Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

העברת קידומת 054 ממעסיק עם אורנג' למעסיק עם פלאפון - כיצד?

איתן_כ
שימו לב! השרשור הזה בן 5793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מספר מיוחד וקליט עם קידומת 054, שמלווה אותי כבר כמה שנים.

כשהתחלתי לעבוד בחברה שעבדה עם אורנג', לא הייתה בעייה להעביר אליהם את המספר.

עכשיו אני עוזב לחברה שעובדת עם פלאפון. עקרונית, עם ניידות המספרים, לחברה שאני עובר אליה אין בעייה לקלוט את המספר שלי.

הבעייה היא שלדברי מי שממונה על הסלולרים בחברה שאני עוזב התהליך הוא כזה:

1. אני מעביר את ה- 054 על שמי.

2. אני הולך לפלאפון ועובר עם המספר אליהם.

3. החברה שאני עובר אליה קולטת את המספר.

הבעייה היא סעיף מס' 1 שכרוך בהתחייבות ל 3 שנים לאורנג', מה שייצור בעייה במעבר לפלאפון.

מישהו התנסה בזה ויכול לייעץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל ההתחייבויות היום הן ל-18 חודש.

לגבי עלויות ההתחייבות- מי שחתם על החוזה זה המעסיק והוא צריך לשאת בעלות הזאת. אם הוא לא רוצה לשלם את שבירת החוזה הוא פשוט צריך להשאיר את החוזה עליו עם קו אחר. אתה פשוט עושה הצלבת מספרים כך שבסופו של דבר המספר שלך יושב על קו ביגטוק (קו pre-paid שעולה 79 ש"ח ואין בו התחייבות) והחוזה עם ההתחייבות נשארת על המעסיק עם מספר אחר חדש (המספר שהיה על הקו ביגטוק).

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הולך להיות אצלם רק כמה ימים אז תעביר למסלול הכי זול שיש בלי התחייבות גם תמורת דמי מנוי של 100 ש"ח בחודש.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהחברה בה אתה מועסק כיום רוצה שאתה תמשיך לשאת ביתרת התשלומים שנותרו לאורנג' מההתחייבות הראשונית שלהם. אם אכן זה המצב, מדובר בדרישה לגיטימית, שהרי המספר שייך לחברה בה אתה מועסק והם לא חייבים לוותר עליו למענך.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל ההתחייבויות היום הן ל-18 חודש.

לגבי עלויות ההתחייבות- מי שחתם על החוזה זה המעסיק והוא צריך לשאת בעלות הזאת. אם הוא לא רוצה לשלם את שבירת החוזה הוא פשוט צריך להשאיר את החוזה עליו עם קו אחר. אתה פשוט עושה הצלבת מספרים כך שבסופו של דבר המספר שלך יושב על קו ביגטוק (קו pre-paid שעולה 79 ש"ח ואין בו התחייבות) והחוזה עם ההתחייבות נשארת על המעסיק עם מספר אחר חדש (המספר שהיה על הקו ביגטוק).

תודה!

טוב, אתה עובד/עבדת באורנג', לא?

בסוף העניין יותר פשוט: קצין הרכב (והסלולרים) בחברה שעזבתי בירר באורנג' והסתבר שההתחייבות שלי כבר הסתיימה.

אז הוא פשוט העביר את המסלול והקו על שמי.

את ניוד המספר אעשה ביני לבין החברה החדשה.

אגב, בעבודה החדשה קיבלתי פוקוס חדשה והיא אפילו עוד יותר טובה מה- 2006 שהייתה לי בחברה הקודמת - אבל זה כבר נושא לפורום אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

טוב, אתה עובד/עבדת באורנג', לא?

לשמחתי, כבר לא.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...