Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שטיחונים להונדה ג'אז

Jen
שימו לב! השרשור הזה בן 5846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אמא שלי רכשה הונדה ג'אז (שנת 2003) במצב מעולה. אנחנו מאושרות עד הגג! הדבר הזעום היחיד שמעכיר את השמחה הוא שהאוטו הגיע בלי שטיחונים (בכלל). הבעלים הקודמים גזר שטיח וזה קצת.. אהמ... מכוער. אז רציתי לעשות לאמא הפתעה ולרכוש שטיחונים.

דבר ראשון - חיפשתי בebay ולצערי הרב השטיחונים נמצאים אך ורק באנגליה - כלומר, לרכבים עם היגוי ימני. חיפוש יסודי נוסף, הפעם בגוגל - לא הניב תוצאות.

על כן רציתי לשאול, האם יש אפשרות להשיג שטיחונים כאלו בארץ? כמובן, לא חייבים חדשים.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לגאז' שטיחים מקורים והם מסופקים עם רכבים חדשים.

לפי דעתי יש שתי אפשרויות:

1. לחפש בפירוקיה: זול אבל נדיר.

2. לשאול את היבואן.

אריאל:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקשרו למאגר (האחים כדורי) לבדוק אם יש להם משומשים. המאגר מוכר רק למוסכניקים , בצע את ההזמנה דרך המוסכניק שלך.

חג שמח

איש באר שבע שמאוד אוהב אותכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקשרו למאגר (האחים כדורי) לבדוק אם יש להם משומשים. המאגר מוכר רק למוסכניקים , בצע את ההזמנה דרך המוסכניק שלך.

חג שמח

הכותבת זה לא הוא אלא היא!

אפשר לקנות כאלה שטיחונים פשוטים באייסי או בהום סנטר ב50 שקל.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לגאז' שטיחים מקורים והם מסופקים עם רכבים חדשים.

לפי דעתי יש שתי אפשרויות:

1. לחפש בפירוקיה: זול אבל נדיר.

2. לשאול את היבואן.

אריאל:-)

סליחה על הבורות, היכן מוצאים פירוקיה במרכז ו/או בחיפה?

אצל היבואן, סביר להניח שהשטיחונים יעלו המון, נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חג שמח

מאגר? אחים כדורי?

יש לך אולי טלפון שלהם? על מה מדובר? (אני מצטערת, אין לי מושג על מה אתה מדבר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על הבורות, היכן מוצאים פירוקיה במרכז ו/או בחיפה?

אצל היבואן, סביר להניח שהשטיחונים יעלו המון, נכון?

תנסי את זה:

1] http://www.musach.co.il/details.asp?id=459

2] פרוקיות באזור המרכז

3] בהצלחה!

מאגר? אחים כדורי?

יש לך אולי טלפון שלהם? על מה מדובר? (אני מצטערת, אין לי מושג על מה אתה מדבר)

אלוהים לא מצאתי את האחים כדורי לך אני ממליץ לך על http://www.yazdib.com/ את האמת לא מצאתי שם ידיות לסקודה שלי אבל נראה לי שתמצאי שם את מבוקשך. טוב הצלחה!!

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...