Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי קניית רכב / תוצאות בדיקה לרכב

MotiSabag
שימו לב! השרשור הזה בן 5837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

כבר בערך שלושה שבועות שאני מחפש לקנות רכב חדש, במסגרת החיפושים דיי חרשתי את הפורום הזה,

בהחלט אפשר לומר שלמדתי המון - אז קודם כל תודה רבה.

אני אשמח להתייעץ איתכם לגבי 2 דברים :

1) אני מחפש רכב קטן (יש לי חניה תת קרקעית דיי קטנה), במסגרת התקציב של 20-25K,

בהתחלה דיי התלהבתי מהסריון, אך שמתי לב שהרבה מאוד מוכרים לאחר החלפת מנוע, שיפוץ מנוע וכיו'ב,

כמו כן, גם ההודעות כאן בפורום לא היללו את הרכב הזה בשנתונים של 99-01 עם המנוע החלש - 1000.

כרגע אני מתלבט בין הקליאו B לבין האופל אסטרה, מה אתם אומרים ? יש הצעות נוספות ?

2) במסגרת החיפושים, מצאתי רכב חביב מאוד - קליאו B 99, נראה סבבה וגם ק"מ יחסית נמוך - 100K,

דרשו 20K ולפני הבדיקה הגענו ל- 18K בגלל כמה תיקונים קטנים.

אבל ... בבדיקה נמצאו לא מעט ליקויים משמעותיים - השאלה היא - האם כדאי בכל זאת לקנות את הרכב,

גם אם המוכר מוכן להוריד ב- 6-7K שזה בערך סכום התיקון ?

הליקויים המרכזיים שנמצאו :

** מנוע / מערכת קירור / מערכת דלק / הצתה : בלאי פנימי גבוע, רעש מערכת תזמון ושסתומים, נזילות שמן חזקות, מנוע שורף שמן, להחליף רצועת תיזמון / שרשרת.

רעש גלגלות ורצועות, ניקוי ותיקון מערכת קירור/חימום פנימית, קורוזיה וסימני נזילה בחיבורים, סיבובי מנוע לא יציבים, הזרקת דלק לקוייה.

** ועוד : דוד עמעם אחורי פגום - יש חורים באגזוז.

** לתקן זויות היגוי, מעיכות בגשר, חופש תותבים ציר אחורי.

** בולמי זעזועים קדמיים חלשים.

** גיר (אוטומט) - החלפת הילוכים לקויה, נקישה בשילוב הילוכים, ניקוי/החלפת מע' קירור שמן גיר, רעש וחופש ממערכת הנעה. (המוכר טוען שלפני כ-3 חודשים הגיר עבר שיפוץ - האחריות פגה).

בקיצור - לא מעט בעיות.

השאלה היא - האם כדאי בכלל להיכנס לעניין הזה - מוסכניק חביב שדיבר איתנו אמר לנו שיש כאן השקעה של כ-8-10K.

מה שאומר שאם אני קונה ב-12K ומשקיע עוד 10 - אני מקבל אוטו טוב ששווה בדיוק את המכירון שלו - 22K.

כדאי או לא כדאי :?::?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופל אסטרה אוטו מוצלח מאוד

אם תרצה אוטו קטן יותר אני ממליץ לך בחום על אופל קורסה

אוטו אמין וחסכוני חלקים לא יקרים יחסית לשאר יצרני המכוניות.

אני ירדתי לאוטו הזה אחרי מכירת יונדאי גטס ואני מבסוט מהאוטו עד השמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...