Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

באולם התצוגה של סמל"ת, רגע לפני העליה למטוס

אלעד
שימו לב! השרשור הזה בן 5840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בערב מיוחד לחברי מועדון אלפא רומיאו, התכנסנו באולם התצוגה הראשי של סמל"ת בכדי להפרד מאלפא מאוד מיוחדת.

סבלנות, מיד יגיעו תמונות נוספות.

DSC04605.jpg

DSC04614.jpg

DSC04612.jpg

DSC04627.jpg

DSC04630.jpg

DSC04634.jpg

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כן, אחרי כשבוע וחצי של ביקור בארץ הקודש, הגיע הזמן לחזור לארץ המגף.

DSC04603.jpg

DSC04604.jpg

DSC04606.jpg

DSC04607.jpg

DSC04608.jpg

DSC04615.jpg

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הייתה לי פעם אלפא, אוכלת שמן וכל הזמן במוסך. עדיף קורולה כמו של בן אחי.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזוהי הזדמנות מצויינת להעביר עוד ליטוף קטן לפני שנוכל לראות אותה רק בתמונות.

DSC04616.jpg

DSC04617.jpg

DSC04618.jpg

DSC04619.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהימה!, המנוע הזה בהחלט עושה חשק :twisted:.

העיצוב איזה עיצוב מ-ד-ה-י-ם .

אני רק קצת מאוכזב מהעיצוב הפנימי , למה הוא ניראה כל כך זול יחסית לרכב כזה? , למשל נהגתי באלפא GT היא ניראית הרבה יותר יוקרתית מבפנים מאשר ה-C8 מוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא יפה בהחלט, אבל זה רק אני או שהיא לא משהו בכלל מבפנים?! (שיתקן אותי מי שהיה בתוך האוטו) :roll:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא יפה בהחלט, אבל זה רק אני או שהיא לא משהו בכלל מבפנים?! (שיתקן אותי מי שהיה בתוך האוטו) :roll:

אני איתך. במיוחד הקטע עור(?) הזה שיש על הדאשבורד, נראה כמו משהו שקונים באוטו דיפו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הספציפי מסומן 001, דהיינו טרום ייצור. ברכבים הסדרתיים שנמכרים ללקוחות האבזור והגימור אחרים וההשערה שלי היא שהם גם די תלויים בגחמות הקונים המאושרים.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...