Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמממ יש לי התלבטות...שווה להשקיע באודי שלי??

Olechko
שימו לב! השרשור הזה בן 7449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אמממ...אז ככה,אני ואבא שלי החלטנו,שאנחנו לא מוכרים את האוטו...

והוא מתכוון להשאיר אותו לי להעביר בעלות וכולי עליי בקרוב...רציתי לדעת,מבחינת תוספות,מחירים וכולי,כדאי לי לנסות ולשפר את האודי 80 שלי??

אני מאוד אוהב את האוטו מבחינת נסיעה (למרות שהיה לי ניסיון רק בטויוטה ואודי)

ושנה הבאה אני מתכוון לעזוב את הארץ אז החלפה לרכב אחר לא עומדת על הפרק..

פשוט רוצה לשמוע דעות,כדאי לי להשקיע במכונית שלי? (שאני כ"כ אוהב אגב :D )

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. כל כך חשוב לך שהרכב יהיה בבעלותך :?: כי אם זה לא עקרוני לך תדע שאתה חוסך עוד יד על הרכב מה שיעזור בשמירת ערכה במכירה שיבוא הזמן, סתם חבל שאבא שלך יעביר את הבעלות על שמך זה ילדותי ובזבזני (אלא אם כן יש קטע עקרוני מאחורי זה)...

ב. בנוגע לשיפורים אם אתה אומר ששנה הבאה אתה עוזב אז אל תשפוך את כל חסכנותיך על האאודי 0000, אבל אני במקומך הייתי משפר דברים קטנים שיעשו לי את השנה האחרונה יותר נחמדה עם הרכב, לא הייתי קונה מאגנזים לדוגמא, אלא בקטנה...

בכל אופן בהצלחה ותעשה את זה בטוב טעם אם אתה בסוף מחליט לשפר :!::wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמממ בקשר להעברת בעלות,זה לא עקרוני...אז בקטע הזה לא ממש משנה...

בקשר לשיפורים חשבתי לשפר הרבה...כי בכל מקרה האוטו יישאר לאבא שלי,אני טס לבד...

אממ ואם אני נגיד אשפר אותה באופן משמעותי...זה יעלה את המחיר מחירון שלה? או ששיפורים לא ממש משפיעים על זה?

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אל תשפר את האוטו, חבל על הכסף. סביר להניח שגם אם תשפר השיפור בביצועים יהיה אפסי.

אם אתה רוצה להשקיע ולפנק את האוטו תחליף לו שמנים, נוזלים וכו'.. וככה תאריך את חייו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי אם אתה מדבר על שיפורים חיצוניים אז הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות זה לקחת את האוטו לפחח ולהגיד לו "אני רוצה אוטו כמו חדש" זה יחזיר לך אודי 80 שנראית חדשה ואם אתה אוהב את האוטו אתה בטוח תאהב אותו עוד יותר.

אם אתה מדבר על שינוים פנימיים (שיפורי מנוע וכיו"ב) אז אם אתה שואל אותי, תשכח מזה.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטרף למה שאמרו קודמיי, חבל לשפר את הרכב גם מבחינה חיצונית וגם מבחינה מכאנית ...

טפל ברכב כמו שצריך, תעשה יישור קו רציני, השיפור יהיה מורגש הרבה יותר טוב מאשר שיפור בכח המנוע (ולמי שלא הבין הרכב יהיה אמין יותר לאורך השנים, במיוחד לאור העובדה ששיפורים מגבירים את הבלאי) ...

ורק לצורך השוואה, נסעתי על 2 אאודי 80, אחת של חבר שלי שאחיו קרע לה את הצורה לפני כמה שנים וממש מרגישים הבדל עצום בכח לעומת אאודי 80 אחרת שנסעתי בה והיא הייתה מטופלת בצורה מעוררת כבוד לרכב בגיל הזה ...

לכן אני הייתי מנסה לבדוק את אונו של המנוע שלך, עם השנים המנוע מאבד מכוחו בגלל הבלאי הטבעי. השיפור הכי טוב שהייתי ממליץ לך זה ראש מנוע או לייבא מנוע חדש יותר (בתנאי כמובן שהרכב לא עבר ראש מנוע או החלפה ב-5 שנים האחרונות), ההבדלים יהיו עצומים ביחס לשיפור של מנוע זקן ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמממ תודה לכולם...מבחינת שיפורי מנוע אפילו לא חשבתי על זה...יותר מדי כסף,וחוץ מזה המנוע העכשווי בהחלט מספק אותי,בורכתי באבא שמשקיע באוטו...

אגב הבעיה שהייתה לי עם ההתנעה נבעה מזה שהמצבר היה כולו יבש מבפנים,כי אני עדיין לא ממש מבין בזה...והאב האגדי היה עסוק בעבודה :)...בכל מקרה פתרנו את זה עכשיו...

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...