Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה אקורד החדשה-רשמים מנסיעת מבחן

רועי.א
שימו לב! השרשור הזה בן 7447 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

היום בבוקר עשיתי נסיעת מבחן על האקורד-דבר ראשון אני רוצה לציין את השרות היוצא מן הכלל של הונדה ת"א.

נתנו לי את ההונדה לבד לשעה-דאגו להניע לי אותה לשים מזגן לכוון את המושב המראות וכ'ו ואפילו את הרדיו הרכב נפלא-נוסע כמו רכב אירופאי,מאיץ פצצה ועולה כמו המזדה 6-מי שחשב לקנות מזדה 6 שיירד מזה ומהר וירוץ לקנות את האקורד החדשה-אני הייתי בהלם מהאוטו הזה-ממש ממש יפה ובעל יוקרה לא כמו ה6 עם הפלסטיקים הזולים והמצועצעים-נראה כאילו איזה ערס צבע אותם עם ספריי.

ההונדה יציבה ומנוע הVTEC בנפח 2.0 שנהגתי עליו מספק את הסחורה בגדול!

נ.ב אני לא קשור לחברה אבל אני מקווה מאוד שבקרוב אני אהיה בין הלקוחות המרוצים!

:lol:

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך כסף מיותר לזרוק על הונדה אז בקשה תהנה, במחיר שלה היתי לוקח C5 או לגונה.

לזרוק ? לא הגזמנו... ומה דעתך על זה שגם אני הייתי מעדיף את האקורד על ה-C5 ??? (את הלגונה החדשה אני לא מכיר בכלל ולכן לא מתייחס אליה כרגע)

אז אקורד זה ממש לא לזרוק, אבל כן, הוא יהנה.

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים

היום בבוקר עשיתי נסיעת מבחן על האקורד-דבר ראשון אני רוצה לציין את השרות היוצא מן הכלל של הונדה ת"א.

נתנו לי את ההונדה לבד לשעה-דאגו להניע לי אותה לשים מזגן לכוון את המושב המראות וכ'ו ואפילו את הרדיו הרכב נפלא-נוסע כמו רכב אירופאי,מאיץ פצצה ועולה כמו המזדה 6-מי שחשב לקנות מזדה 6 שיירד מזה ומהר וירוץ לקנות את האקורד החדשה-אני הייתי בהלם מהאוטו הזה-ממש ממש יפה ובעל יוקרה לא כמו ה6 עם הפלסטיקים הזולים והמצועצעים-נראה כאילו איזה ערס צבע אותם עם ספריי.

ההונדה יציבה ומנוע הVTEC בנפח 2.0 שנהגתי עליו מספק את הסחורה בגדול!

נ.ב אני לא קשור לחברה אבל אני מקווה מאוד שבקרוב אני אהיה בין הלקוחות המרוצים!

:lol:

קצת הגזמת, אתה לא חושב?

אז בוא אני יגיד לך ככה..

אני קניתי מאזדה 6 לפני חצי שנה ולאחר התלבטויות רבות-בינהם לגבי המונדאו והאקורד..

ה-c5 ירדה מהפרק מהר מאוד-שום מצב שאני אקנה אוטו צרפתי שעושה הרבה בעיות כבר בשנים הראשונות שלו על הכביש(שכן שלי קנה וקרסה לו מערכת החשמל לאחר חודשיים)..

המונדאו מצוניית ומדהימה- אבל אינה מושכת כמו המתחרות והשוק לא כל-כך טוב(שוב, לעומת המתחרות)

האקורד אכן משובחת, חזקה, ספורטיבית ויפה אבל לעומת ה-6 היא קשיחה מאוד-מתלים ממש קשים, אבזור מסריח בגרסה הזולה..(צלחות נוי,2 רמקולים וכו..)

ה-6 אמנם פחות מהירה ופחות ספורטיבית וצעקנית אבל גרסת הלקצ'ורי זולה בכמה אלפי שקלים מההונדה הבסיסית, נותנת הרבה יותר אבזור (מגנזיום-16 אינטש, בקרות משיכה ואחיזה למינהם,חיישני חניה וכו)

מנסיעה בשניהם- ה-6 הרבה יותר רכה על הכביש ונותנת תמורה מעולה למחיר הרבה יותר מהאקורד..

תוסיף גם סחירות גבוהה, יבואן מצליח, מוסכים אמינים וקיבלת חבילה הרבה יותר משתלמת מהאקורד- אני לא מצטער לרגע שבחרתי ב-6!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להוסיף רק שהאקורד בגרסת ה-COMFORT הפשוטה, נראית מבפנים פשוט "ריקה"!

רק שתי כריות אויר(!!) - נתון שמזכיר לי באלנו ושרייד.

הונדה אף פעם לא היו נדיבים באבזור הבטיחותי ברסאות הזולות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך כסף מיותר לזרוק על הונדה אז בקשה תהנה, במחיר שלה היתי לוקח C5 או לגונה.

אתה שונא אותי שאתה רוצה שאני יקנה רכבים כאלה??

הספיק לי רכב צרפתי אחד לכל החיים-שני הרכבים שהצעת זה מתכון לחיפוש בעיות-יראו מוסכים על בטוח כל שני וחמישי!

:roll:

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת האבזור בהונדה בגרסה הבסיסית ממש עלוב למכונית בדרג שכזה, וגרסת האקזקיוטיב

עולה כבר 170000+ וזה הבדל משמעותי לעומת המאזדה שעולה 145000 .

ההונדה פשוט יקרה מידי ואין לה שום יתרונות בולטים.

אני הייתי מעדיף בכל זאת C5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7447 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...