Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמות מתות בסתר: מדוע נהגים מרשים לעצמם לטוס ב-140 על כבישים ציבוריים?

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 5817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבחינתי, מגבלת מהירות זה דבר מלאכותי. אף מחוקק לא יכול להגיד לי מה המהירות הנכונה לקטע דרך - כמו שאני חושב שזה נכון לסוע 20 קמ"ש בתוך סמטה בעיר, למרות שמותר 50 קמ"ש, כך אני חושב שזה לא מוגזם לסוע 160 וצפונה על איילון כשבאמת אין אף אחד,

בקיצור, אל תסיק מסקנות נמהרות. רגל ימין שלך חכמה יותר מכנסת ישראל. גם הנעל.

שלום לך

אני מבין למה אתה כותב את המשפט שלמעלה אבל קשה לי לראות איך כל נהג

ינהג לפי איך שנראה לו לנכון

אני יכול להבין מהכתוב וגם לפי הצבע של הכינוי שלך שאתה יותר מודע מהנהג הממוצע לסכנות

הבעיה שיש הרבה נהגים לא מודעים בכלל (שזה רוב הנהגים בעצם) ולכן יש חוק

אני חושב שצריך להעלות את המהירות המותרת

אבל לא לעשות רק מה שנראה לי נכון לעשות

המשפט האחרון שלך נכון לצערנו :roll:

vw-golf כתב:

זו פאקינג מדינה דמוקרטית, זה לא שהוא הרים יד על מישהו, אז חלאס, סתמו פיות!!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הבעיה שיש הרבה נהגים לא מודעים בכלל (שזה רוב הנהגים בעצם) ולכן יש חוק

סע בכביש י-ם ת"א במהירות הזרימה של התנועה, תתעלם ממד המהירות של הרכב לכמה דקות, תסע רק לפי המהירות הנכונה של הכביש והתנועה שסביבך.

עכשיו תבדוק באיזה מהירות נוסע הרכב - אתה תגלה שאתה נוסע במהירות של 120-125 קמ"ש ואני מדבר על נסיעה רגועה ומינהלתית לחלוטין.

באותה המהירות נוסע סביבך כל עם ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זאת המהירות הריאלית לשיוט ברכב מודרני בכביש מהיר סלול היטב.

ממשלת ישראל עסוקה מדי בלשים מצלמות מאשר להתאים חוקי התנועה ואת תפקוד מתנ"א לעולם המודרני.

אם אנשים היו מתחילים לקבל דוחות על אי שמירה על הימין, על התפרצות לכביש (הפרעה לתנועה), על אי שמירת מרחק, על חגורת בטיחות, על סטייה מנתיב(!!!).

אז אולי תאונות הדרכים היו יורדות, אבל בנתיים כשרוב ניידות מתנא עסוקות בלעמוד אחרי ירידה ארוכה בכביש ישר בשבת בבוקר... אין עם מי לדבר.

אולי יבוא היום ששר התחבורה ינסה לעצור את תאונות הדרכים ולא להילחם בהן, ואולי גם יבוא היום שמישהו יתן לגלעד ארדן שתי סתירות ויוציא אותו מהבועה... לא בעצם זה בחיים לא יקרה. אז נמשיך לברוח לשוליים מול כל מיני חולי נפש שעוקפים בדרך לא פנוייה, ולחשוש לחיינו באיילון.

נסיעה טובה, דני.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כאן בשביל להחזיר אותך למציאות. להזכיר לך שאתה לא באמת נוהג בלוטוס, אלא סתם מתחבא מאחורי מקלדת.

להסביר לך שאף אחד לא צריך את האישור שלך בשביל לכתוב בפורום... דברים כאלה, אתה יודע. :rolleyes:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כאן בשביל להחזיר אותך למציאות. להזכיר לך שאתה לא באמת נוהג בלוטוס, אלא סתם מתחבא מאחורי מקלדת.

