Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך יעוץ - רכב עד 10,000 ש"ח

נירוס
שימו לב! השרשור הזה בן 5839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טוב וחג שמח לכולם,

כמו שכתבתי בכותרת אני צריך יעוץ לרכב עד 10,000 שקלים חדשים,

הדרישות שלי מהרכב הן:

1. אמינות

2. בטיחות

3. חסכוני בדלק

חשוב לציין שרוב הזמן הרכב יסע בעיר ובסופי שבוע נסיעות של 80 ק"מ.

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של רנו קליאו 93

אני אשמח להמליץ לך על הרכב הנ"ל .

הרכב נוח כמו כל רכב צרפתי ,קטן ,זריז וחסכוני - לדוגמא על מיכל דלק מלאי אני עובר כ 517 ק"מ (ב35 ליטר)

ממליץ לחפש דגם ידני ולא אוטומטי במצב שמור ומטופל מהשנים 93-95 ניתן למצוא דגמים שמורים מהשנים הללו שכוללים מזגן ,הגה כח,חלונות חשמל,נעילה מרכזית.

בהצלחה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעייה שקשה למצוא בתקציב כזה שילוב של בטיחות ברמה מודרנית עם אמינות.

ממליץ על סויפט ושרייד, הן מאוד אמינות, עלות אחזקה נמוכה. אבל הן לא ממש עומות בקריטריון מס' 2 שלך.

במחיר כזה אפשר לקנות גם אפלאוז עם מנוע 1.6, רכב אמין, חסכוני יחסית וגן די זול לאחזקה.

עם רוב נסיעות בעיר, אז סויפט ושרייד בדיוק תפורות עלייך.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על אפלאוז (כבעלים של אחת כזו ....) , בסכום כזה יהיה קשה למצוא רכב שמוגדר בטיחותי בסטנדרטים של 2008 כי אלו יהיו רכבים בני 12-15 ואלו רכבים בלי כריות אויר ושאר שכלולים של היום ...רכב אפלאוז עם גיר ידני יכול להגיע לצריכת דלק של אחד לעשר....רכב זריז כי 1600 סמ"ק מורכבים על בודי של 1050 ק"ג וגם סוחב מצויין אם יש עליות....חייב להיות עם מים ירוקים ברדיאטור אחרת קורוזיה במנוע האלומניום....אמין מאוד מאוד (לפחות שלי) עם 186 אלף ק"מ עושה רק טיפולי 10000 והוא אצלי כבר 10 שנים ולא אוכל שמן או מים....עדיף כאמור ידני על אוטומט ועדיף משנת 94 שאז זאת הזרקה ולא קרבורטור ולכן יהיה יותר חסכוני בדלק....יש ביד 2 מעל 500 רכבים כאלה ואם תחפש טוב טוב ובסבלנות תמצא אפלאוז טוב.בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על אפלאוז (כבעלים של אחת כזו ....) , בסכום כזה יהיה קשה למצוא רכב שמוגדר בטיחותי בסטנדרטים של 2008 כי אלו יהיו רכבים בני 12-15 ואלו רכבים בלי כריות אויר ושאר שכלולים של היום ...רכב אפלאוז עם גיר ידני יכול להגיע לצריכת דלק של אחד לעשר....רכב זריז כי 1600 סמ"ק מורכבים על בודי של 1050 ק"ג וגם סוחב מצויין אם יש עליות....חייב להיות עם מים ירוקים ברדיאטור אחרת קורוזיה במנוע האלומניום....אמין מאוד מאוד (לפחות שלי) עם 186 אלף ק"מ עושה רק טיפולי 10000 והוא אצלי כבר 10 שנים ולא אוכל שמן או מים....עדיף כאמור ידני על אוטומט ועדיף משנת 94 שאז זאת הזרקה ולא קרבורטור ולכן יהיה יותר חסכוני בדלק....יש ביד 2 מעל 500 רכבים כאלה ואם תחפש טוב טוב ובסבלנות תמצא אפלאוז טוב.בהצלחה.
מחזק את ההמלצה אך ורק ידני.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני יודע שרק ידני, אבל השאלה אם עדיף לי את השרייד ששמתי עליה עין או את הקליאו שהמליצו עליה או אפלאוז, אני לא מבין גדול.

ושוב, האוטו יצא מחוץ לעיר בסופי שבוע..לכן אני לא רוצה רכב שיעשה לי בעיות אמינות ואני יתקע איתו מחוץ לעיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני כותב פעמיים ברצף פשוט נעלמה לי אפשרות העריכה,

מה אתם אומרים לגביי פיג'ו 205 וסובארו ג'אסטי? רכבים אמינים? מסוגלים לנסוע נסיעות ארוכות אחת לשבוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני כותב פעמיים ברצף פשוט נעלמה לי אפשרות העריכה,

מה אתם אומרים לגביי פיג'ו 205 וסובארו ג'אסטי? רכבים אמינים? מסוגלים לנסוע נסיעות ארוכות אחת לשבוע?

בגדול אין רכב שיתקשה לעשות נסיעות ארוכות וכל זה בתנאי שהוא תקין ומטופל גאסטי יותר אמין מה205 האפלאוז אמינה מאוד אם היא מטופלת ,לדעתי אל תשבור את הראש לך על אפלאוז יותר אוטו יותר גדול ויותר נוח בנסיעות ארוכות מגאסטי ו205 רק תזכור לבדוק טוב טוב את המנוע לפני שאתה קונה.

דגמי אפלאוז:90-93

L -ללא שם תוספת חוץ ממזגן

Ls - הגה כח,מזגן,נעילה מרכזית

X -עם כל התוספות

משנת 94 הדגמים משתנים וכן גם המנוע עם יותר כ"ס והזרקת דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...