Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמות מתות בסתר: מדוע נהגים מרשים לעצמם לטוס ב-140 על כבישים ציבוריים?

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 5818 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

התשובה לכך די פשוטה, אנשים טסים (שוב בהתעלמות מההבט החוקי / מוסרי) כשמתקיימים שני התנאים הבאים:

- הנהג מרגיש שהכביש בטוח לנהיגה מהירה.

- ישנו סיכוי (סובייקטיבי) קלוש להתפס.

לדוגמא בכביש י-ם ת"א אני מקפיד להתאים את המהירות לתנאי הדרך והעומס. המהירות החוקית "קצת" פחות מעניינת אותי.

איך שיורדים מכביש 1 לכביש 9 (ואח"כ לבגין), אני מוריד מהירות ל- 80 למרות שהכביש משובח ומאפשר מהירות גבוהה בהרבה כי האיזור זרוע מצלמות מהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Does the Valentine is effective also in Europe? Because it's compltely impossible to drive here with all the cameras

In Russia it's doesnot matter, because thereare no cameras:):evil:

אלפא, מעלה את הדופק

alfa 164 Super V6 96', alfa 33 1.7 I.E

alfasud Sprint QV ,alfa 159 JTDm

'Lincoln Navigator 5.4 V8, Volga GAZ-24 74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

heffels.

בוא ספר לי על מדינות בהם הכבישים המהירים מוגבלים ל90 קמ"ש.

ואל תתן לי את הבדיחה של 110 כי כרגע אין בארץ כביש שמותר לנסוע בו 110 חוץ מכביש 6 וכמה קילומטרים בכביש 1.

דריש, איפה שאני פוחד שתחמוק מעיני מצלמה, אני לא נוסע מהר.

מעבר לזה, אני משתדל שלא להיות מהיר מדי ביחס לתנועה ולהבדיל מהישראלי הממוצע אני אשכרה מרוכז בכביש ובמה שקורה סביבי ולא בפלאפון, או במערכת.

כשאני מרגיש צורך לענות לטל' (יש לי דיבורית), אני מוריד מהירות, כי למרות שיש לי אחלה חלוקת קשב, זה עדיין לא מספק אותי ואני לא שם את החיים שלי על זה.

כנ"ל כשאני רוצה להעביר יותר משיר או שניים קדימה במערכת.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להלן רשימת הגבלת המהירויות בעולם , אם כבר בדקתי למה לא לחלוק איתכם:-)

ארגנטינה 130

אוסטרליה 110

אוסטריה 130

בלגיה 120

ברזיל לא מוגבל

בולגריה 130

קנדה 110

סין 120

קרואטיה 130

קפריסין 100

צכיה 130

דנמרק 130

אסטוניה 110

איי פרו 80

פינלנד 120

צרפת 130

גרמניה- לא מוגבל

גיברלטר 50

יוון 130

גרינלנד 80

הונג קונג 110

הונגריה 130

הודו 80

אינדונזיה 140

איסלנד 90

אירלנד 120

ישראל 110

איטליה 130

יפן 100

קוריאה 120

לטביה 90

ליכטנשטיין 80

לוקסמבורג 130

מלזיה 130

מלטה 110

מקסיקו 120

הולנד110

ני זילנד 100

נורווגיה 100

פירו - אין הגבלה

פיליפיניים 120

פולין 130

פורטוגל 120

רומניה 130

רוסיה 110

סרביה 120

סינגפור 90

סלובקיה 130

סלובניה 130

דרום אפריקה 120

ספרד 120

שבדיה 120

שוויץ 120

טייוואן 110

טורקיה 120

אנגליה 113

וונצואלה אין הגבלה

ארה"ב 129

המהירות המותרת בישראל די גבולית ביחס לעולם.

:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיילון, כביש החוף, כביש 5, כביש 6 - אין מצלמות נייחות בכלל. לא דחלילים ולא עמודים. יש ניידות עם מצלמה לפעמים, אבל אותן קל לזהות - או, לחילופין, וולנטיין שעושה עבודה נאמנה.

מבחינתי, מגבלת מהירות זה דבר מלאכותי. אף מחוקק לא יכול להגיד לי מה המהירות הנכונה לקטע דרך - כמו שאני חושב שזה נכון לסוע 20 קמ"ש בתוך סמטה בעיר, למרות שמותר 50 קמ"ש, כך אני חושב שזה לא מוגזם לסוע 160 וצפונה על איילון כשבאמת אין אף אחד, ב3 בבוקר, או ת"א חיפה על ממוצע 130-140, או כביש 6 על 170. עם אמצעי ההגנה האלקטרוניים המתאימים, פשוט תסע לפי התנאים.

גם תתפלא לדעת כמה שזה תלוי במכונית. עם המאזדה 3 שהייתה לי עד לפני שנה, 170 קמ"ש זו מהירות גבולית באמת. אתה לא מרגיש נוח, ובטח שהאוטו לא. שיוט לא יעלה על 130 קמ"ש, ואתה יכול לספור כל קמ"ש וקמ"ש ממושב הנהג גם עם ספידומטר מקולקל.

עם הGTI, כל מהירות מתחת ל180 היא מהירות שיוט. קרוב משפחה מבוגר - אחד שלא עובר את ה100 קמ"ש, לרוב - שלקח לי את האוטו לשעה סיפר לי איך הוא מצא את עצמו על 160, בזמן שהוא בטוח שהוא נוסע 110. וזה עוד היה בכביש שנמצא בו מארב לייזר קבוע, כך שהוא התכוון למה שהוא אמר.

כשעשוע עם נוסעים באוטו שלי, אני נוהג לשאול - בזמן שיוט רגוע - כמה אנחנו נוסעים. התשובה בדרך כלל נוטה מטה ב50 קמ"ש.

בקיצור, אל תסיק מסקנות נמהרות. רגל ימין שלך חכמה יותר מכנסת ישראל. גם הנעל.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויש מספיק דוגמאות של מדינות בה המהירות מוגבלת ל90

בוא לא נשווה את מצב הכבישים בארץ לשאר העולם...

והדעות החפיפניקיות שלך ותפיסת ה"יהיה בסדר" לא נראה לי יובילו אותך למקום טוב.

כי אם יבוא לך בור ב 140 , לא יעזור לך כלום

גם אם יבוא לך בור ב-40 קמ"ש שום דבר לא יעזור לך,

חוץ מכדורים נגד כאבים, לגב.

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר שבד"כ "מגביל" אותי בבחירת המהירות (אלא אם זה סיבובים) - בינינו, הוא צריכת הדלק,

וסבירות השוטר שיחכה לי בהמשך הכביש הישר והמואר.

אף מחוקק לא יכול להגיד לי מה המהירות הנכונה לקטע דרך - כמו שאני חושב שזה נכון לסוע 20 קמ"ש בתוך סמטה בעיר, למרות שמותר 50 קמ"ש, כך אני חושב שזה לא מוגזם לסוע 160 וצפונה על איילון כשבאמת אין אף אחד, ב3 בבוקר, או ת"א חיפה על ממוצע 130-140, או כביש 6 על 170. עם אמצעי ההגנה האלקטרוניים המתאימים, פשוט תסע לפי התנאים.

השאלה שבעצם כל נהג צריך לשאול את עצמו היא לא "על כמה אני נוסע"

אלא "כמה אני מסוגל לראות קדימה" ולפי זה להתאים את מהירות הנסיעה.

לא פעם גם אני מוצא את עצמי מזדחל בסמטאות על 20 - 30 מקסימום בלי שום בושה.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5818 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...