להסביר לך שאף אחד לא צריך את האישור שלך בשביל לכתוב בפורום... דברים כאלה, אתה יודע. :rolleyes:

במילים אחרות, סתם לעצבן ולעשות "נו נו נו".

oh well, צריך גם כאלה לגוון :lol:

חג שמח.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש 9 = דחלילים

כביש בגין הכל דחלילים פרט ל-2 מקבילות.

מה אתה מבלבל את המח כל דחליל יכול להפוך למצלמה בכביש בגין יש 3 מצלמות לכל כיוון .

פעם בחודשיים בערך מחליפים את המקום של 2 המצלמות הפעילות אני בעצמי צולמתי שם פעמיים בהפרשים של חצי שנה (לאותו כיוון כל פעם במצלמה אחרת)

לכל מי שחושב שדחליל זה דחליל קבוע אז הוא טועה לכל דחליל יש פתח מאחורה עם מנעול ובדיוק בדקה מרכיבים בתוכו מצלמה .

יצאתי עמבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מד"ר בקר למדתי כי הזמן אותו אתה מבלה על הכביש מביא אותך לסיכון.

לכן רצוי וכדאי לקצר את הזמן בו אתה מצוי בסיכון.

אין זה אומר כי עלייך להתנהג או לנהוג בחופזה אלה שלעיתים במקום ובזמן הנכון, חרף ההיגיון ה"ישראלי" של העליהום על מהירות, חכם יותר גם מבחינה מערכתית להעלות מהירות במקום להורידה.

ירון

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממשלת ישראל עסוקה מדי בלשים מצלמות מאשר להתאים חוקי התנועה ואת תפקוד מתנ"א לעולם המודרני.

אם אנשים היו מתחילים לקבל דוחות על אי שמירה על הימין, על התפרצות לכביש (הפרעה לתנועה), על אי שמירת מרחק, על חגורת בטיחות, על סטייה מנתיב(!!!).

כדי לעשות את זה הם צריכים שינוי תפיסה מוחלט:

נסיעה בניידות מוסוות

הסרטת העברה כדי להוכיח אותה בבית המשפט

נכונות מצד האוצר (!!!) להסכים לירידה בהכנסות המדינה, בשל הקטנת מספר הדו"חות המניבים.

להתחיל להתאמץ.

בעיני, לא סביר שזה יקרה ובטח לא בעידן - הרס"ר שהיה לשר (יצא לי חרוז :lol: ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי להודיע לך אבל בתמונה זה אני.

ביום יום אני רוכב על אופנוע,עוקף בפקק על 140.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמו רוב חובבי הרכב יודע היכן המצלמות הקבועות בנתיב בו אני נוסע,

בכבישים חדשים/לא מוכרים אני לא מרשה לעצמי לעבור את ה 120 ללא שדה ראייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמעט בטוח שרוב הנהגים שמרשים לעצמם "לטוס" 140 שאני לא חושב שזה גבוה בכביש איילון ובכלל בכבישים המהירים הם נהגים לא חדשים אז אין להם את הפחד של השלילה כמו שלכל נהג חדש יש + כמו שכבר אמרו פה אנשים הנהגים פשוט יודעים איפה המצלמות והם נזהרים ברגע שהם מגיעים אליהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגים מרשים לעצמם לבדוק לאן האוטו שלהם יכול לקחת אותם כשהכביש ריק, זה לגיטימי מאוד.

כשהכביש בעל 3 ניתבים לדוגמה וריק ממכוניות איזו סיבה יש לא ללחוץ על הגז? (לא מדובר במהירויות גבוהות במיוחד כמו 160+ אלה 140 לדוגמה).

אני לא חושב שיש נהג בעולם שאי פעם לא לחץ על הגז בכביש מהיר והגיע לקצת הרבה מעל המותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתחיל להתאמץ.

וכל השאר מיותר... ;)

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...