Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה ברכישת טרקטורון

amedi
שימו לב! השרשור הזה בן 5780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, החלטתי לקנות טרקטורון ואני די חדש בעניין עשיתי 2 טיולים אבל אני לא ממש מבין בהם.

יש לי 15K אני רוצה טרקטורון ספורט ידני. יש לי ידע אז את רוב התיקונים אני יעשה לבד השאלה איזה טרקטורון מומלץ. לפי מה שהבנתי אני יכול לקנות את הEX או את הסקרמבלר בערך בשנת 96 97. אני גר בירושלים זה יהיה טרקטורון לשבתות בלבד.

אני אשמח אם מישהו יכול לעזור לי להגיע להחלטה נכונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אל תתקרב לסקרמבל 400 סמ"ק רק הסקרמבלר 500 סמ"ק מומלץ וגם המגנום 425 מפניי שהם 4 פעימות יותר אמינים חוץ מהם אל תתקרב לשום פולריס,גם אני בימים אלה מחפש טרקטורון, הונדה ex היא בחירה טובה שגם אני חשבתי עליו ,קצת מטריד אותי שהוא קטן מיימדים, יש הרבה סוגים בשוק אבל תלוי מה אתה מחפש מטרקטורון.?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על הימאאה ווריאר

תקבל יותר כוח מהEX שכבר קרעו להם ת'צורה ונדיר למצוא אחד כזה בלי ריתוכים בשילדה או בלי נזילות מנוע

עם הווריאר תהנה יותר מבחינת כוח ונוחות קצת בעיות חשמל עם הקטע של הסלילים שמיתחממים ואז הולכים פייפר

אבל אם תדע לשמור זה לא יקרה..

יש לך גם הסקמבלר כמובן אבל כמו שרשמו מעליי

לא כדאי להיתקרב

המון בעיות מנוע מכיוון שהוא 2 פעימות והבלאי שלו כפול מכל מנוע 4 פעימות

בקיצור אם יש לך זמן וכיס מאוד עמוק תיקנה סקמבלר 400

מקווה שעזרתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת ממה שאני יודע.

לפני כשבוע וחצי עשו לי סיבוב על טרקטורון מחברת בובמריידר 650 סמ"ק והדבר הזה פשוט כל כך יציב

ומהיר בשטח פשוט מדהים!

http://www.waltercedric.com/quad/bombardier_im/bombardierDs650Baja.jpg

חיייה רעה.

הכל לרכב

חנות אודיו ואביזרים לרכב

תחפשו אותנו בעמוד הפייסבוק - הכל לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הדי אס וגם הארטיקט דיויאקס 400 ,וגם פרדטור אלה כלים רציניים יותר לא הצעתי אותם כי הם לא בתקציב של הבחור המתעניין, אני הולך לכיוון קימקו מקסר 250 שנת 2006 הבנתי שהטרקטורון אמין מאוד חלקים זולים וגם נסעתי עליו יחסית ל250 הוא נוסע נחמד.חשבתי גם על אי אקס של הונדה וגם על ווריאור אבל הם ישנים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...