Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

nissan GTR - מישהו יכול להסביר לי איך היא מקיפה את הנורדשלייפה כל כך מהר?!

pelo911
שימו לב! השרשור הזה בן 5825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.gtrnissan.com/index.en.uk.html

200 ק"ג יותר מפורשה 911 טורבו

הניסאן מכונית כבדה וגדולה יחסית למכוניות ששוברות שיאים במסלול

יחס הספק/משקל נמוך מאוד ביחס לאחרות.

איך זה יתכן?!

זה נוגד כל הגיון!

אלה אם כן נתוני ההספק משקרים בכוונה!!

מנוע בנפח 3800 סמ"ק ביחד עם 2 מגדשי טורבו

אני כבר לא יכול לחכות לגרסאות המשופרות שבלי מאמץ מיוחד יגרדו את ה 700 כוח סוס , זמני ההקפה במצב כזה יהיו דמיוניים לגמרי.

אבל למרות הכל אני יותר אוהב את העיצוב של הישנה יותר R34 , נראית יותר אגרסיבית ויפה

מה גם שמנוע 6 שטוח כמו לקודמת עם 2 מגדשי טורבו "בריאים" מפיק צלילים יותר נעימים לאוזן!! :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GTR החדשה היא בפירוש GIANT KILLER, ובמקרה שלה הענקים הם בפשטות - מכוניות על.

לא זוכר מי סיפר לי את זה אבל ב-EVO הם בדקו אותה מול אודי R8 והניסאן חיסלה אותה על הכביש. הם גם לקחו אותה למסלול מול פורשה GT3 וגם אותה היא ניצחה. גם בזמנים של 0-100-0 היא ניצחה מכונית חזקה מאוד כמו הקורבט Z06. בקיצור - מדהים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GTR החדשה היא בפירוש GIANT KILLER, ובמקרה שלה הענקים הם בפשטות - מכוניות על.

לא זוכר מי סיפר לי את זה אבל ב-EVO הם בדקו אותה מול אודי R8 והניסאן חיסלה אותה על הכביש. הם גם לקחו אותה למסלול מול פורשה GT3 וגם אותה היא ניצחה. גם בזמנים של 0-100-0 היא ניצחה מכונית חזקה מאוד כמו הקורבט Z06. בקיצור - מדהים.

כנראה שלא סתם שקדו עליה כל כך הרבה זמן, בסוף מצאו נוסחא מנצחת... :twisted:

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחן של CAR MAGAZINE מול 911 טורבו:

חלק א':

חלק ב':

בהחלט מרשים מבחינה טכנולוגית.

אני, באופן אישי, לא מתחבר לפלאי האלקטרוניקה.

איפה הפשטות, האלגנטיות והיופי המכאני של פעם?

תנו לי משקל קל, כיול מתלים נכון, מנוע זריז, גיר שכיף לבחוש בו.

תנו לי תקשורת, תנו לי הרמוניה.

ראבאק. אני נשמע זקן.

106GTI - Deus ex machina

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.gtrnissan.com/index.en.uk.html

אבל למרות הכל אני יותר אוהב את העיצוב של הישנה יותר R34 , נראית יותר אגרסיבית ויפה

מה גם שמנוע 6 שטוח כמו לקודמת עם 2 מגדשי טורבו "בריאים" מפיק צלילים יותר נעימים לאוזן!! :-P

לגבי שיפורים וכדומה, כבר מסתובבות פה בכבישים GT-Rים מבית ניסמו שעברו איזה דבר או שניים במנוע...

האמת שאני הרבה יותר התרשמתי מה-GT-R החדשה, קודם כל יש לה עיצוב הרבה יותר זורם ועדכני מזה המאוד "קופסתי" של הישנה,שנראית פשוט ענקית ומגושמת.

ודבר שני,מרשים לראות את המכונית הזאת עם כל הגודל שלה (היא נראית יותר קטנה מה-R34,אבל גם לה לא חסר גודל בכלל) מאיצה בכזאת לינאריות,ולדעת כמה כוח,וכמה פוטנציאל יש במכונית הזאת,שיכולה ופשוט נותנת בראש לכל דבר שזז...

אגב,לבחור מעליי,

באותו אופן בוגטי מפרסמים את הויירון כ-1001 כ"ס, כאשר זה ידוע שלאף ויירון אין 1001 כ"ס, לכולן יש יותר,אבל עדיין מבחינה רשמית בפרסומים יש לבוגטי "רק" 1001 כ"ס.

בבוגטי הסיבה לפרסום הזה ידועה, לגבי הניסאן עדיין לא ברור.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שקראתי מביקורות של אנשים, ההרגשה של נהיגה ברכב היא כמו לשחק בGT5 בפלייסטיישן.

המכונית עושה הכל בשבילך ואתה לוחץ על הגז ומסובב את ההגה.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני דווקא קראתי שמה שמדהים בניסאן הזו הוא שהיא טובה באופן מדהים על המסלול וגם טובה באופן מדהים על הכביש. עם זאת, אני מסכים שב-GT5 זה קצת כמו סימולטור - לכוון וללחוץ על הגז. במיוחד ביחס למכוניות אחרות עם הנעה אחורית למשל.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי שיפורים וכדומה, כבר מסתובבות פה בכבישים GT-Rים מבית ניסמו שעברו איזה דבר או שניים במנוע...

האמת שאני הרבה יותר התרשמתי מה-GT-R החדשה, קודם כל יש לה עיצוב הרבה יותר זורם ועדכני מזה המאוד "קופסתי" של הישנה,שנראית פשוט ענקית ומגושמת.

