Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית מוצר מחודש

לאון
שימו לב! השרשור הזה בן 5834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לקנות מאי ביי שני עכברים: אלחוטי וblouetooth, העניין הוא ששניהם מחודשים אך זה מה שמצהיר המוכר:

Item has been refurbished to like new, fully tested and is 100% functional.

למוכר יש סטוקים של העכברים שאני מעוניין בהם ושל עוד המון עכברים כך שזה לא איזה מוכר מזדמן, אלא מישהו שמתעסק בתחום, בנוסף למוכר יש כ50 אלף פידבקים ו99.8%.

האם למישהו יש ניסיון עם עכברים מחודשים והאם הייתה ממליצים לקנות את העברים האלה? שמחירים באי ביי עולה חצי (כולל משלוח) מאשר המחיר בארץ.

תודה לכל העוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוצר מחודש אמור להיות מוצר שהוצע למכירה והתגלתה בו תקלת ייצור, הוחזר למפעל, תוקן ונבדק (ואושר ע"י מומחים), וחזר למדף כ"מחודש".

אני אישית לא מפחד מקנייה של מוצרים מתצוגה ומוצרים מחודשים, גם כי מקבלים עליהם אחריות כמו על כל מוצר חדש, וגם כי יש לי ניסיון עם כמה כאלה ולא יצא לי להתאכזב מהם עדיין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק מה אומר המכס. לא זוכר במדויק אבל ייתכן ותהיה בעיה מבחינת משרד התקשורת ואישור מהם.

אישור ממשרד התקשורת לעכבר ?! ממתי?

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אני קניתי לפני משהו כמו 5 חודשים Logitech VX Revolution - עכבר בלוטות לנייד שלי, והמוצר היה מחודש נקנה באיביי תו"כ התחייבות מהמוכר...

בינתיים העכבר עובד בובה הגיע חדש באריזה שלמה לגמרי עם כל הדיסקים והכל, כשכל הפלסטיקים חדשים בקיצור עכבר חדש והוא עלה 180 ש"ח - קצת פחות מחצי המחיר בארץ...

לטעמי - שווה את העניין במיוחד כשאתה קונה ממוכר שמבצע משהו כמו 10 טרנזקציות ביום ויש לו פידבק זהב אז הייתי הולך על זה

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אלה שכתבו מעליי:

האם גם הייתם קונים מצלמה מחודשת? נניח של קנון?

נתקלתי לא מעט במודעות של מצלמות מחודשות אבל יש קצת חשש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישור ממשרד התקשורת לעכבר ?! ממתי?

ייצא לי להיות פעמיים במכס לקחת חלק כאשר בא אדם לקחת חבילה וכאשר ראו שיש בקופסה עכבר אלחוטי וראוטר, ביקשו אישור משרד התקשורת. בוודאות התייחסו לא רק לראוטר אלא גם לעכבר האלחוטי.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אלה שכתבו מעליי:

האם גם הייתם קונים מצלמה מחודשת? נניח של קנון?

נתקלתי לא מעט במודעות של מצלמות מחודשות אבל יש קצת חשש...

לפני שנה+- קניתי קנון מחודשת ,הראשונה הייתה גומרת סוללת ,ניצלתי את האחריות החלפתי ,ועכשיו יש לי מצלמה מחודשת שעובדת מצויין.

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...