Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוכלים באים לקבל תעודת כשרות על נבלה (רכב חתוך למכירה)

barzelay
שימו לב! השרשור הזה בן 5822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום נכנסה למכון הבדיקה מכונית של בדואי מזדה 626 1999 כחדשה, לבדיקת שלדה ומרכב. אני רואה את המוכר והקונה מצטודדים ומדברים בערבית בסלאנג הבדואי הכבד, אנוכי דובר 4 שפות (קריאה /דיבור/כתיבה) אחת מהן ערבית, אני חי עם הבדואים כ-35 שנה ומבין את הניב היחודי שלהם , "בוא נראה את ה-אבו-עלי הזה אם הוא יעלה על החיתוך של הרכב" אמר המוכר המתחזה , אם פשוט רוצים טופס בדיקה נקי כדי שיוכלו למכור את הרכב בהנחה שאנו לא נגלה את החיתוכים בקורות השלדה.

בבדיקה מצאנו הלחמות עדינות מתחת לשמשה הקדמית ובאיזור קיר האש , עבודה מדוייקת ומקצועית , למזלינו אנו בנגב התמחינו בטריקים של הבדואים ומזל נוסף ששמעתי את הדו-שיח ואני אישית בדקתי את הרכב. הרכב חתוך מלפנים. כאשר ישבתי איתן הם היו מאוד מתוחים וכאשר בישרתי את הבשורה הם התחילו לצחוק , חטפו את הטופס קמו ונעלמו.

איש באר שבע שמאוד אוהב אותכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לחסום את הרכב במסוף של משרד התחבורה, או משהו?

כאשר הרכב ללא טסט, זה אפשרי, האם לא ניתן לרשום איזו שהיא אזהרה במסוף?

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מעניינות אותי תמונות עם דוגמאות איך נראים ריתוכים כאלה במכוניות חתוכות.

האם מישהו יודע איפה אפשר למצוא?

כי הייתי בכמה מוסכים ונדהמתי לראות את הרמה שבה מסתירים את התפרים. למען האמת עד היום אני בשוק ממה שראיתי.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה קונה ומוכר,היה קונה מתחזה,וסביר להניח ששניהם היו "מוכרים".

קודם כל,כל הכבוד על החוש.אני משער שב-90 אחוז ממכוני הבדיקה לא היו עולים על עבודה מקצועית,עקב הסיבה הפשוטה שהעבודה שם היא בשיטת הסרט הנע והבדיקה חפיפניקית לחלוטין.

לפי דעתי הם באו לאמוד את טיב ה"זיוף" ועל הדרך לדעת לאיזה מכון בידוק לא ללכת עם הקונה העתידי.

רציתי לשאול אותך אם קיים חשש שבמידה ותדווח על הצמד ועל הרכב,ם יחזרו ויזיקו לעסק שלך? כי במידה ואין סיכוי שידעו שזה בא ממך,לא הייתי מהסס לדווח עליהם.

רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוד, שאלה מתבקשת.

אם נניח, לא היית שומע את השיחה שלהם, ולא היית בודק את הרכב בעצמך, העובדים שלך היו עולים על זה ?

בוודאי.

כל בעיה הכי קטנה עולים עליה מיד, יש שם צוות מיומן במיוחד דוד.

אני מכיר את מכון מונדיאל וזה המכון מספר1 לדעתי.

כל המשפחה שלי בודקת רק שם, שירות טוב מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד היום הזה ומזה 30 שנה לא פיספסנו תאונות (שלדה ומרכב) טפו..טפו..טפו , אסור לנו ואנו גם לא יכולים להרשות לעצמינו פיספוס , כי הלקוח יזרוק לנו את המכונית במכון ואנו נאלץ לרכוש אותה , פיספסנו מנוע נחליף מנוע וכך כל רכיב ומכלול עם מלוא האחריות , תאונה זה מצב בלתי הפיך לכן הבדיקה אצלינו ובכל מכון מחמירה ביותר ואין על כך פשרות. שני הבחורים מתחזים הם למוכר/קונה , השמיעה של השיחה ביניהם הקלה עלינו כי הדבר "הצביע לנו כי ברכב הזה יש תאונה" ואנו היינו צריכים רק למצוא את המיקום במרכב/שלדה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לדעת כמה אנשים נוסעים ברכבים כאלה אבל, להערכתי עם מכת הגניבות בדרום במיוחד, יש לא מעט...

כל הכבוד לך שעלית על העניין, שווה לדווח לפי דעתי למרות שזה יכול להיות די מסוכן...

ממצרים יצאנו לממ"ס הגענו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרים רבים גם כאשר רואים בבירור זיופי מספרים אני ועמיתי למקצוע לא מעבירים מידע זה לשום גורם ,למה לנו לחשוף את עצמינו לפגיעות ועוד עם משטרה כל כך חלשה ובתי משפט רחמנים בני רחמנים (על חשבון האזרח ) .

נ.ב

רק כאשר מדובר בעבריינים הם נוהגים ברחמנות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה, בעלי מכוני הבדיקה והמוסכים, צריכים ללמוד יידיש, שכל עובדיהם יידעו יידיש, ופשוט כשקורים מקרים כאלה, לדווח למשטרה ביידיש. ואז אף אחד לא יבין (עד שילמדו את השפה, ויצטרכו להחליף שפה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...