Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על שואב אבק קטן לאוטו (שמתחבר למצת)

mtfl
שימו לב! השרשור הזה בן 5821 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חיפשתי באתר ולא מצאתי כלום תחת הערך "שואב אבק"

אני שואל כי אני מחפש אחד לאוטו שלי

וראיתי שיש בזאפ ממחיר של 60 שקלים

או מה לשמוע על ההמלצות שלכם מנסיון או מידע

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה אישית, קנה כבל מאריך ארוך ושואב את הרכב עם שואב אבק בייתי (שיש לו צינור שאיבה). השואבי האבק למצתים או הנטענים חלשים ולא מנקים כמו שצריך לכלוך עיקש הנתפס בפינות רחוקות או לריפוד השעיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השואבי אבק שמתחברים למצת עושים יותר רעש מעבודה,

עדיף לך ליסוע לתחנת דלק שקרובה לבית שלך , לשלם 5 שקלים ולקבל שואב יותר חזק ויותר אפקטיבי מהשואב שמתחבר למצת.

חג שמח!.

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר בקומה 5 אז זה לא פרקטי...

אני יכול ללכת לתחנת דלק ולשאוב

אבל אולי יש למישהו שואב אבק כזה שהוא מבסוט מהכוח שלו...

אפשר גם שואב נטען. . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, ואין כבל מאריך מספיק ארוך? תאמין לי שיש, מה גם בטח יש בכניסה לבניין שקע כוח (לתאורת חירום למשל) או בחדר זבל וכך תוכל גם לחסוך בחשמל...:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, כול הקטנים חרא רק גדול שווה משהו :-) וזה למה ?

שקע המצית ברכב מיועד לצרכנים קטנים בעלי הספק של עד 120W ולכן שואב שמתחבר לשקע המצית הינו בעל מפוח חלש.

שואב אבק ביתיי הספקו יכול להגיע ל-1200W וגם ל-2KW כלומר באנלוגיה פשוטה הינו חזק יותר פי 10 !!

אני מוריד כבל מאריך של 20 מטר מקומה שנייה ושואב.

חבל על הכסף שתבזבז על שאוב אבק מהסוג שמתחבר לשקע המצית.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום שואב לא טוב יותר ממברשת קשיחה! כל לכלוך אני מוציא ככה כבר מעל ל-3 שנים, כולל הסערות שבתוך השטיח של הרכב, השואב בדוק לא יוציא אותם. תנסו ותראו כמה זה עובד וכמה שזה פי 10 מכל שואב.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5821 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...