Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב חדש התלבטות מאזדה שש או טויוטה אוונסיס

manger20
שימו לב! השרשור הזה בן 5832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

ישבנו לא מזמן במשפחה והחלטנו לרכוש רכב חדש להורי.

עברנו על מרבית היצרנים.

והגענו למסקנה שיש שני יצרנים:

1. מאזדה שש החדשה.

2. טויוטה אוונסיס.

עכשיו הבחירה נעשתה קצת קשה יותר

מדוע? אני נוסע על אופל קורסה אני לא יודע מה זה אוטו גדול ואיך הוא נוסע, שעליתי למאזדה שש לנסיעת מבחן התלהבתי מאוד מהאוטו, האוטו מפגין התנהגות כביש מדהימה מאוד, תאוצה גבוהה ואחיזת גביש מעולה.

העיצוב של האוטו מבפנים יפהפה ומאוד אהבתי אותו.

מנגד מתייצבת טויוטה אוונסיס גם אוטו טוב הבעיה שלא נהגתי על האוטו ולא ישבתי בוא לא ראיתי איך הוא ניראה מבפנים.

אני לא יודע איזה מנוע יש לאוונסיס של טויוטה

ובעצם אחרי הנסיעה במאזדה שש נדהמתי לגלות אוטו חדש שהדהים אותי ביכולת הנסיעה שלו ובכוח שלו.

עכשיו ההתלבטויות בבית המשפחה גדולות

אשמח לדעת מה עדיף מה טוב יותר, אם יש בעיות שונות באחד היצרנים נא פרטו לי

מה חשוב לדעת על היצרנים.

שמעתי שלטויוטה יש מנועים טורקים שלא אמינים כמו של מאזדה, אם כך האם זה נכון וזה באמת ככה מה זה אומר.

אודה לעזרתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה נסיעת מיבחן גם על האוונסיס,ועל הדרך הייתי ממליץ לך ליבדוק את הפורד מונדאו(מעניין מה תגיד אז על איכות החומרים במאזדה) תעשה חיפוש בפורום דובר על המונדאו המון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כך את המאזדה 6, לדעתי עדיפה בכל פרמטר, אוונסיס זה לא פונקציי- מילא טויוטה אז כבר קאמרי אבל עדיין המאזדה 6 לוקחת לדעתי ברוב הפרמטרים ולא סתם זה האוטו הכי נמכר בישראל, מה גם שמבחינת מחיר זה האוטו שנותן הכי הרבה תמורה.

חג שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המונדיאו נותנת תמורה גדולה יותר לכסף (מנוע גדול יותר, תיבת הילוכים משוכללת יותר, יותר כריות אוויר, יותר מאובזרת, יותר גדולה) אבל הבעיה היא שאי אפשר להשיג אותה לפחות עד ינואר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לקחת את האוונסיס לנסיעת מיבחן אולי אתה תהנה עליה יותר ותעדיף אותה על פני המאזדה, בגדול שתי המכוניות טובות, המאזדה רכב יותר חדש ומיתקדם יותר הטויטה יחסית מיושנת ואמורה ליהיות מוחלפת, אני לא מבין למה אתה מקובע רק על שני הרכבים האלו כשיש לך רכב יותר טוב מישנייהם(גיר 6 הילוכים,7כריות אוויר וכל אביזרי הבטיחות הקיימים,גודל,איכות חומרים מעולה,מחיר אטרקטיבי) אני מדבר על הפורד מונדאו ובדגם טיטניום היא קיימת במלאי.

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המונדיאו נותנת תמורה גדולה יותר לכסף (מנוע גדול יותר, תיבת הילוכים משוכללת יותר, יותר כריות אוויר, יותר מאובזרת, יותר גדולה) אבל הבעיה היא שאי אפשר להשיג אותה לפחות עד ינואר.

שמעתי שיש משלוח של מונדאו (הדגם שעולה 147K ש"ח) ביולי.

הגרסה המאובזרת (טיטניום) קיימת במלאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי שיש משלוח של מונדאו (הדגם שעולה 147K ש"ח) ביולי.

הגרסה המאובזרת (טיטניום) קיימת במלאי.

הי,

לדעתי המשלוח של יולי כבר סגור מבחינת הזמנות. לגבי המשלוח שלאחריו התאריך עדיין לא ידוע.

לפותח השרשור,

עוד נקודה שכדאי לקחת בחשבון היא נושא הסחירות/ירידת ערך.

בין 2 הרכבים שציינת המאזדה בהרבה יותר סחירה ותשמור על ערכה טוב יותר.

לטויוטה הספציפית אין שוק מוצלח בארץ ומחירה יהיה בהתאם. אולי זה ישתנה בדגם שצפוי להגיע (:

בהצלחה,

שי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...