Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה קורה אם שוטר תופס אותי עם רישיונות רכב מצולמים?

jimmyjump
שימו לב! השרשור הזה בן 5854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

שמתי לב שאמא שלי מחזיקה ברכב רישיון רכב וביטוח מצולמים, מסתבר שאת המקוריים היא שומרת בבית משום מה.

במקרה ושוטר עוצר אותי/את אמי ומבקש לראות רישיון רכב, אני מראה לו את העותק המצולם, זה עלול לגרום לבעיות?

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי,

מנסיוני לא אמור להוות בעיה.

אבל כשיש ספק אין ספק- אתה יכול להוציא העתק של הרשיון במשרד הרישוי תמורת סכום פעוט של 30 ש"ח.

גם לביטוח ניתן להוציא העתק דרך חב' הביטוח תמורת סכום דומה.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי במקרה הגרוע ביותר היא תזומן לתחנת המשטרה הקרובה לביתה על מנת להציג את הרישיונות והתעודות המקוריות.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שהיה מעורב בתאונת דרכים[שלא באשמתו, חמסה חמסה חמסה],

הציג לבוחן התנועה רישיונות מצולמים וגם הודיע לו שהם מצולמים,

לא נתקל בשום בעיה, מצד שני, בוחן תנועה.

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שכל חברות ההשכרה\ליסינג מצלמות את רישיון הרכב, ומחזיקות במקור במשרד.

אז אני מניח שאין בעיה.

יאיר.

Subaru Outback 2.5

גם כשהכביש נגמר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שכל חברות ההשכרה\ליסינג מצלמות את רישיון הרכב, ומחזיקות במקור במשרד.

אז אני מניח שאין בעיה.

יאיר.

לרכב של חברה שיש בה קצין בטיחות בתעבורה מותר לנסוע עם רשיונות מצולמים כאשר יש עליהם חותמת אדומה עם שמו ומספר הרשיון של קצין בטיחות וחתימתו.

לרכב פרטי אסור לנסוע עם צילומים ושוטר רשאי גם לתת לך דו"ח על נסיעה ללא רשיונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, חובה להחזיק את הרישיון רכב המקורי, אלא אם מדובר ברכב חברה, ואז מותר צילום, רק כאשר יש חותמת של קצין הרכב של החברה באדום.

בקטן, שוטר לא צריך רישיון רכב כדי לבדוק אם יש לרכב רישיון בתוקף. הכול דרך המסוף, ככה שאל תדאג לשוטר, הוא כבר יצליח לבדוק ת'רישיון שלך.

Xbox12341

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהוא יכל לבדוק דרך המסוף זה ידוע, אבל קח בחשבון שהוא יכל לתת קנס על אי אחזקה של רישיון , רישיון רכב או היתר נהיגה.

(100 ש"ח קנס ללא נקודות).

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהוא יכל לבדוק דרך המסוף זה ידוע, אבל קח בחשבון שהוא יכל לתת קנס על אי אחזקה של רישיון , רישיון רכב או היתר נהיגה.

(100 ש"ח קנס ללא נקודות).

ל'

לדעתי במקרה הגרוע ביותר היא תזומן לתחנת המשטרה הקרובה לביתה על מנת להציג את הרישיונות והתעודות המקוריות.

ל'

אז איך הגעת ללהגיע לתחנה להצגת תעודה מקורית?

קנס תמיד אפשר לתת, אבל בד"כ מוותרים על זה. השוטרים לא מחפשים דוחות על רישיון נהיגה.

Xbox12341

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז איך הגעת ללהגיע לתחנה להצגת תעודה מקורית?

קנס תמיד אפשר לתת, אבל בד"כ מוותרים על זה. השוטרים לא מחפשים דוחות על רישיון נהיגה.

על מה אתה מדבר בכלל?

מצטט 2 הודעות שונות שלי, כאשר כל אחת מדברת על משהו שונה.

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא אני אספר לך סוד קטן, כשאתה מקבל חמישה ימים להגיע לתחנה להציג רשיונות השוטר "שוכח" לספר לך שכאשר תציג את הרשיונות תקבל דו"ח על אי נשיאת מסמכים על סך 100 ש"ח לא כולל נקודות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא אני אספר לך סוד קטן, כשאתה מקבל חמישה ימים להגיע לתחנה להציג רשיונות השוטר "שוכח" לספר לך שכאשר תציג את הרשיונות תקבל דו"ח על אי נשיאת מסמכים על סך 100 ש"ח לא כולל נקודות.

1. שוטר לא רושם הזמנה לסור למשטרה ע"מ להציג רישיון רכב. זה רשום במסוף, ואם נרשם דוח, זה רק במקום.

2. השוטר לא רושם דוח 5 ימים אחרי שבוצעה עבירה.

3. 5 ימים אחרי שבוצעה העבירה, אף אחד לא יכול להבטיח לך שהשוטר לא יהיה בחופש או שהוא לא יעבוד באותה משמרת, ולידיעתך- רק השוטר שראה אותך יכול לרשום לך דוח על עבירה מסויימת.

Xbox12341

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...