Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שאלות

WebWizard
שימו לב! השרשור הזה בן 7899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי

אז ככה

קודם כל הייתי רוצה אוטו ספורטיבי, אבל לא נראה לי שמשהו ממש נכנס בתקציב של 20,000 (אלא אם זה ממש ישן כמו למשל שנת 90 או משהו כזה ואז אני יצטרך להשקיע הרבה מאוד כסף בהתחלה על האוטו, דבר שאין לי יכולת אליו כרגע.) בכל מקרה, מה אתם הייתם קונים בכזה תקציב? לא סיטרואן כי אבא שלי בכלל לא מוכן לשמוע על זה.. אני מעדיף אוטו קטן (3 דלתות יהיה טוב בשבילי).

ועכשיו, עוד שאלה (החשובה ביותר)

ראינו פג'ו 205 FOREVER של חבר של אבא שלי. עכשיו, הפג'ו היא שנת 95 דגם GR עם 3 דלתות, אמרנו לו שהמחירון שלו הוא 20,000 ש"ח אז הוא רוצה 2000 מעל המחירון בגלל שהוא "השקיע" באוטו.. הרכב עבר טיפול 10,000 לפני כמה ימים וגם הותקן לו מזגן חדש לא מזמן.. מה אתם אומרים, כדאי אם הוא לא יתפשר במחיר לשלם לו 22 אלף על הרכב? הרכב הוא יד שניה עם 120,000 קילומטר ושמור מאוד.

בעיקרון, אני יותר מעוניין בפג'ו הספיציפית הזאת שכתבתי למעלה, השאלה, אם נראה לכם שזה שווה..

תודה מראש

איציק

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תראה בעיקרון המחירון של 106 ראלי 1.3 שנת 95 הוא 21500

זה אוטו ספורט לכל דבר

שלדה מצויינת

הבעיה שהוא לא מתאים לכל אחד, אתה צריך להיות מוכן להתחייבות איך אומרים :?

וגם שבד"כ האלו שבמצב טוב וטיפלו בהם ירצו עליהם מעל המחירון

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה שום סיבה לתת מעל המחירון על רכב פיג'ו 205 סטנדרטי.

נהפוך הוא. אם הוא לא היה מתקן את מה שהיה צריך לתקן אז היית משלם לו מתחת

למחירון. מכיוון שהכל תקין מחיר מחירון הוא איכשהו בסדר.

כל זאת בתנאי שאין הפתעות בבדיקה.

הייתי ממליץ לפני הבדיקה אפילו להעיף מבט כללי על כמה נקודות :

1. הפלסטיקה ברכב שנוטה להתפרק ( בדקתי עם חבר פיג'ו 205 שנת 98 והופתעתי לרעה), כלומר לוח שעונים והכל.

2. וו גרירה קדמי. כיפוף קל יכול לפגוע אנושות בסחירות של הרכב.

3. חלודה במסגרות הדלתות. במיוחד ידועה בעיה מסויימת בשנים 95-96...

הייתי ממליץ לעשות חיפוש במחירון של לוי יצחק , חיפוש עפ"י מחיר ולראות אילו עוד מכוניות יכולות להכנס לתקציב שלך.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי, היום הלכנו לראות 205GTI שנת 92, האוטו במצב די טוב (לפי מה שאני מבין) ואנחנו לוקחים אותו לבדיקה, בעזרת השם הכל יהיה טוב ואז יהיה לי GTI !! :D

רק הייתי חייב לעדכן :D

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שאתה מוכן כלכלית ונפשית להחזיק 205GTI ?

מדובר ברכב "חולני" משהו - אבל מאוד מהנה. הכסף צריך להיות נזיל בשביל להנות ממנו עד הסוף.

כמו שרוני אמר - אני מקווה שאתה יודע למה אתה נכנס... (לא מדובר בסתם 205 1.4 עם יותר כוח).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי, היום הלכנו לראות 205GTI שנת 92, האוטו במצב די טוב (לפי מה שאני מבין) ואנחנו לוקחים אותו לבדיקה, בעזרת השם הכל יהיה טוב ואז יהיה לי GTI !! :D

רק הייתי חייב לעדכן :D

אל תשכח שלקנות מכונית זה לא רק להשקיע סכום של 20Kש"ח, מה עם דלק? מה עם טיפולים? תיקונים? ועוד להוסיף שבשנתונים כאלו יש הרבה מה להשקיע!

אז הסיפור לא נגמר בזה שמצאת מכונית ב-20K.

אני מכיר הרבה חברה שקנו מכונית בכל הכסף שהיה להם, אבל בגלל שלא נשאר להם לדלק, תיקונים, טיפולים, המכוניות יושבות סתם בחניה או שחלקן נמכרו בטרם מועד.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגדיר את זה ככה:

להוציא 20K ש"ח / 30K ש"ח / 40K ש"ח / 50K ש"ח על מכונית ספורטיבית - זה לא בעיה.

לתחזק אותן - זה כבר עניין שונה לגמרי !

בקיצור: האחזקה יקרה.

כמה אתה חושב להוציא בחודש על אחזקה ?

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חביבי, כשתהיה בטוח, תחזור להתייעצות נוספת.

בוא נגדיר את זה ככה: ההורים שלך לא יאהבו את זה.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז איציק, מה אתה אומר, כדאי שאני ירד מרעיון ה GTI ?? או להישאר איתו ולהכין סכום (כמה?) מסויים שיספיק לפחות בהתחלה.. ?

ואם עדיף שאני ישאל את כל השאלות האלו ב ICQ במקום פה אז אין לי בעיה..

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GTI זה עסק יקר- לא לקנייה - לאחזקה.

אם כל הונך עומד על 20K, רד מזה כבר עכשיו.

בשביל GTI (לא רקובה) צריך 20K ועוד 10-15K לתיקונים ושיפוצים.

וצריך זמן והקרבה - אם אתה לא בטוח, רד מזה עכשיו לפני שתצטער.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון של האוטו הוא 16, ונגיד שנוריד לו את הדברים הדפוקים שיש באוטו (הוא אמר שהמשולש דפוק) ונתקן את האוטו, ואז בעצם זה יגיע (ההשקעה) למחיר של בערך 16 אלף, נכון? עכשיו, יש בערך עוד 4 אלף שכנראה ישמשו לתיקונים שונים שאני בטוח שיצוצו.

על כמה בערך (ממוצע) עומדת האחזקה של רכב כזה לחודש? אני לא מדבר על דלק (אבל אני גם רוצה לדעת את הצריכת דלק שלו) ואם זה גם בכלל מתאים בתור אוטו ראשון או שזה לא קשור.. ?

תודה..

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת הדלק גבוהה למדי (8-9 ק"מ לליטר, אני מעריך).

האחזקה אף היא יקרה, עקב תקלות כאלו ואחרות ובעיקר בלאי טבעי הנובע מגיל המכוניות והיותן ספורטיביות שעברו חיים קשים.

אגב, GTI במחירון זה מאוד נדיר, בד"כ הן עולות הרבה יותר - אם הן במצב סביר או טוב.

205GTI זה לא רכב ראשון אידיאלי לחסרי נסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...