Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'אנטים של חברת KAYOWA, מידה 16" האם עדיפים על ג'אנטים "זבל סיני" מידה 14"?

Volk
שימו לב! השרשור הזה בן 5841 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כעקרון השאלה בכותרת.

בשבוע הבא אני אמור לקבל קיט הנמכה של SKUNK2 שישבו על בולמים של KYB.

כמו כן אני קונה מחבר ג'אנט של חברת KAYOWA היפנית שנחשבת לטובה כולל צמיגים במידה 195\45\R16.

עכשיו, ידוע לי העניין של הגדלת ג'אנט=יותר משקל= סבל לרכב.

אך כרגע יושבים אצלי ג'אנטים רגילים של איזה חברה סינית, כל פעם שהייתי בפנצ'רייה להחליף צמיגים , כשהבחור לקח את הג'אנט כדי להחליף צמיג הוא התפלא עד כמה הוא קל, ובאמת הג'אנט זבל סיני שלי קל מאוד, אבל! שאלתי היא, האם KAYOWA הג'אנט 16 שלה יהיה קל יותר מהג'אנט שלי, או לחילופין כבד משמעותית עד כדי פגיעה שאני ירגיש אותה בביצועי הרכב?

ובכלל מישהו מכיר את החברה, מה אתם חושבים עליה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בעצמך רשמת:

חברת KAYOWA היפנית שנחשבת לטובה

ואחר כך אתה שואל מה אנחנו חושבים עליה?

בכל מקרה, חברה זו לא ממש מוכרת בארץ אך בחו"ל דווקא שומעים עליה לא מעט. עם זאת, לא טובה כמו OZ או BBS הטובות ממנה בכל פרמטר.

המוצרים שלה בדרך כלל לא שוקלים הרבה. בפעם האחרונה שבדקתי, סביב ה-5 KG לג'אנט 15". משקל מאוד תחרותי, לפעמים עדיף מ-OZ.

עם כל זאת, סביר להניח כי ה-16" ישקלו יותר מה-14", גם אם הם קלים במיוחד.

PIT STOP משווקים אותם במחירים דומים ל-Speedline , LENSO ודומיהם. כך שניתן להסיק שלא צריך לזלזל בהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של ג'אנט כזה במידה 16 אינץ' ,הם יותר כבדים מהג'אנט 14 שישב לפני, שאותו הבאתי מאוטודיפו.

HU: CLARION 785 BI-AMP AMP:SUNDOWN SAX100.4C\SAE1200D COMP:HYBRID CLARUS 6C\ HYBRID L1PRO SUB: AA HAVOC 15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי מ 185.65.14 ל 195.50.16 לא מרגיש הבדל בסחיבה ,הגלגלים פחות "מפרפרים" אבל זה כנראה בגלל הצמיגים המגעילים שהיו לי .

HU: CLARION 785 BI-AMP AMP:SUNDOWN SAX100.4C\SAE1200D COMP:HYBRID CLARUS 6C\ HYBRID L1PRO SUB: AA HAVOC 15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'נטים הינם יד שנייה, אני קונה אותם מהמכונאי שלי, לא שאלתי רוחב ג'אנט.

האם יש כאן מישהו שעקב מעבר למידה 16 ממידה 14 למשל חווה איבוד כוח דרסטי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי מ 15 אינץ' ל 17 אינץ' . היה איבוד כוח משמעותי .

אבל ב 27 אינץ' אין איבוד כוח .

:shock:

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מידת הצמיגים של ה 14" ?

בלי זה לא תוכל לקבל תשובה מדוייקת

סך הכל לא ניראה לי שה 16" יצאו קטנים יותר ככה שסביר להניח שתאבד כח שיורד לכביש גם הספידומטר לא יראה את המהירות האמיתית, יהיה לך שינוי בבלימה (טיפה לרעה) וכמובן שתרגיש הבדלים בהתנהגות

יאשה, האם הרגשת איבוד אחיזה ב 27" ?

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאשה, האם הרגשת איבוד אחיזה ב 27" ?

חופשי .

בכל פעם שהייתי מגיע למקסימום "כח" , היה נגמר לי הדם בגוף והייתי מאבד אחיזה ברצפה כי הייתי מתעלף...

:wink:

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר פירוט לגבי השינוי התנהגות?

האם השינוי עלול לפגוע גם במכלולי ההיגוי\ציריות\בלימה?

וסה"כ כשמדובר באיבוד כוח, האם מישהו יכול להגיד במה הוא נמדד , כלומר איך בדיוק מרגישים אותו? הרכב סוחב פחות טוב? הרכב מאיץ פחות מהר?

והאם הורדת משקל מהרכב כאשר אני ישים את הג'אנטים יפתור משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לראות כאן ש סך הכל על הנייר הם כמעת זהים בגודל,

בפועל הגלגל החדש יהיה טיפה יותר גבוהה כי החתך הנמוך פחות קורס תחת משקל הרכב.

לדעתי לא תרגיש הבדלים משמעותיים מיבחינת כח, אם אתה מפרפר בראשון אז תפרפר פחות בגלל רחב הצמיג

תאורטית אמורה להיות לך בלימה טובה יותר כי הצמיג רחב יותר וזה בצירוף לחתך הנמוך אמור לתת לך אחיזה והיתנהגות טובה/ספורטיבית יותר בפניות.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5841 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...