ודבר שני,מרשים לראות את המכונית הזאת עם כל הגודל שלה (היא נראית יותר קטנה מה-R34,אבל גם לה לא חסר גודל בכלל) מאיצה בכזאת לינאריות,ולדעת כמה כוח,וכמה פוטנציאל יש במכונית הזאת,שיכולה ופשוט נותנת בראש לכל דבר שזז...

אגב,לבחור מעליי,

באותו אופן בוגטי מפרסמים את הויירון כ-1001 כ"ס, כאשר זה ידוע שלאף ויירון אין 1001 כ"ס, לכולן יש יותר,אבל עדיין מבחינה רשמית בפרסומים יש לבוגטי "רק" 1001 כ"ס.

בבוגטי הסיבה לפרסום הזה ידועה, לגבי הניסאן עדיין לא ברור.

לפי מה שאני זוכר , לפחות בעבר

ביפן היתה הגבלת הספק למנועים , אם אני לא טועה עד 280 כוח סוס

ולכן היו מספר מכוניות כמו ה GTR וה NSX וכו' שביצעו זמני הקפה ומבחני תאוצות זהות למכוניות חזקות בהרבה גם ביחס הספק/משקל

אני לא יודע מה הסיפור עכשיו ביפן , הרי בכל זאת 480 כוח סוס יש ל GTR החדשה

אבל שוב , אין כל הגיון שההספק האמיתי יהיה 480 כוח סוס

פורשה 911 טורבו (פורשה בכלל) נולדו במסלול הנורבורינג , אז לא יתכן שהניסאן תקיף את המסלול יותר מהר עם יותר משקל , הספק זהה , הנעה כפולה סופר מתוחכמת בשניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. הגבלת ה-286 כ"ס הייתה "על הנייר". בפועל למכוניות רבות היה הספק גבוה משמעותית (נניח NSX או סקייליין).

ב. לא צריך לעשות עניין גדול מנתוני היצרן של ה-GTR - ההנחה היא שהם פסימיים למדי מלכתחילה, בכדי למנוע מצב בו למכונית יהיה בפועל פחות הספק ממה שמוצהר (זוכרים מה היה עם יונדאי לפני אי-אילו שנים?). יש לזכור גם שמדובר במנועי טורבו אשר בהם ההספק תלוי במספר רב של גורמים ויכול גם להשתנות מרכב לרכב (לויירון, למשל, יש יותר קרוב ל-1100-1200 כ"ס, למיטב זכרוני).

ג.גם ה-GTR החדשה נולדה על הרינג. יש לשער שעליו היא במיטבה. יש לזכור גם שהקפת הרינג לא מושפעת רק מיחס ההספק משקל של המכונית אלא מהמון גורמים אחרים (עצבנות של הרכב על המגבלות, גמישות מנוע, יחסי העברה, לחץ ברומטרי, מידות ואיכות צמיגים, מזג האוויר ועוד ועוד).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני דווקא קראתי שמה שמדהים בניסאן הזו הוא שהיא טובה באופן מדהים על המסלול וגם טובה באופן מדהים על הכביש. עם זאת, אני מסכים שב-GT5 זה קצת כמו סימולטור - לכוון וללחוץ על הגז. במיוחד ביחס למכוניות אחרות עם הנעה אחורית למשל.

רוני

לא אמרתי שהניסאן לא טובה על המסלול ו/או על הכביש.

אמרתי שאנשים שנהגו ברכב אמרו שהנהיגה בו היא כמו נהיגה בסימולטור.

מכוונים את ההגה ולוחצים על הגז. האוטו עם שלל המערכות האלקטרוניות שלו כבר יעשו את העבודה בשבילך.

אה, ובאוטו קיימת עוד מערכת נחמדה, שמגבילה את המהירות של הרכב עפ"י הGPS.

נכון לעכשיו המערכת קיימת רק ביפן, שם ההגבלה המקסימלית של הרכב היא 180 קמ"ש בכבישים המהירים.

כאשר הGPS מזהה שעלית על מסלול מרוץ - ההגבלת מהירות "נעלמת".

מעניין כמה זמן יקח לזה להגיע לכל המכוניות :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, ובאוטו קיימת עוד מערכת נחמדה, שמגבילה את המהירות של הרכב עפ"י הGPS.

נכון לעכשיו המערכת קיימת רק ביפן, שם ההגבלה המקסימלית של הרכב היא 180 קמ"ש בכבישים המהירים.

כאשר הGPS מזהה שעלית על מסלול מרוץ - ההגבלת מהירות "נעלמת".

מעניין כמה זמן יקח לזה להגיע לכל המכוניות :roll:

הפוטנציאל של המערכת הזו מפחיד אותי.

תתאר לך שהמערכת תותקן בכל כלי הרכב, תתוכנת לפי שווקי היעד ותגיע לישראל עם הגבלת מהירות של 110 קמ"ש וגם זה רק על כביש 6... :shock:

כולה מערכת ניווט שמקושרת למחשב הרכב והלך לנו הכיף והתחביב. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאג. זה עוד יקרה. השאלה היא רק כמה זמן יקח לזה להגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאג. זה עוד יקרה. השאלה היא רק כמה זמן יקח לזה להגיע.

דווקא לדעתי זה לא יקרה , אל תשכח כי דוחות מהירות זה אחד ממקורות המימון הכי טובים של המדינה. :x

כל עוד מפרקים שם 6 תימניות בלילה...המטרה מקדשת את האמצעים!
:roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...