Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעייה עם חיבור דיסק און קיי

erangro
שימו לב! השרשור הזה בן 5830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי 575 של קלריון הכולל חיבור USB פרונטלי. הכנסתי את הדיסק און קיי שלי sandisk U3 cruzer והמכשיר נותן לי error. מישהו נתקל בבעיה הזו? מחיפושים ברשת ובפורום של sandisk, נראה לי שהכיוון הוא שה דיסק און קיי הזה כולל מערכת הפעלה מסויימת עליו ואולי ה - HU לא מזהה אותו. איך פותרים את זה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע מה הדיסק און קי עם הקיבולת הכי גדולה שאפשר לחבר למכשירי קלריון בכלל או 775 בפרט?

אני זוכר שדיברו על זה אבל לא מצאתי את הדיון

sound connecting people

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתוכנה שמותקנת על הדיסק און קיי יש אופציה של הסרת מערכת ההפעלה שמותקנת בו

ואז הרדיו מזהה אותו בלי בעיות.

היתה לי אותה הבעיה והכל עובד עכשיו.

:cry: !!SOLD!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמחק את מערכת הU3 מהDOK, אם אתה צריך עזרה פנה אלי בפרטי ואשמח לעזור.

אני משתמש בDOK דומה (4 ג'יגה טיטניום U3) וזה עובד מצויין אחרי שמסירים את מערכת הU3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...