Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב בשיטות משונות או השכרת רכב ?

bonzor
שימו לב! השרשור הזה בן 5838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לרכוש רכב. אבל לא יהיה לי תקציב עד לסוף השנה.

אני מחפש חברה להשכרת רכב שתתאים לי להשכרה לתקופה הקרובה (כלומר לא ליום-יומיים-שבוע)..

ואני משכיר באופן עצמאי מן הסתם לא מחברה או משהו כזה.

עברתי בגוגל ומכל החברות הגדולות מארה"ב - הכי מצאה חן בעיני מבחינת השכרת רכב בארץ היא הרץ (קישור מצורף).

מה דעתכם? למישהו יש ניסיון עם השכרה לתקופות ארוכות? והאם חברות פרטיות קטנות בארץ יכולות להציע לי משהו אטרקטיבי ובטוח יותר?

או שמישהו התנסה בקניית רכב בתשלומים בחלוקה לכמה שנים? לי אישית זה לא נשמע טוב.

תודה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע יש את כל השיטות ליסינג מימוני וכאלו שלא משתלמות כי בסופו של דבר אתה קונה את הרכב בהרבה יותר יקר .

בכל מקרה יש חברות קטנות של השכרה (כמו תיר למשל תעשה חיפוש בגוגל ) שנותנות רכבים קטנים ב-120 שקל ליום (לטווח ארוך .

אם אתה רואה שזה לא משתלם לך לדעתי היום עדיף לעשות הלוואה רגילה מהבנק ולקנות רכב חדש (בלי כל הליסינג למינהם)

יצאתי עמבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

אני בחודשיים האחרונים שכרתי אוטו מאלדן וגם אני עשיתי חיפוש בקרב כל החברות הגדולות (ז"א אלדן, הרץ

באדג'ט, אוויס ושלמה) ואלדן היו הכי זולים. יש איזה שירות באינטרנט שאתה ממלא פרטים וחוזרים אליך עם הצעות מכל מיני חברות השכרה - ניסיתי פעם אחת, מישהו אחד התקשר אבל לא הספקתי לענות והם לא חזרו יותר.

באלדן עשיתי הזמנה מהאינטרנט (כי זה זול ב20 אחוז מכל דרך אחרת אתם) ויצא ששילמתי משהו כמו 730 דולר בחודש עבור אוטו בדרגה של סיריון, פונטו או פנדה. הייתי מאוד מבסוט מהם ככה שאפילו שידרגתי אצלם למאזדה 2 שעלתה בערך 300 דולר יתר בחודש.

הדבר היחיד שאני ממליץ לך זה שאם אתה דופק את האוטו שלהם - תתקן את זה לבד; דפקתי פנס אחורי קטן של הפונטו (זה למטה מאחורה שעושה אור בזמן ערפל -לא המרכזיים למעלה) והם גבו לי על זה 160 דולר, שזה היה ממש מוגזם.

יש להם שירות בכל הארץ ואפשר להחזיר את האוטו בכל סניף (אם אתה מחזיר בנתב"ג אז יגבו ממך 25 דולר על זה) והם היו די מקצועיים ומהירים לאורך כל ההתקשרות שלי אתם.

אם אתה מחפש ליותר זמן מאשר חודש אז זה לא ממש משנה אצלם (לפי מה שהבנתי אין תעריף יןתר זול מאשר תעריף חודשי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...