Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי רכב חדש - תוצאות הבדיקה, מה עכשיו?

giladsr
שימו לב! השרשור הזה בן 5818 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

שמי גלעד , רכשתי את הרכב הראשון שלי לפני כשבועיים , מסוג מזדה 323 2004

יש לי בייד את תוצאות הבדיקה שביצעתי לפני שרכשתי את האוטו...לבדיקה עצמה הלכתי עם חבר שאמר לי בוודאות שהוצאות טובות מאוד וכדאי לקנות.

אממה עכשיו אני צריך למצוא מוסך טוב ואמין - אני לא מבין גדול- ולדעת במה לטפל ומה אפשר להשאיר...(אני סטודנט מן המניין...).

אני מצרף את תוצאות הבדיקה ואני אשמח לקבל מכל התותחים פה עזרה, אין לי ממש עם מי להתייעץ בנושא- גם לגבי במה לטפל ומה זה אומר וגם המלצה על מוסך טוב בראשון או באזור.

התוצאות:

1. מנוע ומערכות קירור,דלק והצתה: רעש מערכת ושסתומים, רעשים במנוע, נזילת שמן, שריפת שמן, דפיקות מערכת שסתומים וזימון, רעשים אביזרי מנוע, קורוזיה וסימני נזילה בחיבורים (הראה לי את זה בעניים ממש לא רציני) קורוזיה בית טרמוסטט.

2.מערכת פליטה: אין.

3.סרן קידמי ומערכת היגוי: לתקן זוויות היגויף נקישה בתיבת הגה = סינית!

4.קפיצים:בולמי זעזועים קדמיים חלשים, בולמי זעזועים אחוריים חלשים.

דברים נוספים:

1. אני גר בראשון לציון.

2. הרכב עשה 76,600 ק"מ.

3. קודם כל אין ספק טיפולים, והבחור שקניתי ממנו אמר שהוא עשה טיפול כללי אחרון ב70,000 ק"מ

שכלל החלפת רצועת טיימינג.

* דרך אגב אני חושב (יותר נכון ממה שאמרו לי אנשים ) שהוא שם רפידות ברקסים שלא הכי מתאימות

ולכן קורה הרבה פעמים שהרכב "צועק"- רעש מתכתי כזה ,בבלימה.

זהו זה ...באמת שאני לא מבין גדול ואני אשמח לחוות דעת ועצות לגבי מה לעשות עם זה...

תודה מראש!!!

גלעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל מלהיכנס למוסך לטיפול ולבדיקת ההגה (פשוט לא סומכים על "בדיוק עשיתי טיפול") ומשם למכון לכיוון פרונט. מעבר לזה אתה לא צריך לעשות כלום חוץ מלנסוע בזהירות ולעקוב אחרי שמן ומים (בהתחלה כל יום ואחרי שתראה שהכל תקין לעיתים יותר רחוקות).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסך שאני ממליץ עליו הוא "רכב דוד" - מוסך מורשה לרכבי מאזדה (ופורד).

תיגש למר דני הולנדר (המנהל המקצועי).

רח' הנירים 6 עד 8 ת"א (ליד יד אליהו).

תתחדש !

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף בדוק אם באמת נעשה טיפול טיימינג - אם המוכר עשה אותו לפני כמה אלפי קילומטרים בוודאי יש לו קבלה או לפחות הוא יכול להגיד איפה זה נעשה. אם לא באמת נעשה טיימינג מומלץ מאוד שתעשה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

בנוסף לדברים הנכונים שרשמו החברים, תבקש מהמכונאי שיתבונן בתשומת לב בתיבת ההגה.

אני מוטרד משני דברים: הנקישה ומקור תיבת ההגה (MADE IN P.R.C. :shock: ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסך שאני ממליץ עליו הוא "רכב דוד" - מוסך מורשה לרכבי מאזדה (ופורד).

תיגש למר דני הולנדר (המנהל המקצועי).

רח' הנירים 6 עד 8 ת"א (ליד יד אליהו).

תתחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע ומערכות קירור,דלק והצתה: רעש מערכת ושסתומים, רעשים במנוע, נזילת שמן, שריפת שמן, דפיקות מערכת שסתומים וזימון, רעשים אביזרי מנוע, קורוזיה וסימני נזילה בחיבורים (הראה לי את זה בעניים ממש לא רציני) קורוזיה בית טרמוסטט.

בהנחה שנסעת באוטו כבר שבועיים ואתה יודע שכל הרשימה הזו מצוצה מהאצבע, סתם כך בשביל הכסת"ח, אני מציע שתפרסם את שם מכון הבדיקה.

הגיע הזמן להתחיל לדפוק את אלה מהם שמקשקשים בלי הכרה :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שנסעת באוטו כבר שבועיים ואתה יודע שכל הרשימה הזו מצוצה מהאצבע, סתם כך בשביל הכסת"ח, אני מציע שתפרסם את שם מכון הבדיקה.

הגיע הזמן להתחיל לדפוק את אלה מהם שמקשקשים בלי הכרה :evil:

תוכל לפרט או להסביר?

גם אני חושב כמוך אבל לסבר את האוזן,מה כוונתך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(MADE IN P.R.C. :shock: ).

PRC זאת דרך יפה ופחות "זולה" לרשום "CHINA" :)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5818 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...