Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסיוט של כולנו, דפקו לי את הרכב (אספנות)

igalezra
שימו לב! השרשור הזה בן 7419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום חוויתי את הסיוט של כל אחד מאיתנו.

כבכל בוקר ירדתי שמח וטוב לב לקראת נסיעה קצרה ומהנה לעבודה בוולוו המקסימה

ולפתע חשכו עיני. דפיקה עמוקה בכנף השמאלית שהחשיכה לי את היום. לא היה קשה לנחש שעובדי הזבל של העירייה גלגלו את עגלת הפח על הרכב שלי.

מה שעצבן זו הזילות של האנשים שאחרי שהם דפקו את האוטו הם דאגו לטשטש ראיות ולהעלם בלי לחפש את בעליו במיוחד לאחר שרואים שזה לא סתם רכב אלא רכב אספנות מושקע (לא שזה משנה).

בכל מקרה אני לא מתכוון לוותר.

אז במקום לחכות לקיץ הרכב יאלץ להכנס לסוף השיפוץ עכשיו. אני רק חושש מה יקרה עם אחרי צבע חדש הוא ידפק שוב כי מנסיון המראה הזה כואב באמת.

וולוו 122, שנת 68 2 דלתות מדהימה!!

וולוו 240, שנת 83

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין ללבך אין כאב מרגיז יותר מזה-לפחות אני יודע שתוכל תמיד להחזיר מצב לקדמותו בהצלחה-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת צר לי לשמוע על מה שהם עשו לך לרכב,ואני חושב שצריך להוריד להם את הידיים על כך

יש המון מנוולים שאוהבים לעשות דברים כאלו ולשרוט רכבים,אם פעם אני אתפוס על חם מישהו כזה,הוא יצטער שהוא נולד.

בכל אופן לענייננו,יש לי רעיון,ואני מאוד אשמח אם תיישם אותו כמה שיותר מהר,תקשיב:

תעשה תצפית בוקר אחד מתי אנשי הזבל מגיעים,כך תהיה לך הערכה של זמן,תקנה דבק

מגע,ובבוקר 10 דקות לפני שהם מגיעים,תמרח על העגלת זבל את כל הקופסה....ותקווה שהם יהיו בלי כפפות,זה דבר ראשון,דבר שני,תקנה חבל עבה וחזק,תקשור אותו לעגלה בצד אחד וצד שני למשהו קבוע כמו מעקה,כך שהם לא יוכלו אפילו לחתוך את החבל,וזה יגרום להם לעיקוב,טרחה,ומאמץ,ובאמת תעשה את הדברים הללו,ושהם ילכו לעזאזל,ואולי גם תשחרר עליהם איזה כלב בלי מחסום........

כל טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלימות גוררת אלימות...וזה לא ייגמר בחבל או בדבק מגע

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה הם מכחישים כל קשר לנושא

אך אני מאמין שהדבר יפתר בצורה חוקית ותרבותית, למרות שזה מכעיס.

וולוו 122, שנת 68 2 דלתות מדהימה!!

וולוו 240, שנת 83

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום יגאל ידידי היקר,

כולי השתתפות בצערך, במיוחד לאחר שיצא לי לראות את היפיפיה שלך לפני כשלושה חודשים.

מקווה שתחזרו למצבכם המקורי במהרה...

דש מהפרינץ שלי

כרמל

כרמל טוכמן

NSU CLUB ISRAEL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...