Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיד של FOCKAL KF מול מיד HERTZ HI-ENERGY

שימו לב! השרשור הזה בן 5828 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אתם בטח זוכרים את התרד הקודם שפתחתי בנושא מידים.

אז עכשיו השוואה אחרת שלא ממש מצאתי תושבה עליה הפורום.

איזה מיד מהשניים יותר טוב, האם ההרץ מספק פחות באס מהKF? האם הוא פאנצ'י?

אני שמעתי אנרג'י בדלתות אטומות (אצל מיכו, לתת לו קרדיט) והמיד היה טוב מאוד, בעט והיא פאנצ'י ומדובר באנרג'י.

היה חסר בו קצת מיד גבוה. איך ההי אנרג'י בהשוואה אליו?

שפכו את כל מה שיש לכם להגיד על שני המידים.

אמיר

!!!205rallye -->206XS -->clio172-->fiat bravo tjet 1.4t --> Ford Focus ST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוזר עכשיו משמיעה של היי הנרגי, ואני חייב להגיד שאני מופתע לטובה. באמת....:-D

הסט ניגן טוב מאוד ברור שאין מה להשוות את המילה לאנרגי, אבל שומעים שהם מאותה משפחה.:wink:

מידבאס טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מידבאסים של מילה עולים כ3000 ש"ח, והיי אנרגי כ1000, אין פה מה להשוות בכלל.

היי אנרג'י בפני עצמו מידבאס מעולה, ונשמע הכי טוב בבי אמפ, שמעתי אותו על נקמיצ'י והוא היה פשוט לא פחות ממעולה מכל הבחינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מעוניין בחוות דעת על המילה, ולא בחוות דעת על המחיר, אז בבקשה תשארו בנושא של שני המידבאסים האלה.

אמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עכשיו בעיצומו של המשחק עם 12 הפרש(קיבנימט), למישהו יש עוד תגובות על שני המידים האלה ולא על ה"מילה"?

אמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5828 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...