ואחזקה, ידוע לי שאין אבל אולי אני טועה ואני מוכן לשמוע במידה ויש. כמה ק"מ רכבים כאלה אמורים לעבור בשנתונים אלו.

נקודה נוספת, שמעתי שהלנד קרוזר עבר עדכון מנוע ששודרג ל 166 כ"ס וגיר חדש 5 הילוכים. רציתי לדעת אם זה בשנתונים המדוברים שאני מעוניין לרכוש.

שאלה שולית נוספת, ראיתי שהלנד קרוזר הארוך שוקל 2100 ק"ג ומאיץ למאה תוך 11.2 שניות, ואילו הדגם הקצר ששוקל 1860 ק"ג עפ"י הנתונים ב MOTOCAR מאיץ אותו דבר למרות שהוא שוקל 300 ק"ג פחות, האם זה נישמע הגיוני או שבאמת הוא יאיץ כשנייה פחות ?

*יש לציין שאני מדבר על דגם הסולר בלבד מכיוון שיש לנו בחברה גלון סולר ככה שזה הכי משתלם לי, גם הבנתי שזה דגם סחיר יותר.

תודה, אשמח לתגובות.

dreams dreams dreams do not come true

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...