Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה אוקטביה vrs

rubycoupe
שימו לב! השרשור הזה בן 5847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,האוקטביה כרגע נראת לי אופציה מעניינת ,אבל לא משנה כמה האוטו טוב ומאובזר,תמורה גבוהה למחיר ושאר ירקות-אני כל הזמן שומע שקשה מאד למכור את האוטו כיד שנייה

אין מצב למכור במחיר המחירון-דהיינו ירידת ערך היסטרית....

עד כמה נכונה השמועה ורצוי מנסיון אישי...

מדובר כאמור בסקודה אוקטביה vrs 2008 רגילה לא סטיישן עם מנוע 2 ליטר tfsi

בתודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שתהיה בעיה למכור

יש עליה ביקורת טובה בחו"ל (נדמה לי שהיא יושבת על שילדה משותפת לגולף 5) וטוענים שההתנהגות שלה דומה מאוד לGTI.

אבל את זה בטח אתה יודע.

לגבי למכור - אני לא יודע כמה כאלו נמכרו סך הכל אבל לא ראיתי כזאת בלוחות ואני מניח שאם לא להגזים במחיר אז אפשר למכור (צריך לבדוק את ירידת הערך שלה מול הגולף)

תיקח אחת משנתון 2005 - גולף GTI ואוקטביה vRS (תבדוק עלות כאשר היו חדשות והיום)

שיהיה בהצלחה,

אתה מחליף את הקופה, או בנוסף?

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

לדעתי יותר קשה למצוא אחת יד שניה מלמכור אחת יד שניה ולכן כיאה לרכב ספורטיבי המחיר יהיה גבוה מהמחירון.

באש רל מנוע 2.0 TFSI, האוקטוביה נשארה בין היחידות אם לא היחידה מבית ואג שמגיע עם המנוע הזה כתוצאה מהמעבר של כל הקונצרן לTSI

בכל מקרה לנו בבית יש את המנוע הזה בלאון והוא פשוט מנוע מעולה.

באשר לרכב עצמו ולתמכיר של כחדש, במקרה יצא לי לערוך אתמול שיחה עם נציג סקודה שאמר לי שמחירה על הכביש כחדשה הוא בערך 170K וכשדיברנו היתה אופציה להוריד במחיר או מאידך להוסיף תוספות כמו גלגלי 18 במקום 17, קסנון מקורי וכו'

מהנק' מבט שלי אני חושב שזהו רכב מעולה ואנחנו בהחלט שוקלים אותו במשפחה בעתיד הקרוב רחוק

מקווה שעזרתי

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הרכב הוא אופציה מצויינת וגם אנחנו בבית בולשים לעברו...

שיטה מצויינת לבדיקת השוק, פרסם מודעה ביד-2 עם נתונים של הרכב וראה כמה אנשים מתקשרים.

שיטה זו אומנם תעצבן מס' אנשים אבל תתן לך מושג לגבי הביקוש.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ביקוש - אני בטוח שיש, השאלה היא כמה לוי שוחט אותה במחירון. :|

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...